+370 654 96097
+370 686 21232
info@kodelgine.lt
+370 654 96097
+370 686 21232
info@kodelgine.lt

Nepamirštama 8 dienų savarankiška kelionė dviems į IZRAELĮ (įvairūs viešbučių pasirinkimai)

Keliaukite į šiltą, saulėtą, kupiną stebuklų ir nepatirtų įspūdžių IZRAELĮ! Planuokite atostogas jau dabar!

Izraelis – žydų valstybė Artimuosiuose Rytuose, Viduržemio jūros rytuose. Izraelis ribojasi su Libanu, Sirija, Jordanija, Egiptu. Sostinė – Jeruzalė, svarbiausi miestai – Tel Avivas, Galilėja, Jafa, Netanija, Eilatas.Izraelis – nedidelė šalis, turinti priėjimą net prie trijų jūrų: Negyvosios, Raudonosios ir Viduržemio. Čia apstu žymių ir vertų aplankyti vietų. Sakoma, kad Izraelyje tarsi kiekvienas žemės lopinėlis yra kažkuo išskirtinis, pažymėtas, turintis savo istoriją, šventas.
Izraelyje gyvena labai skirtingi gyventojai. Jie priklauso skirtingoms religijoms, kultūroms, etninėms ir socialinėms grupėms. Izraelyje vartojamos 33 kalbos ir tarmės. Valstybinės kalbos – ivritas ir arabų. Plačiai vartojamos ir anglų, prancūzų bei rusų kalbos.

Orai. Izraelyje būdingos ilgos sausos ir karštos vasaros. Keliauti čia labiausiai patartina nuo gegužės iki rugsėjo, kai kritulių beveik nepasitaiko, o temperatūra Negyvojoje jūroje siekia 31 laipsnį šilumos. Šalčiausias mėnuo – sausis (5 –12°C), karščiausias – rugpjūtis (18 – 38°C). Nors Izraelis ir nėra didelė šalis, tačiau ji išsidėsčiosi net per 4 klimato juostas.

Maistas. Izraelis ryškiai išsiskiria savo virtuve ir jos savitumu. Paprastai žydų virtuvė tapatinama su chalu, vištienos sriuba, macais, foršmaku ir sūrio pyragėliais. Šalyje yra mėgiami paštetai, kotletai, virtos mėsos vyniotiniai ir troškinama vištiena su veršio liežuviu. Vartojama daug vaisių, daržovių, riešutų, pieno produktų, prieskonių. Maistas ruošiamas vadovaujantis nusistovėjusiais draudimais ir turi būti košerinis. Nepaisant šiais laikais esamų tradicinių kanonų griežto nesilaikymo, maistas restoranuose ir viešbučiuose yra patiekiamas tradiciškai paruoštu būdu. 

Lankytinos vietos Izraelyje:

 • Tel Avivas – Izraelio miestas, išsidėstęs šalies vakaruose, Viduržemio jūros pakrantėje. Didžiausias Izraelio uostamiestis, metropolinė teritorija, finansų ir prekybos centras. Miestas sudarytas iš dviejų dalių – modernios Tel Avivo (Guš Danas) teritorijos ir istorinio senamiesčio Jafos. Tai du labai skirtingi, bet kartu įdomūs miesto poliai, mat modernioje dalyje rasite šiuolaikinį skubantį ir lekiantį gyvenimą, su muziejais, kavinėmis, restoranais, džaizo konsertais ir prekybos centrais, o senojoje pažinsite, koks miestas buvo prieš daugelį metų – tai siaurų gatvelių išvingiuotas miestas, kuriame dominuoja rusva smiltainio spalva. Tel Avivo „baltasis miestas“ (miesto dalis, kurioje būdingi bahaus stiliaus pastatai) įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tel Avive gausu sodų ir parkų, iš kurių didžiausias – Ganei Yehoshua parkas.
 • Jeruzalė - senas Artimųjų Rytų miestas, labai svarbus krikščionims, žydams ir musulmonams. Miesto statusas ginčytinas. Izraelis kontroliuoja visą miestą ir yra paskelbęs Jeruzalę savo sostine, tačiau nemažai musulmoniškų valstybių to nepripažįsta. Tai šventas trijų religijų miestas. Tradiciškai Jeruzalės senamiestis skirstomas į keturis kvartalus – žydų, krikščionių, musulmonų ir armėnų. Prie Jeruzalės stūkso Siono kalva. Galima išvardinti nesibaigiantį sąrašą vietų, kurias galima aplankyti Jeruzalėje – tai Alyvų kalnas, Dievo Motinos kapo bažnyčia, Tautų bazilika, Karaliaus Dovydo kapavietė, Kristaus kapo bazilika, Kryžiaus kelias, Paskutinės vakarienės menė, Raudų siena, Senasis „Jeruzalės“ miestas ir daugelis kt.
 • Negyvoji jūra - legendinė jūra, minima Biblijoje, žvelgiant į jos horizontą iš Jordanijos pusės, galite išvysti Izraelį, mat tai jūra, jungianti šias dvi valstybes. Negyvoji jūra garsėja tuo, jog yra labai druskinga. Nors vadinama jūra, tačiau morfologiškai tai yra ežeras. Vanduo ypatingai sūrus, jame taip pat yra naudingųjų mineralų, todėl manoma, jog maudytis šioje jūroje labai naudinga sveikatai bei grožiui – egzistuoja daugybė kosmetikos ir higienos priemonių, kurių sudedamoji dalis – negyvosios jūros druska. Ši jūra po truputį senka, dėl didelio druskos kiekio vandenyje, čia sunku pasinerti į jūros gylį, mat druska iškelia kūną virš vandens.
 • Nazaretas- miestas Izraelyje, Šiaurės apskrities sostinė ir didžiausias miestas. Nazaretas taip pat yra laikomas Izraelio arabų sostine, kurie sudaro absoliučią daugumą miesto gyventojų. Miestas išsidėstęs Nazareto kalvų grandinėje nuo 320 m. iki 490 m. virš jūros lygio, 25 km į vakarus nuo Galilėjos ežero. Pasak krikščionių Evangeliją, Nazarete yra gyvenęs Jėzus Kristus (kartais vadinamas Nazariečiu), tačiau esama prieštaringų nuomonių ir pasisakymų. Kaip ten bebūtų tai vaizdinga vietovė su daugybe kultūrinio, religinio bei architektūrinio paveldo.
 • Eliatas - raudonosios jūros šiaurinėje dalyje gamta sukūrė nuostabiausio grožio įlanką. Būtent čia, piečiausiame Izraelio taške ir įsikūręs Eilatas. Čia išvysite žalias svyruojančias palmes palei saulės nutviekstus paplūdimius. Eilatas – tai vieta kur amžinai šviečia saulė, net 359 dienas per metus. Poilsis Eilate – tai puikus klimato ir pramogų, jūros ir dykumos, kalnų ir oazių derinys. Dėka pastovios vandens temperatūros ir didelio vandens druskingumo Eilato įlankoje yra vienas įspūdingiausių ir turtingiausių koralų rezervatų pasaulyje. Jūros vandenys yra tokie švarūs ir skaidrūs, jog iš kur tik bežiūrėtum, koralų rifai ir įvairiaspalvės žuvys iškyla prieš tave visu savo grožiu ir didingumu. Visa tai galima pamatyti pro stiklinį katerio dugną arba povandeniniu laivu panirus į įlankos gilumas, arba apsilankius Povandeninėje observatorijoje.

Taigi, pasinaudoję ypatingu pasiūlymu, leisitės į Izraelį - ten Jūsų lauks nakvynės pasirinktuose viešbučiuose:

1. Viešbutis Prima Music 4* 
(informaciją rasite čia: http://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=50101430)

 • 7 nakvynės dviviečiame kambaryje 2 asmenims su pusryčiais ir vakarienėmis - 878 Eur* 

2. Viešbutis Leonardo Royal Resort Hotel Eilat 4*
(informaciją rasite čia: http://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=50686456)

 • 7 nakvynės dviviečiame kambaryje 2 asmenims su pusryčiais ir vakarienėmis - 1307 Eur*

*Kelionės kaina gali keistis priklausomai nuo pasirinktos kelionės datos, keliautojų skaičiaus ir maitinimo tipo.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • 7 nakvynių dviviečiame kambaryje 2 asmenims;
 • Galimas įvairus maitinimo tipas.
Pasirinkimai:
 • Kainos nuo 878 Eur dviems asmenims. 

Pastaba: viešbučio kaina gali keistis priklausomai nuo sezono laiko.

Į pasiūlymo kainą neįskaičiuota:

 • Į pasiūlymo kainą neįskaičiuotas skrydis iki Eilato ir atgal. Bilietus galite įsigyti čia.
 • Bilietus galite įsigyti patys (konsultuojame).
 • Nuvykimas iki viešbučio.
 • Sveikatos draudimas.
 • Kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Telefonas pasiteiravimui: +370 686 21232; +370 654 96097
Sąlygos
 • 8 dienų poilsis dviem su maitinimu viešbutyje.
 • Į pasiūlymo kainą neįskaičiuota: skrydis iki Izaelio - bilietais turėsite pasirūpinti patys. Jų galima įsigyti ČIA. Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas, medicininių išlaidų draudimas, kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Telefonas +370 686 21232.
nuo 878€
Galimi keli skirtingi kelionės maršrutai ir datos!
Padėsime išsirinkti labiausiai atitinkantį Jūsų norus ir galimybes.
Ačiū. Jūs jau žingsneliu arčiau atostogų! :)
Išsiųsti nepavyko. Pamėginkite pakartoti.
Pirkti Teirautis

Panašūs pasiūlymai

4 dienų savarankiška kelionė į MILANĄ dviems asmenims (įvairūs viešbučių pasirinkimai)

4 dienų savarankiška kelionė į MILANĄ dviems asmenims (įvairūs viešbučių pasirinkimai)

Judrus, triukšmingas ir stilingas - Milanas! Nepraleiskite progos pamatyti šio miesto gyvenimą iš arti!

330€

4 dienų kelionė dviem asmenims Romoje (įvairus viešbučių pasirinkimas)

4 dienų kelionė dviem asmenims Romoje (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Leiskite didingajai Romos istorijai apglėbti Jus ir palydėti gladiatorių ir imperatorių išmindytais keliais. Atsipalaiduokite ir leiskite šiam miestui Jus užburti.

343€

Savarankiška savaitgalio kelionė dviems į KOPENHAGĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Savarankiška savaitgalio kelionė dviems į KOPENHAGĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Pasakų pilys, siauros akmenuotos gatvelės, seni rąstiniai namai, kanalai, geltoni vėjo malūnai, dviračiai nepraleiskite progos aplankyti Kopenhagos ir Jūs!

327€

Savarankiška 4 dienų kelionė dviems į BARSELONĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

 Savarankiška 4 dienų kelionė dviems į BARSELONĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Pasinaudokite proga ir leiskite sau pajusti tvyrančią gyvybingą ir energingą atmosferą - Barselonoje!

395€

Smagus rudens savaitgalis RYGOJE, aplankant ZOOLOGIJOS SODĄ ir AUTOMOBILIŲ MUZIEJŲ (45 asmenų kolektyvui)

Smagus rudens savaitgalis RYGOJE, aplankant ZOOLOGIJOS SODĄ ir AUTOMOBILIŲ MUZIEJŲ (45 asmenų kolektyvui)

Ryga - vienas žaviausių Baltijos šalių miestų - yra tarsi gyvas muziejus, kurio gatvelėm vaikščiodamas gali pajusti viduramžių dvasią, grožėtis įspūdinga architektūra,...

1125€

Smagi šeštadienio kelionė POILSIS IR PRAMOGOS JŪRMALOS KURORTE (45 asmenų kolektyvui)

Smagi šeštadienio kelionė POILSIS IR PRAMOGOS JŪRMALOS KURORTE (45 asmenų kolektyvui)

Keliaukite, kad pažintumėte naujus žmones, pasikrautumėte daug teigiamų emocijų ir atrastumėte dar nepažįstamus kraštus, galiausiai – kad praturtintumėte savo...

1350€

Pramoginė dienos kelionė PLAUKIMAS AUGUSTAVO KANALU ir apsilankymas VANDENS PARKE SUVALKUOSE (45 asmenų kolektyvams)

Pramoginė dienos kelionė PLAUKIMAS AUGUSTAVO KANALU ir apsilankymas VANDENS PARKE SUVALKUOSE (45 asmenų kolektyvams)

Nepraleiskite puikios progos padovanoti sau ir brangiam žmogui romantišką poilsį!

1020€

Prabangus savarankiškas 10 dienų poilsis dviem asmenims ISPANIJOJE: IBIZOS SALOJE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Prabangus savarankiškas 10 dienų poilsis dviem asmenims ISPANIJOJE: IBIZOS SALOJE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Ibizos sala sudaryta iš penkių miestų. Kiekvienas iš jų siūlo lankytojams skirtingas pramogas ir turi platų diapazoną kelionių, kurios leidžia lankytojams pamatyti...

1103€

Savarankiška 8 dienų poilsinė kelionė dviem asmenims į AJA NAPOS kurortą Kipre (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Savarankiška 8 dienų poilsinė kelionė dviem asmenims į AJA NAPOS kurortą Kipre (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Kipras – Viduržemio jūros perlas, kuriame, pasak graikų legendos, iš jūros putos gimė meilės deivė Afroditė. Dėl to Kipras dar vadinamas Afroditės sala, į kurią...

413€

Savarankiškas 8 dienų poilsis dviem asmenims ITALIJOJE (BARYJE) (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Savarankiškas 8 dienų poilsis dviem asmenims ITALIJOJE (BARYJE) (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Atostogos Italijoje atitiks kiekvieno reikalavimus: nuo tingaus lepinimosi saulėje ir ramaus ramantiško vakaro miestelio restoranėlyje, ragaujant tradicinius patiekalus...

480€

12 dienų poilsis dviem asmenims MALTOJE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

12 dienų poilsis dviem asmenims MALTOJE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Jeigu norite ir pailsėti, ir papramogauti prie Viduržiemio jūros, rekomenduojame Maltą - nors sala maža, bet aplankyti ir pamatyti viską gali neužtekti vienų atostogų,...

427€

Savarankiška 8 dienų poilsinė kelionė dviem asmenims į NICĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Savarankiška 8 dienų poilsinė kelionė dviem asmenims į NICĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Aplankykite antrą pagal populiarumą po Prancūzijos miestą Nicą ir pamatykite tikrąjį šio miesto grožį.

693€

Bevizė pažintinė 2 dienų kelionė autobusu: GARDINAS - AUGUSTAVO KANALAI – "AGRO" TURISTINIS KOMPLEKSAS (2020m.pavasario/vasaros)

Bevizė pažintinė 2 dienų kelionė autobusu: GARDINAS - AUGUSTAVO KANALAI –

Tai miestas įsikūręs prie Nemuno kranto ir garsėja beveik visais architektūrinių stilių paminklais. Nepraleiskite progos Gardiną pažinti iš arčiau.

2020-03-14 (2 d.)
2020-03-28 (2 d.)
2020-04-18 (2 d.)
2020-05-16 (2 d.)
ir dar 7 datos.
49€

Nuostabi 8 dienų kelionė autobusu: PRANCŪZIJOS ŽYDROJI PAKRANTĖ - PROVANSAS - LIGŪRIJA

 
Nuostabi 8 dienų kelionė autobusu: PRANCŪZIJOS ŽYDROJI PAKRANTĖ - PROVANSAS - LIGŪRIJA

Svajonių maršrutas - Žydrosios pakrantės kelias!

2020-01-25 (8 d.)
2020-02-22 (8 d.)
2020-03-21 (8 d.)
2020-04-09 (8 d.)
ir dar 5 datos.
277€

Pažintinė 2 dienų savaitgalio kelionė autobusu: MALBORKO pilis – SOPOTAS - OLIVA - GDANSKAS

Pažintinė 2 dienų savaitgalio kelionė autobusu: MALBORKO pilis – SOPOTAS - OLIVA - GDANSKAS

Net ir smarkiai apsikrovus darbais ar beveik neturint atostogų, galima išvykti į neilgą, bet įdomią kelionę. Aplankykime mielą kaimyninės šalies kampelį, nusidriekusi...

2020-04-25 (2 d.)
2020-05-09 (2 d.)
2020-05-23 (2 d.)
2020-06-13 (2 d.)
ir dar 6 datos.
85€