+370 654 96097
+370 686 21232
info@kodelgine.lt
+370 654 96097
+370 686 21232
info@kodelgine.lt

Savarankiškas 8 dienų poilsis dviem asmenims ISLANDIJOJE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Islandija – Šiaurės Atlanto vandenyne tarp Europos ir Amerikos įsikūrusi kalnuota sala, ugnikalnių ir geizerių šalis, stulbinanti savo kontrastais, kanjonais ir kriokliais bei besikeičiančiais gamtos vaizdais. Sala, skirta tiems, kas mėgsta išskirtinį kraštovaizdį!

Islandijos grožiui prilygsta mažai šalių. Dramatiška, atšiauri ir spalvinga, su šiaurės pašvaistėmis, kunkuliuojančiais geizeriais, karštais lauko baseinais ir baubiančiais kriokliais, su žaliomis pievomis, kur ganosi laukiniai arkliai, samanotomis trobelėmis, tuščiais laukais ir akmenuota vandenyno pakrante. Su šarminga sostine Reikjaviku, nuostabiomis galimybėmis žygeiviams, žvejams, fotografams.  Keliaujame į ledo ir ugnies šalį – Islandiją!

ORAI

Nepaisant šalies pavadinimo, Islandijoje žiemos labai švelnios, o klimatas permainingas. Vasaros čia kur kas šaltesnės nei kitose toje pačioje geografinėje platumoje esančiose šalyse. Vasarą oro temperatūra svyruoja nuo 10 iki 15 °C, o kartais būna aukštesnė nei 20 °C. Oficialiai žiema Islandijoje prasideda spalio viduryje ir baigiasi balandžio viduryje, o neoficialiai sniego galima surasti kiaurus metus, nors nuo birželio vidurio iki rugsėjo galo. Šiaurės pašvaistės Islandijos danguje pasirodo beveik kiekvieną žiemos naktį, jei tik dangus giedras.

LANKYTINOS VIETOS ISLANDIJOJE:

 • Reikjavikas. Būnant Reikjavike rekomenduojame nuvykti prie Solfar skulptūros „saulės keliautojas“. Tai laivo skulptūra ant Reikjaviko pakrantės (Saebraut gatvėje). Tai odė saulei, šviesos ir vilties simbolis, sukurtas siekiant paminėti Reikjaviko miesto 200-ąsias metines. Pakilkite į Hallgrimuro bažnyčios – vieno iš Reikjaviko simbolių – bokštą pasigrožėti Reikjaviko panorama. Tai aukščiausia bažnyčia šalyje ir šeštas pagal dydį pastatas visoje Islandijoje. Ant Öskjuhlíð kalvos stovi Perlan pastatas (apie 2 km nuo centro) Reikjavike – vienas svarbiausių šio miesto orientyrų. Anksčiau čia buvo karšto vandens talpyklos, o šiandien šiame pastate veikia keletas parduotuvių, unikalus besisukantis restoranas, atveriantis panoraminį vaizdą į Reikjaviko miestą, bei skaniausius kokteilius siūlantis baras.
 • Žydroji lagūna – geoterminių šaltinių ežeras/SPA. Ežero vanduo yra turtingas druskomis, mėlynai žaliais dumbliais, siera, baltuoju silicio dioksidu ir kitais mineralais. Žydroji lagūna yra apie 40 min kelio nuo Islandijos sostinės Reikjaviko centro.
 • Reikjavike populiaru stebėti banginius. Banginių stebėti turistai paprastai atvyksta nuo balandžio iki spalio mėnesio. Laivai nuo Reikjaviko uosto pradeda kursuoti nuo 9 val. ryto, o vieno turo trukmė maždaug 3–4 val. Nepraleiskite progos apsilankyti Laxnes arklių fermoje. Čia susipažinsite su islandiškaisiais arkliais, pasižyminčiais išskirtine jėga ir eisenomis, kurių pademonstruoti negali jokie kiti Europos žirgai, žirgais galėsite pakeliauti po Islandiją. Na ir dar vienas neįtikėtinai įspūdingas reginys – Šiaurės pašvaistės stebėjimas. Šį vaizdą įsiminsite visam gyvenimui.
 • Akureyri. Akureyrio miestelis puikiai tinka gamtovaizdžio ir kultūros mėgėjams. Akureyris pasižymi geriausiu oru vasarą, nes birželį ir liepą saulė čia šviečia 24 val. Būdami Akureyrio miestelyje pasivaikščiokite po botanikos sodą, apsižvalgykite muziejuose ir restoranuose, nueikite į baseiną  (Sundlaug Akureyrar) arba galite apsilankyti golfo aikštyne. Jei nesibodite leistis į žygį ir susigrumti su laukinės gamtos išdaigomis, rekomenduojame nuvykti prie Mývatn ežero. Šioje teritorijoje išvysite daugybę įspūdingų reginių: Hverfjall (Hverfell) kraterį, Dimmuborgir ugnikalnių urvus, arkas, tiltus, žemės įtrūkimus, Lava Cave ledo skulptūras. Galite leistis į 45 min. kelionę keliu aukštyn į šlaitą (Vindbelgjarfjall). Žygis sudėtingas, varginantis, tačiau dėl atsiveriančių vaizdų pakilus aukštai, vaizdai verti išlieto prakaito. Pasižvalgykite ir po Námaskarð purvo baseinus.
 • Hornstrandir. Tai rojaus kampelis Islandijoje. Galima sakyti, kad ši vieta patiks visiems: romantikams ir gamtos mėgėjams, dievinantiems iššūkius ir išbandymus, žygeiviams ir tiems, kurie ieško ramybės, vienatvės ir atokumo jausmo. Gamtos vaizdai čia nuostabūs ir kerintys. Snieguotos kalnų viršūnės, sraunios ir žuvingos upės, smėlėtos įlankos ir grėsmingos krantų uolos, kuriose vasaros metu apsigyvena milijardai įvairiausių paukščių. Hornstrandir galima pasiekti keltu, nuskristi mažu lėktuvu arba nužygiuoti pėsčiomis.
 • Egilsstadir. Čia yra dvi atskiros zonos: vaizdingas fiordas su žvejų nameliais ir savitas kalnų kraštas, kur šiaurės elnių aukštumos, purvinos upės ir didžiausi miškų plotai. Egilsstadir – tai mažas miestelis, įsikūręs už pieno baltumo ežero Logurinn. Vietinį kraštovaizdį galite išvysti plaukdami keltu. Išbandykite raftingą ir išvykas vandens motociklais. Taip pat galima žvejoti.
 • Hallormsstadarskogur miškas, garsėjantis savo švelniu oru ir puikiais pėsčiųjų takais.
 • Fjardabyggd kaimo bendruomenę sudaro trys kaimai: Reydarfjordur, Eskifjordur ir Neskaupsstadur. Visi turi žavius fiordus, žavingus istorinius pastatus ir žvejų centrus. Visi trys kaimeliai apsupti nuostabaus jūros ir kalnų kraštovaizdžio. Verta aplankyti Karo muziejų, esantį Reydarfjordur kaimelyje.
 • Ísafjörður. Mielas miestelis, Westfjords regiono sostinė ir didžiausias miestas vakarų Europoje. Šis regionas labiausiai atokus ir nuostabus savo neįprastu paviršiumi. Čia saulė danguje išbūna visą parą net tris mėnesius. Pasivaikščiokite šiame mieste ir mėgaukitės nuostabia architektūra. Mieste yra kempingas, viešbučių, golfo aikštynas, baseinas, restoranai ir meno galerijos. Rekomenduojame kelionę laivu į netoliese esančią Vigur salą.
 • Hafnarfjörður. Pasivaikščiokite po Hafnarfjörður senamiestį, pasigrožėkite kultūriniu palikimu. Vietinių mėgstamas Hellisgerði parkas. Čia galima išvysti bonsus, atvežtus iš Japonijos. Galite pasivaikščioti paplūdimiu pačioje miesto širdyje. Islandijoje yra vienintelis vienuolynas ir jis įsikūręs Hafnarfjörður miestelyje. Nemokamas įėjimas į meno galeriją Hafnarborg (Strandgata 34). Taip pat galite apsilankyti Hafnarfjörður muziejuje (Vesturgata 8).
 • Hofn miestelis stebina savo architektūriniu grožiu. Pasivaikščiojimas pėsčiomis aplink uostą gali būti nuostabi pramoga. Galima aplankyti Gamlabúð liaudies muziejų, Hornafjörður dailės muziejų Hafnarbraut 27), akmenų muziejų Huldusteinn (Hafnarbraut 11), ledynų parodą (Ice Land Glacier Exhibition) (Hafnarbraut), Pakkhús jūrų muziejų (prie uosto).
 • Rekomenduojame nuklysti ir šiek tiek tolėliau nuo Hofn miestelio. Netoliese yra nuostabaus kraštovaizdžioSkeiðarársandur regionas. Žemumos skiria jūrą nuo kalnų, o pro jas teka laukinės ledinės upės.
 • Vatnajökull nacionalinis parko teritorija apima Skaftafell ir Jokulsargljufur nacionalinius parkus. Parke yra aukščiausias kalnas Hvannadalshnúkur, didžiausias ledynas Vatnajökull, didžiausias Europoje krioklys Dettifoss ir didžiausias užšalęs ežeras Jökulsárlón. Čia filmavosi James‘as Bond‘as filme „Die Another Day“ (2002 m.). Tai įspūdinga vieta, kur gali matyti, kaip ledkalniai tirpsta ir įsilieja į jūrą.
 • Grimsey sala nutolusi apie 40 km nuo Islandijos šiaurinio kranto. Ideali vieta pajusti vidurnakčio saulės magiją – poliarinę naktį. Ši vieta taip pat garsėja kaip baltųjų lokių buveinė.

Taigi, pasinaudoję ypatingu pasiūlymu, leisitės į Islandiją - ten Jūsų lauks nakvynės pasirinktuose viešbučiuose ar apartamentuose:

1. Viešbutis Cabin 3*
(informaciją rasite čia: http://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=50020604)

 • 7 nakvynių dviviečiame kambaryje 2 asmenims be maitinimo - 730 Eur*

2. Viešbutis Adam 2* 
(informaciją rasite čia: http://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=50601077

 • 7 nakvynių dviviečiame kambaryje 2 asmenims su puryčiais - 815 Eur*

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • 7 nakvynių dviviečiame kambaryje 2 asmenims;
 • Galimas įvairus maitinimo tipas.
*Kelionės kaina gali keistis priklausomai nuo pasirinktos kelionės datos, keliautojų skaičiaus ir maitinimo tipo.
 
Į pasiūlymo kainą neįskaičiuota:
 • Į pasiūlymo kainą neįskaičiuotas skrydis iki Islandijos ir atgal. Pasiekti Islandiją galima tiesioginiu skrydžiu. Bilietus (Vilnius – Reikjavikas) galite įsigyti oficialiame wizzair.com puslapyje. 
 • Bilietus galite įsigyti patys (konsultuojame).
 • Nuvykimas iki viešbučio.
 • Sveikatos draudimas.
 • Kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Telefonas pasiteiravimui: +370 686 21232; +370 654 96097 arba info@kodelgine.lt.
nuo 730€
Galimi keli skirtingi kelionės maršrutai ir datos!
Padėsime išsirinkti labiausiai atitinkantį Jūsų norus ir galimybes.
Ačiū. Jūs jau žingsneliu arčiau atostogų! :)
Išsiųsti nepavyko. Pamėginkite pakartoti.
Rezervuoti Teirautis

Panašūs pasiūlymai

4 dienų savarankiška kelionė į MILANĄ dviems asmenims (įvairūs viešbučių pasirinkimai)

4 dienų savarankiška kelionė į MILANĄ dviems asmenims (įvairūs viešbučių pasirinkimai)

Judrus, triukšmingas ir stilingas - Milanas! Nepraleiskite progos pamatyti šio miesto gyvenimą iš arti!

330€

Savarankiškas 8 dienų poilsis dviem asmenims ITALIJOJE (BARYJE) (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Savarankiškas 8 dienų poilsis dviem asmenims ITALIJOJE (BARYJE) (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Atostogos Italijoje atitiks kiekvieno reikalavimus: nuo tingaus lepinimosi saulėje ir ramaus ramantiško vakaro miestelio restoranėlyje, ragaujant tradicinius patiekalus...

480€

4 dienų kelionė dviem asmenims Romoje (įvairus viešbučių pasirinkimas)

4 dienų kelionė dviem asmenims Romoje (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Leiskite didingajai Romos istorijai apglėbti Jus ir palydėti gladiatorių ir imperatorių išmindytais keliais. Atsipalaiduokite ir leiskite šiam miestui Jus užburti.

343€

Nepamirštama 8 dienų savarankiška kelionė dviems į IZRAELĮ (įvairūs viešbučių pasirinkimai)

Nepamirštama 8 dienų savarankiška kelionė dviems į IZRAELĮ (įvairūs viešbučių pasirinkimai)

Keliaukite į šiltą, saulėtą, kupiną stebuklų ir nepatirtų įspūdžių IZRAELĮ! Planuokite atostogas jau dabar!

878€

Bevizė pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į Baltarusijos miestą GARDINĄ (Išvykimas iš Panevėžo!)

Bevizė pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į Baltarusijos miestą GARDINĄ (Išvykimas iš Panevėžo!)

Tai miestas įsikūręs prie Nemuno kranto ir garsėja beveik visais architektūrinių stilių paminklais. Nepraleiskite progos Gardiną pažinti iš arčiau.

2019-08-10 (1 d.)
2019-09-07 (1 d.)
2019-10-05 (1 d.)
2019-11-09 (1 d.)
2019-12-07 (1 d.)
20€

Smagus rudens savaitgalis RYGOJE, aplankant ZOOLOGIJOS SODĄ ir AUTOMOBILIŲ MUZIEJŲ (45 asmenų kolektyvui)

Smagus rudens savaitgalis RYGOJE, aplankant ZOOLOGIJOS SODĄ ir AUTOMOBILIŲ MUZIEJŲ (45 asmenų kolektyvui)

Ryga - vienas žaviausių Baltijos šalių miestų - yra tarsi gyvas muziejus, kurio gatvelėm vaikščiodamas gali pajusti viduramžių dvasią, grožėtis įspūdinga architektūra,...

1125€

Nepamirštama 5 dienų kelionė lėktuvu PAŽINTIS SU STAMBULU

Nepamirštama 5 dienų kelionė lėktuvu PAŽINTIS SU STAMBULU

STAMBULAS – tai miestas, kuris niekada nemiega! Triukšmas, judėjimas, aromatai, karštis, emocijos – visa tai ir kuria miesto paslaptingumą… Kontrastingas ir spalvingas,...

2019-09-04 (5 d.)
2019-10-02 (5 d.)
2019-11-13 (5 d.)
2019-12-06 (5 d.)
ir dar 4 datos.
368€

Bevizė pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į Baltarusijos miestą GARDINĄ (Išvykimas iš Kauno!)

Bevizė pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į Baltarusijos miestą GARDINĄ (Išvykimas iš Kauno!)

Tai miestas įsikūręs prie Nemuno kranto ir garsėja beveik visais architektūrinių stilių paminklais. Nepraleiskite progos Gardiną pažinti iš arčiau.

2019-07-27 (1 d.)
2019-08-24 (1 d.)
2019-09-21 (1 d.)
2019-10-26 (1 d.)
ir dar 3 datos.
18€

Savarankiška 4 dienų kelionė dviems į BARSELONĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

 Savarankiška 4 dienų kelionė dviems į BARSELONĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Pasinaudokite proga ir leiskite sau pajusti tvyrančią gyvybingą ir energingą atmosferą - Barselonoje!

395€

Savarankiška savaitgalio kelionė dviems į KOPENHAGĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Savarankiška savaitgalio kelionė dviems į KOPENHAGĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Pasakų pilys, siauros akmenuotos gatvelės, seni rąstiniai namai, kanalai, geltoni vėjo malūnai, dviračiai nepraleiskite progos aplankyti Kopenhagos ir Jūs!

327€

Savarankiška 8 dienų poilsinė kelionė dviem asmenims į NICĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Savarankiška 8 dienų poilsinė kelionė dviem asmenims į NICĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Aplankykite antrą pagal populiarumą po Prancūzijos miestą Nicą ir pamatykite tikrąjį šio miesto grožį.

693€

Pramoginė dienos kelionė PLAUKIMAS AUGUSTAVO KANALU ir apsilankymas VANDENS PARKE SUVALKUOSE (45 asmenų kolektyvams)

Pramoginė dienos kelionė PLAUKIMAS AUGUSTAVO KANALU ir apsilankymas VANDENS PARKE SUVALKUOSE (45 asmenų kolektyvams)

Nepraleiskite puikios progos padovanoti sau ir brangiam žmogui romantišką poilsį!

1020€

Prabangus savarankiškas 10 dienų poilsis dviem asmenims ISPANIJOJE: IBIZOS SALOJE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Prabangus savarankiškas 10 dienų poilsis dviem asmenims ISPANIJOJE: IBIZOS SALOJE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Ibizos sala sudaryta iš penkių miestų. Kiekvienas iš jų siūlo lankytojams skirtingas pramogas ir turi platų diapazoną kelionių, kurios leidžia lankytojams pamatyti...

1103€

Smagi šeštadienio kelionė POILSIS IR PRAMOGOS JŪRMALOS KURORTE (45 asmenų kolektyvui)

Smagi šeštadienio kelionė POILSIS IR PRAMOGOS JŪRMALOS KURORTE (45 asmenų kolektyvui)

Keliaukite, kad pažintumėte naujus žmones, pasikrautumėte daug teigiamų emocijų ir atrastumėte dar nepažįstamus kraštus, galiausiai – kad praturtintumėte savo...

1350€

Nepakartojama 14 dienų pažintinė kelionė lėktuvu į MALAIZIJĄ su poilsiu LANGKAWI saloje

Nepakartojama 14 dienų pažintinė kelionė lėktuvu į MALAIZIJĄ su poilsiu LANGKAWI saloje

Skersai išilgai išmaišėte Europos šalis? Šį kartą siūlome aplankyti įspūdingąją Malaiziją!

2019-10-24 (14 d.)
2019-10-24 (13 d.)
2019-11-06 (14 d.)
2020-01-28 (353 d.)
2020-02-24 (14 d.)
869€