+370 654 96097
+370 686 21232
info@kodelgine.lt
+370 654 96097
+370 686 21232
info@kodelgine.lt

Savarankiška savaitgalio kelionė dviems į KOPENHAGĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Pasakų pilys, siauros akmenuotos gatvelės, seni rąstiniai namai, kanalai, geltoni vėjo malūnai, dviračiai nepraleiskite progos aplankyti Kopenhagos ir Jūs!

Danijos sostinė Kopenhaga– didmiestis su beveik 2 mln. gyventojų, bet čia jautiesi lyg vaikščiodamas kokiame istorijos ar meno muziejuje. Kopenhaga tvarkinga, išpuoselėta ir rami. Vos įvažiavę į miestą, pastebėjom tai, kas išsiskiria Kopenhagos panoramoje – bažnyčių, pilių bei rūmų bokštus. Pasakų miesto įspūdį kuria ne tik šie bokštai, bet ir vos ne ant kiekvieno kampo minimas Hanso Kristiano Anderseno vardas.

LANKYTINOS VIETOS:

 • Deivido kolekcija (David Collection) - viena didžiausių Islamo meno kolekcijų Skandinavijoje. Kolekcijoje yra ir taikomosios dailės kūrinių iš XVIII amžiaus Europos, eksponuojamų to amžiaus interjere. Deivido kolekcijos muziejus įkurtas Kristiano Liudviko Deivido (Christian Ludvig David) namuose, 1945-aisiais metais. Muziejus turi tris nuolatines ekspozicijas – islamiškojo meno, XVIII amžiaus Europos meno ir daniškojo moderniojo meno ekspozicijas. Muziejaus parduotuvėje galima nusipirkti įvairių atvirukų, publikacijų ir periodinių leidinių.
 • Naujojo Karlsbergo Glyptoteka muziejus (New Carlsberg Glyptotek) - vienas iš didžiausių Danijos kultūrinių investicijų XIX amžiuje. Valstybė sumokėjo vieną milijoną Karlsbergo aludariui Karlui Jacobsenui, kuris už pinigus atidavė visą kolekciją meno dirbinių. Kolekcijoje egiptiečių skulptūros, sukurtos 3000 metų prieš Kristų, Romos Imperijos periodo dirbiniai, modernūs danų ir prancūzų meno dirbiniai nuo XVIII-XIX amžiaus.
 • Gelbėtojo bažnyčia (Church of Our Saviour) - ši įspūdinga bažnyčia buvo pavadinta karaliaus Kristiano V, pirmojo monarcho atsisėdusio į daniškąjį sostą garbei. Bažnyčia unikali savo auksiniais laiptais ir smaigaliu, kuris karūnuotas vėliavnešio skulptūra. Auksiniais laipteliais galima užkopti iki pat bažnyčios viršaus (95 metrai), iš tokio aukščio atsiveria nuostabi Kopenhagos miesto panorama ir Oresundo tilto, kuris jungia Daniją su Švedija, vaizdas. Norint pamatyti šį vaizdą reikės įveikti beveik 400 laiptelių (150 jų yra bažnyčios išorėje).
 • Frederiksbergo sodai (Frederiksberg Have) - dalis daugybės Kopenhagoje esančių sodų, kuriuos įkūrė Frederikas V. Sodai buvo sukurti pagal H. H. Scheel ir J. C. Krieger barokinio stiliaus modelį, kuriame daug simetrijos, motyvų iš Italijos ir Prancūzijos. Laikai ir mados keitėsi, todėl ir sodai įgavo romantiškesnį, angliško sodo įvaizdį - atsirado maži tvenkinėliai, kuriuos jungė kanalas, egzotiniai medžiai ir krūmai.
 • Naujasis Uostas (Nyhavn) - uostas iš tiesų yra viena iš seniausių Kopenhagos uosto dalių. Senesniais laikais buvęs miesto nusikaltimų židiniu, dabar Naujasis uostas yra pramogų vieta, kurioje daugybė lauko kavinių, restoranų ir barų. Dažniausiai visos uoste vykstančios ekskursijos prasideda nuo šios vietos. Naujajame uoste esančiame name pažymėtame dvidešimtuoju numeriu gyveno Hansas Kristianas Andersenas. 
 • Danų Rezistencijos muziejus (Frihedsmuseet) - muziejus pasakoja danų rezistencijos istoriją 1940-1945 metais, nacių okupacijos metu. Pirmoji čia buvusi ekspozicija vadinosi „Kovojanti Danija“, suorganizuota Laisvės tarybos 1945 metų vasarą. 1957 metais buvo atidarytas nuolat veikiantis muziejus. Muziejaus ekspozicijos suskirstytos į keturias dalis – Adaptacija, Rezistencija, Teroras ir Išsilaisvinimas. 
 • Kopenhagos Opera (Copenhagen Opera House) - įsikūrusi vidinėje uosto pusėje, matoma nuo Knippelsbro tilto iki Kastellet įtvirtinimų. Opera turi dvi auditorijas: Didžioji auditorija – klasikinės pasagos formos auditorija, kurioje yra net 1800 sėdimų vietų; Takkelloftet – Karališkojo Danų teatro scena, kurioje telpa net 200 teatro dalyvių. Didžiąją auditoriją juosia medinė konstrukcija, kuri matoma iš uosto per pastato stiklinį fasadą. Ši dalis sujungta su laiptais ir balkonais, iš kurių matomas panoraminis uosto vaizdas. 
 • Rosenborg pilis (Rosenborg Castle) - pastatyta miesto centre, netoli nuostabių Karaliaus sodų. Ši pilis -nepakartojamo grožio istorinis pastatas, muziejus, iliustruojantis danų kultūrinį paveldą. Vienos iš vertingiausių Rosenborg‘e saugomų kultūrinių relikvijų – karūnos deimantai ir danų karūnos teisės ir privilegijos (regalija). Didelį įspūdį paliks pagrindinė pilies salė (Long Hall), kurioje yra karaliaus sostas ir šalia išsidėstę sargybiniai – sidabriniai liūtai padaryti iš sidabro. Rosenborge esantis muziejuje saugomi objektus, kurie priklausė karališkajai danų giminei per pastaruosius 400 metų. 
 • Nacionalinis muziejus (Nationalmuseet) - muziejus buvo karališkosios šeimos namai, pastatyti dar XVII amžiuje. 1807 metais buvo įkurtas Nacionalinis muziejus, kuris tapo danų kultūros centru. Muziejus suskirstytas į skirtingas zonas: Danijos priešistorė (1300-1050 m. Pr. Kr.), viduramžiai, renesansas, XVIII amžius, antikvariniai daiktai, karališkoji medalių ir monetų kolekcija, etnografinė kolekcija ir vaikų muziejus.Viena iš Nacionalinio muziejaus sudedamųjų dalių – muziejus atvirame ore, kuriame beveik 50 ekspoziciniai ūkiai, malūnai ir namai iš 1650-1950 metų periodo. 
 • Oresundo tiltas (Oresund bridge) - 1991 metais danų ir švedų valdantieji priėmė nutarimą pastatyti tiltą, kuris jungtų šias dvi šalis. Beveik 16 kilometrų ilgio tiltas tapo jungtimi tarp dviejų stiprių Skandinavijos šalių. 1999 metais, pabaigus tilto statybas, Švedijos princesė Viktorija ir Danijos princas Federikas surengė susitikimą būtent ant šio tilto. Oresund‘o tiltas yra ilgiausias pasaulyje, kuriame vyksta traukinių ir automobilių eismas. 
 • Mažoji undinėlė/The little Mermaid- laikomos vienu labiausiai žinomų turistinių objektų Kopenhagoje. 2013 metų rugpjūčio 23 dieną šiai iš bronzos ir granito pagamintai įžymybei sukako 100 metų. Ją miestui padovanojo Danijos aludaris Karlas Jakobsenas (Carl Jacobsen). Skulptūrą sukurti įkvėpė Kristiano Anderseno pasaka apie undinę.
 • Strøget – didžiausia Kopenhagos prekybinė zona, esanti pačioje miesto širdyje. Tai viena ilgiausių pėsčiųjų gatvių Europoje, kurioje įsikūrę daugybė nuo nieko neišsiskiriančių iki pasaulyje gerai žinomų prekinių ženklų parduotuvių. 1100 metrų ilgio gatvė tęsiasi nuo Rotušės (Rådhuspladsen) iki Naujosios karališkosios aikštės (Kongens Nytorv).  Pavadinimą gatvė įgijo 1800 m.
 • Kristianija/Christiania- lyg atskiras miestas Kopenhagoje, viena populiariausių turistų lankomų vietų, įkurta 1971 metais, kai grupelė žmonių iškirpo skylę tvoroje ir įsikūrė senose ir nebenaudojamose kareivinėse. Netrukus teritorija buvo žinoma kaip vieta, kurioje galima nusipirkti marihuanos. Šiandien tai „laisvas miestas“, turintis savo įstatymus. Čia toleruojami lengvieji narkotikai, kuriuos gali įsigyti kiekvienas apsilankęs Kristianijoje. Gyventojai šioje autonomiškoje teritorijoje nevažinėja automobiliais, Kopenhagos valdžiai moka tik už vandenį bei elektrą, o esminiai klausimai sprendžiami visuotiniu balsavimu, kuris rengiamas baro lauko terasoje, gurgšnojant alų. Kiekvienais metais Kristianijoje apsilanko apie pusė milijono turistų.
 • Tivoli sodai- populiariausias ir labiausiai žinomas pramogų parkas ne tik Kopenhagoje, bet ir visoje Danijoje – Tivoli sodai, visuomenei atidaryti 1843 metais. Sodai įkurti kelios minutės pėsčiomis nuo Rotušės, centrinėje miesto dalyje. Tai gali būti puiki popietės atrakcija, kurioje veiklos atras ir mažiausieji, ir suaugę. Lankytojams siūloma išbandyti įvairiausius atrakcionus, kurie paliks neišdildomus įspūdžius. Taip pat atrakcionų parke vyksta vaidinimai, rengiami baleto pasirodymai, koncertai.
 • Kopenhagos zoologijos sodas- sode galima aptikti 264 gyvūnų rūšis, jame gyvena daugiau nei 3000 gyvūnų. Tai vienas seniausių ir didžiausių zoologijos sodų Europoje, galintis pasigirti didžiule egzotinių gyvūnų įvairove. Vienuolikos hektarų plotą užimantis sodas visuomenei duris atvėrė 1859 metais. Kiekvienais metais jame apsilanko daugiau nei vienas milijonas lankytojų. Zoologijos sode yra sudaryta galimybė apžiūrėti gyvūnus pagal pasaulio regionus. Čia įkurdinti pingvinai, kupranugariai, poliarinės meškos, liūtai, pelikanai, flamingai, Tasmanijos velniai, lemūrai ir kt.
 • Apvalusis bokštas (Rundetårn)- XVII amžiuje pastatytas apvalusis bokštas yra seniausiai veikianti observatorija Europoje. Kai Kristianas IV pastatė bokštą, Danija Tycho Brahe dėka buvo gerai žinoma dėl savo astronominių pasiekimų. 1601 metais mirus šiam astronomui, karalius norėjo toliau tęsti jo mokslinius tyrimus, įkurdamas observatoriją pastatytame bokšte. Bokštas iki šiol yra naudojamas mėgėjų astronomų, o lankytojus jis vilioja viršuje esančia apžvalgos aikštele, iš kurios atsiveria puikus vaizdas į Kopenhagos senamiestį.
 • Eksperementariumas - jeigu domitės mokslu, apsilankykite Eksperementariume, kuris įkurtas vos 15 minučių autobusu nuo Kopenhagos centro. Keturių tūkstančių kvadratinių metrų plote išsidėstęs mokslo centras kviečia ir vaikus, ir suaugusius sužinoti apie įvairias technologijas, jų atsiradimą. Skirtingai nei kituose muziejuose, čia eksponatus galima ne tik liesti, bet ir išbandyti, eksperimentuoti.

Taigi, pasinaudoję ypatingu pasiūlymu, leisitės į Kopenhagą - ten Jūsų lauks nakvynės puikiuose viešbučiuose: 

1.  Viešbutis Annex Hotel Copenhagen * 

(informaciją rasite čia: http://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=50719788)

 • 2 nakvynės dviviečiame kambaryje 2 asmenims be maitinimo - 327 Eur*

2. Viešbutis Astoria 3* 
(informaciją rasite čia: http://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=33831718)

 • 2 nakvynės dviviečiame kambaryje 2 asmenims su pusryčiais - 447 Eur*

3. First Hotel Copenhagen 4*

(informaciją rasite čia:http://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=50026073)

 • 2 nakvynės dviviečiame kambaryje 2 asmenims be maitinimo - 387 Eur*

*Kelionės kaina gali keistis priklausomai nuo pasirinktos kelionės datos, keliautojų skaičiaus ir maitinimo tipo.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • 2 nakvynės dviviečiame kambaryje 2 asmenims;
 • Galimas įvairus maitinimo tipas.

Į pasiūlymo kainą neįskaičiuota:

 • Į pasiūlymo kainą neįskaičiuotas skrydis iki Kopenhagos ir atgal. Pasiekti Kopenhagą galima tiesioginiu skrydžiu. Bilietus galite įsigyti čia arba oficialiame Ryanair tinklalapyje: ryanair.com
 • Nuvykimas iki viešbučio.
 • Sveikatos draudimas.
 • Kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Telefonas pasiteiravimui: +370 686 21232; +370 654 96097 arba el. pašti info@kodelgine.lt

*Pasiūlymo kaina gali kisti priklausomai nuo pasirinktos kelionės datos.

nuo 327€
Galimi keli skirtingi kelionės maršrutai ir datos!
Padėsime išsirinkti labiausiai atitinkantį Jūsų norus ir galimybes.
Ačiū. Jūs jau žingsneliu arčiau atostogų! :)
Išsiųsti nepavyko. Pamėginkite pakartoti.
Rezervuoti Teirautis

Panašūs pasiūlymai

4 dienų savarankiška kelionė į MILANĄ dviems asmenims (įvairūs viešbučių pasirinkimai)

4 dienų savarankiška kelionė į MILANĄ dviems asmenims (įvairūs viešbučių pasirinkimai)

Judrus, triukšmingas ir stilingas - Milanas! Nepraleiskite progos pamatyti šio miesto gyvenimą iš arti!

330€

Savarankiška 4 dienų kelionė dviems į BARSELONĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

 Savarankiška 4 dienų kelionė dviems į BARSELONĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Pasinaudokite proga ir leiskite sau pajusti tvyrančią gyvybingą ir energingą atmosferą - Barselonoje!

395€

Nepamirštama 8 dienų savarankiška kelionė dviems į IZRAELĮ (įvairūs viešbučių pasirinkimai)

Nepamirštama 8 dienų savarankiška kelionė dviems į IZRAELĮ (įvairūs viešbučių pasirinkimai)

Keliaukite į šiltą, saulėtą, kupiną stebuklų ir nepatirtų įspūdžių IZRAELĮ! Planuokite atostogas jau dabar!

878€

4 dienų kelionė dviem asmenims Romoje (įvairus viešbučių pasirinkimas)

4 dienų kelionė dviem asmenims Romoje (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Leiskite didingajai Romos istorijai apglėbti Jus ir palydėti gladiatorių ir imperatorių išmindytais keliais. Atsipalaiduokite ir leiskite šiam miestui Jus užburti.

343€

Prabangus savarankiškas 10 dienų poilsis dviem asmenims ISPANIJOJE: IBIZOS SALOJE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Prabangus savarankiškas 10 dienų poilsis dviem asmenims ISPANIJOJE: IBIZOS SALOJE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Ibizos sala sudaryta iš penkių miestų. Kiekvienas iš jų siūlo lankytojams skirtingas pramogas ir turi platų diapazoną kelionių, kurios leidžia lankytojams pamatyti...

1103€

Smagus rudens savaitgalis RYGOJE, aplankant ZOOLOGIJOS SODĄ ir AUTOMOBILIŲ MUZIEJŲ (45 asmenų kolektyvui)

Smagus rudens savaitgalis RYGOJE, aplankant ZOOLOGIJOS SODĄ ir AUTOMOBILIŲ MUZIEJŲ (45 asmenų kolektyvui)

Ryga - vienas žaviausių Baltijos šalių miestų - yra tarsi gyvas muziejus, kurio gatvelėm vaikščiodamas gali pajusti viduramžių dvasią, grožėtis įspūdinga architektūra,...

1125€

Pramoginė dienos kelionė PLAUKIMAS AUGUSTAVO KANALU ir apsilankymas VANDENS PARKE SUVALKUOSE (45 asmenų kolektyvams)

Pramoginė dienos kelionė PLAUKIMAS AUGUSTAVO KANALU ir apsilankymas VANDENS PARKE SUVALKUOSE (45 asmenų kolektyvams)

Nepraleiskite puikios progos padovanoti sau ir brangiam žmogui romantišką poilsį!

1020€

Smagi šeštadienio kelionė POILSIS IR PRAMOGOS JŪRMALOS KURORTE (45 asmenų kolektyvui)

Smagi šeštadienio kelionė POILSIS IR PRAMOGOS JŪRMALOS KURORTE (45 asmenų kolektyvui)

Keliaukite, kad pažintumėte naujus žmones, pasikrautumėte daug teigiamų emocijų ir atrastumėte dar nepažįstamus kraštus, galiausiai – kad praturtintumėte savo...

1350€

Savarankiška 8 dienų poilsinė kelionė dviem asmenims į AJA NAPOS kurortą Kipre (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Savarankiška 8 dienų poilsinė kelionė dviem asmenims į AJA NAPOS kurortą Kipre (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Kipras – Viduržemio jūros perlas, kuriame, pasak graikų legendos, iš jūros putos gimė meilės deivė Afroditė. Dėl to Kipras dar vadinamas Afroditės sala, į kurią...

413€

12 dienų poilsis dviem asmenims MALTOJE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

12 dienų poilsis dviem asmenims MALTOJE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Jeigu norite ir pailsėti, ir papramogauti prie Viduržiemio jūros, rekomenduojame Maltą - nors sala maža, bet aplankyti ir pamatyti viską gali neužtekti vienų atostogų,...

427€

Savarankiška 8 dienų poilsinė kelionė dviem asmenims į NICĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Savarankiška 8 dienų poilsinė kelionė dviem asmenims į NICĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Aplankykite antrą pagal populiarumą po Prancūzijos miestą Nicą ir pamatykite tikrąjį šio miesto grožį.

693€

Pažintinė 2 dienų savaitgalio kelionė autobusu: MALBORKO pilis – SOPOTAS - OLIVA - GDANSKAS

Pažintinė 2 dienų savaitgalio kelionė autobusu: MALBORKO pilis – SOPOTAS - OLIVA - GDANSKAS

Net ir smarkiai apsikrovus darbais ar beveik neturint atostogų, galima išvykti į neilgą, bet įdomią kelionę. Aplankykime mielą kaimyninės šalies kampelį, nusidriekusi...

2020-04-25 (2 d.)
2020-05-09 (2 d.)
2020-05-23 (2 d.)
2020-06-13 (2 d.)
ir dar 6 datos.
85€

Bevizė pažintinė 2 dienų kelionė autobusu: GARDINAS - AUGUSTAVO KANALAI – "AGRO" TURISTINIS KOMPLEKSAS (2020m.pavasario/vasaros)

Bevizė pažintinė 2 dienų kelionė autobusu: GARDINAS - AUGUSTAVO KANALAI –

Tai miestas įsikūręs prie Nemuno kranto ir garsėja beveik visais architektūrinių stilių paminklais. Nepraleiskite progos Gardiną pažinti iš arčiau.

2020-03-14 (2 d.)
2020-03-28 (2 d.)
2020-04-18 (2 d.)
2020-05-16 (2 d.)
ir dar 7 datos.
49€

Pažintinė 8 dienų kelionė lėktuvu į saulėtą PIETŲ ISPANIJĄ (Costa del Sol)

Pažintinė 8 dienų kelionė lėktuvu į saulėtą PIETŲ ISPANIJĄ (Costa del Sol)

Išskirtinis kraštovaizdis, uolos, paplūdimių gausa, mielos įlankėlės, puikus klimatas, nuostabi gamta – visa tai ir dar daugiau siūlo Ispanija!

2020-04-15 (8 d.)
2020-05-13 (8 d.)
2020-06-10 (8 d.)
2020-07-15 (8 d.)
ir dar 3 datos.
698€

Pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į KALININGRADĄ, vizų nereikia (Išvykimas iš Klaipėdos)

Pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į KALININGRADĄ, vizų nereikia (Išvykimas iš Klaipėdos)

Kaliningradas – nedidelė teritorija priklausanti Rusijos Federacijai. Ar žinojote, jog čia galima išvysti šokantį mišką, ir kad šiame mieste pagaminama daugiausia...

2020-02-22 (1 d.)
2020-03-21 (1 d.)
2020-07-04 (1 d.)
2020-08-22 (1 d.)
ir dar 3 datos.
30€