+370 654 96097
+370 686 21232
info@kodelgine.lt
+370 654 96097
+370 686 21232
info@kodelgine.lt

8 dienų poilsis dviem su maitinimu viešbutyje "Corona Roja", GRAN KANARIJOJE

Nepraleiskite progos aplankyti poilsiauti tinkamiausią kurortą: puikus poilsis ir tinkamas aptarnavimas jau laukia Jūsų!

Gran Kanarija – viena iš patraukliausių kurortinių zonų, mėgstama dėl puikių šviesaus smėlio paplūdimių, didelio vandens sporto rūšių pasirinkimo, aktyvaus naktinio gyvenimo ir laisvalaikio parkų gausos. Visa tai labiau išvystyta pietinėje salos dalyje, kur ir įsikūrę populiariausi kurortai. Salos šiaurinė dalis labiau orientuota į verslą ir pramonę – čia yra kosmopolitiškoji salos sostinė Las Palmasas bei didžiausias Kanarų salose Puerto de la Luz uostas.

Las Palmas yra Kanarų salos šiaurės rytuose, kuri priklauso Ispanijai. Daugiakultūrinis miestas puikiai žinomas turistams dėl čia esančių puikių paplūdimių – Las Canteras ir Las Alcavaneras. Mokslininkai, atlikę daugybę tyrimų, nustatė, kad būtent Kanarų salyne esančiame Las Palmas yra tinkamiausias klimatas žmogui. Jeigu ne persikelti gyventi, tai bent jau poilsiauti čia yra pats tinkamiausias kurortas: šviežias ir gardus maistas, puikūs paplūdimiai, geras poilsis ir tinkamas aptarnavimas.

LANKYTINI OBJEKTAI:

 • Vyskupijos Sakralinio meno muziejus - muziejus (Museo Diocesano de Arte Sacro) yra Gran Kanarijoje, Las Palme, netoli Santa Anos katedros. Jame eksponuojami religiniai meno kūriniai nuo XV-XVI amžiaus, įskaitant vertingas skulptūras ir paveikslus. Muziejuje taip pat saugomi didžiulę istorinę ir meninę vertę turintys baldai.
 • Kristupo Kolumbo namas – muziejus. Kristupo Kolumbo namas (Casa de Colón), esantis Las Palmos senamiesčio širdyje, laikomas vienu patraukliausių miesto pastatų. Šie rūmai buvo pirmojo salos gubernatoriaus rezidencija. Teigiama, kad 1492 metais jame apsistojo garsusis keliautojas Kristupas Kolumbas, kuris gyveno rūmuose kol buvo suremontuotas vienas iš jo laivų. 1777 metais šis namas buvo atstatytas, o 1952 metais įkurtas iki šiol veikiantis muziejus, kuriame eksponuojami laivų modeliai, navigacijos priemonės, žemėlapiai, paveikslai bei kiti eksponatai.
 • Kanarų muziejus - (Museo Canario) bus įdomus besidomintiems ar norintiems susipažinti su Gran Kanarijos istorija. Muziejaus kolekciją sudaro įvairūs archeologiniai eksponatai, kurių dauguma buvo rasti Gran Kanarijoje: keramikiniai indai, stabai, įspaudai, padargai iš kaulo ir medžio ir t.t. Taip pat yra saugoma keletas radinių atvežtų iš kitų Kanarų salų. Muziejus įkurtas 1879 metais. Nuo to laiko, dėka privačių asmenų ir valdžios institucijų, eksponatų skaičius vis auga.
 • Las Palmas senamiestis – Vegueta ir Santa Anos katedra. Seniausias kosmopolitiško Gran Kanarijos Las Palmo miesto kvartalas 1990 metais įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Sakoma, jeigu nebuvote senamiestyje, nebuvote ir Las Palme. Vaikščiodami siauromis akmenimis grįstomis gatvelėmis jūs pasijausite lyg nukeliavę į XV amžių. Šioje vietoje jūs pamatysite daug gražių ir vertų dėmesio istorinių pastatų, tarp kurių atrasite garsiąją dviejų bokštų Santa Anos katedrą. Tai pirmoji bažnyčia Kanarų salose, pastatyta 1478 metais. Nepraleiskite galimybės užkilti į apžvalgos aikštelę, esančią katedros viršuje. Nuo jos atsiveria nepakartojama panorama į Las Palma miestą bei apylinkes.
 • Triana rajonas – vienas seniausių Gran Kanarijos Las Palmo rajonas, tapęs pagrindiniu miesto komerciniu centru. Pagrindinėje gatvėje, kertančioje visą rajoną, yra daug XVIII, XIX bei XX amžiaus pastatų. Tačiau nepaisant šiuolaikinių objektų, visa gatvė buvo paskelbta nacionaliniu istoriniu paminklu. Triana rajonas – puiki vieta apsipirkti. Čia aptiksite nuo mažų senamadiškų parduotuvių iki didelių prekybos centrų.
 • Perezo Galdos muziejus - įrengtas name, kuriame gimė ir iki 1862 metų gyveno Ispanijos rašytojas Perezas Galdos. Jame eksponuojami rašytojo baldai iš kitų jo namų Madride ir Santanderyje, knygos, asmeniniai daiktai. Šis namas yra vienas iš tipiškiausių XVIII amžiaus Kanarų architektūros pavyzdžių.
 • Mokslo ir techologijų muziejus - Las Palmo mieste esantis Mokslo ir technologijų muziejus (Museo Elder) įkurtas Santa Katalina parko pakraštyje. Šis muziejus bus įdomus tiems, kurie domisi mokslu ir technologijomis. Jame yra daug interaktyvių eksponatų, išdėstytų per kelis aukštus. Vienas įdomesnių – orlaivio simuliatorius.
 • Las Palmos Ciudad Jardin rajonas ir Doramas parkas. Tikra ramybės oazė triukšmingame Las Palmos mieste. Sodas įkurtas Didžiosios Britanijos gyventojų, kurie dominavo salos ekonominiame gyvenime XIX amžiaus pabaigoje. Šioje miesto dalyje įsikūrusios ambasados bei dominuoja elegantiški gyvenamieji namai su nedideliais išpuoselėtais sodais. Pagrindinis šio rajono išskirtinumas – Doramas parkas. Gražiai sutvarkyta miesto žalioji zona, kurioje trykšta fontanai, auga daug endeminių gėlių ir kitų augalų.
 • Kvartalas La Isleta – senas žvejų kvartalas, esantis Gran Kanarijos Las Palme. Šis miesto rajonas išraižytas siauromis gatvelėmis,  kuriose įsikūrę nedidelės parduotuvės, barai ir restoranai. Kvartalo širdyje – gyvybinga Manuel Beccera aikštė, vienoje pusėje besiribojanti su švyturiu, o kitoje pusėje su vartais į uostą. La Isleta pietinėje pakrantėje yra seniausia Gran Kanarijoje tvirtovė, vadinama Castillo de la Luz.
 • San Telmo parkas - (Parque de San Telmo) parkas yra ramybės oazė pačioje Las Palmos miesto širdyje. Parko teritorija apima daugiau nei 17 tūkst. kv. m. plotą. Žalioji miesto zona apsodinta įvairiais saloje augančiais augalais. Parke vyksta dauguma mugių ir kitų renginių.
 • Kanarų kaimelis - (Pueblo Canaries), esantis šalia Doramas parko, yra ne kas kita, o muziejus po atviru dangumi. Jo tikslas supažindinti lankytojus su tradicinės Kanarų salų architektūros pavyzdžiais bei prieš kelis šimtus metų gyvenusių žmonių buitimi. Čia galima stebėti kaip daromi rankdarbiai, o sekmadienio rytais nemokamai mėgautis gyva liaudies muzika, šokiais ir spektakliais.
 • La Canteras paplūdimys - gražaus smėlio paplūdimys driekiasi išilgai Las Palmos centro. Vietiniai nuolat sako, jog La Canteras – vienas geriausių miesto paplūdimių. Keliaudami pažinti šio Gran Kanarijos miesto, nepamirškite pasiimti maudymosi drabužių. Stabtelėję paplūdimyje galėsite atsivėsinti Atlanto vandenyno bangose.
 • Alfredo Krauso auditorija - unikalios architektūros pastatas, pastatytas ant vulkaninės uolos. Kompleksą sudaro dvi koncertų salės ir šalia esantis konferencijų centras. Statinys pavadintas Ispanijos tenoro Alfredo Krauso garbei.
 • Maspalomaso kopos– balto smėlio kopos, primenančios dykumą ir išsiskiriančios vulkaniniame salos kraštovaizdyje. Šios 400 hektarų plotą užimančios kopos 1994 metais buvo paskelbtos gamtos draustiniu, kuriuo kiekvienas gali pasivaikščioti ir pasigėrėti. Šiose kopose Jūs pasijusite tarsi būtumėte Sacharos dykumoje. Eisite giliau – dykuma, pakraščiuose – subtropikai. Šios kopos, kaip ir smėlio dykuma, juda.
 • Bandamos krateris (Caldera de Bandama), kurio skersmuo yra 1000 m, o gylis – 200 m. Aukščiausias taškas prie šio kraterio – Pico de Bandama – siekia 569 m. Čia įrengta stebėjimo aikštelė ir prie jos galima privažiuoti automobiliu. Nors aukštis neatrodo stulbinamas, vaizdas tikrai prikausto dėmesį. Prieš akis atsiveria šiaurinė ir rytinė salos pakrantės, taip pat kalnai vakaruose. Jei dangus giedras, nuo čia galima pamatyti net Fuerteventūros salą. Krateris pavadintas olandų prekybininko Danielio Van Dame’o (skamba panašiai kaip Bandama) garbei. XVII a. jis šiame krateryje sodindavo vynuoges. Iki dabar išlikę apleistos jo fermos likučiai. Nuotykių ieškotojai ir patys gali leistis pėsčiomis į kraterio gilumą. Tai užtruks apie pusvalandį. Visa teritorija gausiai apaugusi palmėmis, apelsinų ir figų medžiais, kraterio šlaitus apraizgę eukaliptai. 

Taigi, pasinaudoję ypatingu pasiūlymu, krausite lagaminus ir leisitės į GRAN KANARIJĄ - ten Jūsų lauks nakvynės puikiame 3* CORONA ROJA viešbutyje, gardūs pusryčiai, pietūs ir vakarienė bei pažintis su šia sala.

 • Viešbučio vieta: 25 km iki (Gran Canaria International Airport) oro uosto. 
 • Paplūdimys: 300 m (Playa Del Ingles).
 • Artimiausios vietos: autobusų stotelė: 200 m., centras: 60 km (Las Palamas), golfas: 2 km, ligoninė: 400 m., vaistinė: 300 m., Taxi: 1 m.
 • Jaukiame „Corona Roja" viešbutyje yra 184 kambariai. 
 • Kambariai apstatyti baldais, turi balkonus, mini barus, šaldytuvus, televiziją, telefonus, plaukų džiovintuvus, WC, dušus, oro kondicionavimo sistemas.
 • Kambariai valomi kasdien. 
 • Viešbutyje yra baras ir restoranas, bei visą parą veikianti registratūra.
 • Visų atostogų metu Jumis rūpinsis svetingas ir dosnus viešbučio personalas.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • 8 dienų poilsis dviem su maitinimu viešbutyje "Corona Roja", GRAN KANARIJOJE (pageidaujantys daugiau vietų ar kito laiko pasiteiraukite nurodytu telefonu).
 • Maitinimas: pasirinktinai - viskas įskaičiuota arba pusryčiai ir vakarienė.

Į pasiūlymo kainą neįskaičiuota:

 • Į pasiūlymo kainą neįskaičiuotas skrydis iki Gran Kanarijos ir atgal. Bilietus galite įsigyti ČIA
 • Bilietus galite įsigyti patys (konsultuojame).
 • Pervežmai iki Varšuvos oro uoto.
 • Sveikatos draudimas.

Pastaba: kaina gali keistis priklausomai nuo pageidaujamo laikotarpio.

Sąlygos
 • 8 dienų poilsis dviem su maitinimu viešbutyje "Corona Roja", GRAN KANARIJOJE su viskas įskaičiuota arba pusryčiai ir vakarienė.
 • Kelionės datą galite rinktis individualiai nuo balandžio iki spalio mėn. (tame laikotarpyje).
 • Į pasiūlymo kainą neįskaičiuota: skrydis iki Gran Kanarijos - bilietais turėsite pasirūpinti patys. Jų galima įsigyti interneto svetainėse www.ryanair.com. Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas, medicininių išlaidų draudimas, kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Telefonas +370 654 96097; +370 686 21232 arba el. paštu info@kodelgine.lt.
nuo 453€
Galimi keli skirtingi kelionės maršrutai ir datos!
Padėsime išsirinkti labiausiai atitinkantį Jūsų norus ir galimybes.
Ačiū. Jūs jau žingsneliu arčiau atostogų! :)
Išsiųsti nepavyko. Pamėginkite pakartoti.
Rezervuoti Teirautis

Panašūs pasiūlymai

Savarankiška 4 dienų kelionė dviems į BARSELONĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

 Savarankiška 4 dienų kelionė dviems į BARSELONĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Pasinaudokite proga ir leiskite sau pajusti tvyrančią gyvybingą ir energingą atmosferą - Barselonoje!

395€

Pažintinė 4 dienų kelionė lėktuvu: PRAHA - KARLOVY VARY

Pažintinė 4 dienų kelionė lėktuvu: PRAHA - KARLOVY VARY

Leiskitės į nepamirštamą pažintinę kelionę aplankant Lenkiją, Čekiją ir Vokietiją!

2019-04-06 (4 d.)
2019-04-20 (4 d.)
2019-05-04 (4 d.)
2019-05-18 (4 d.)
ir dar 11 datos.
288€

Romantiška savarankiška 4 dienų kelionė į PARYŽIŲ su nakvyne ir pusryčiais viešbutyje

Romantiška savarankiška 4 dienų kelionė į PARYŽIŲ su nakvyne ir pusryčiais viešbutyje

Pažinkite garsios kultūros, estetiško gamtos grožio, gurmaniško skonio, nuostabios architektūros ir ore sklandančios meilės oazę – Prancūziją!

411€

Pažintinis 6 dienų kruizas: HELSINKIS - SANKT PETERBURGAS - TALINAS su nakvynėmis kajutėse ir viešbučiuose (vizos nereikia)

Pažintinis 6 dienų kruizas: HELSINKIS - SANKT PETERBURGAS - TALINAS su nakvynėmis kajutėse ir viešbučiuose (vizos nereikia)

Sankt-Peterburgas - tai miestas galintis pasigirti baltosiomis naktimis, laikotarpiu, kai saulė leidžiasi labai trumpam, mieste atgyja audringas naktinis gyvenimas, regis,...

2019-04-05 (5 d.)
2019-05-31 (5 d.)
2019-06-14 (6 d.)
2019-06-28 (6 d.)
ir dar 8 datos.
218€

3 nakvynės asmeniui pasirinktuose apartamentuose ROMOJE (yra ir daugiau pasirinkimų)

-43%
3 nakvynės asmeniui pasirinktuose apartamentuose ROMOJE (yra ir daugiau pasirinkimų)

Leiskite didingajai Romos istorijai apglėbti Jus ir palydėti gladiatorių ir imperatorių išmindytais keliais. Atsipalaiduokite ir leiskite šiam miestui Jus užburti.

105€ 60€

Savarankiška 4 dienų kelionė į LONDONĄ su nakvyne ir pusryčiais viešbutyje

Savarankiška 4 dienų kelionė į LONDONĄ su nakvyne ir pusryčiais viešbutyje

Londonas yra vienas iš svarbiausių prekybos, finansų ir kultūros centrų pasaulyje. Taip pat miestas yra įtakingas politikos, mokslo, pramogų, žiniasklaidos, mados...

472€

Nepamirštama 8 dienų savarankiška kelionė dviems į IZRAELĮ (įvairūs viešbučių pasirinkimai)

Nepamirštama 8 dienų savarankiška kelionė dviems į IZRAELĮ (įvairūs viešbučių pasirinkimai)

Keliaukite į šiltą, saulėtą, kupiną stebuklų ir nepatirtų įspūdžių IZRAELĮ! Planuokite atostogas jau dabar!

878€

Savarankiška 8 dienų poilsinė kelionė dviem asmenims į Larnakos miestą KIPRE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Savarankiška 8 dienų poilsinė kelionė dviem asmenims į Larnakos miestą KIPRE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Aplankykite Viduržemio jūros perlą - Kiprą ir vieną iš didžiausių jo miestų - Larnaką!

423€

Smagi šeštadienio kelionė POILSIS IR PRAMOGOS JŪRMALOS KURORTE (45 asmenų kolektyvui)

Smagi šeštadienio kelionė POILSIS IR PRAMOGOS JŪRMALOS KURORTE (45 asmenų kolektyvui)

Keliaukite, kad pažintumėte naujus žmones, pasikrautumėte daug teigiamų emocijų ir atrastumėte dar nepažįstamus kraštus, galiausiai – kad praturtintumėte savo...

1035€

Smagus rudens savaitgalis RYGOJE, aplankant ZOOLOGIJOS SODĄ ir AUTOMOBILIŲ MUZIEJŲ (45 asmenų kolektyvui)

Smagus rudens savaitgalis RYGOJE, aplankant ZOOLOGIJOS SODĄ ir AUTOMOBILIŲ MUZIEJŲ (45 asmenų kolektyvui)

Ryga - vienas žaviausių Baltijos šalių miestų - yra tarsi gyvas muziejus, kurio gatvelėm vaikščiodamas gali pajusti viduramžių dvasią, grožėtis įspūdinga architektūra,...

2017-01-06 (359 d.)
1035€

Pramoginė dienos kelionė PLAUKIMAS AUGUSTAVO KANALU ir apsilankymas VANDENS PARKE SUVALKUOSE (45 asmenų kolektyvams)

Pramoginė dienos kelionė PLAUKIMAS AUGUSTAVO KANALU ir apsilankymas VANDENS PARKE SUVALKUOSE (45 asmenų kolektyvams)

Nepraleiskite puikios progos padovanoti sau ir brangiam žmogui romantišką poilsį!

855€

Poilsinė - pažintinė 15 dienų kelionė lėktuvu iš Rygos: ATOSTOGOS GRUZIJOJE

 
Poilsinė - pažintinė 15 dienų kelionė lėktuvu iš Rygos: ATOSTOGOS GRUZIJOJE

Batumis – tikrų tikriausias kontrastų miestas, kuris daug investavęs mėgina lygiuotis į Las Vegasą, Majamį ir Dubajų, tačiau kai kuriose jo vietose laikas yra sustojęs....

2019-06-12 (15 d.)
2019-06-26 (15 d.)
2019-07-10 (15 d.)
2019-07-31 (15 d.)
ir dar 6 datos.
798€

Poilsinė - pažintinė 12 dienų kelionė lėktuvu iš Rygos: ATOSTOGOS GRUZIJOJE

 
Poilsinė - pažintinė 12 dienų kelionė lėktuvu iš Rygos: ATOSTOGOS GRUZIJOJE

Batumis – tikrų tikriausias kontrastų miestas, kuris daug investavęs mėgina lygiuotis į Las Vegasą, Majamį ir Dubajų, tačiau kai kuriose jo vietose laikas yra sustojęs....

2019-06-12 (12 d.)
2019-06-26 (12 d.)
2019-07-10 (12 d.)
2019-07-31 (12 d.)
ir dar 6 datos.
738€

Pažintinis 8 dienų kruizas po SKANDINAVIJĄ, aplankant NORVEGIJOS FJORDĄ NERĖJŲ

Pažintinis 8 dienų kruizas po SKANDINAVIJĄ, aplankant NORVEGIJOS FJORDĄ NERĖJŲ

Praskaidrinkite savo kasdienybę neišdildomų įspūdžių mėgaudamiesi kruizu FIORDAI - NORVEGIJOS GAMTOS STEBUKLAI su ekskursijomis po Stokholmą ir Oslą

2019-05-03 (8 d.)
2019-06-20 (8 d.)
2019-07-10 (8 d.)
2019-08-08 (8 d.)
ir dar 3 datos.
348€

Savarankiškas 8 dienų poilsis dviem asmenims Ispanijoje - IBIZOS SALOJE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Savarankiškas 8 dienų poilsis dviem asmenims Ispanijoje - IBIZOS SALOJE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Ibisa – tai viena iš Balearų salyno sala, kurios krantus skalauja Viduržemio jūra. Legendinis naktinis gyvenimas – tai tik vienas šios mielos salos aspektas. Ibisa...

460€