+370 654 96097
+370 686 21232
info@kodelgine.lt
+370 654 96097
+370 686 21232
info@kodelgine.lt

Romantiškas skrydis dviems oro balionu Širvintų rajone, kaimo turizmo sodyboje

Jūsų draugystę sutvirtins kartu išgyventi nepatirti pojūčiai, išbandytos pramogos, atskleisti jausmai! Oreivių užuovėja pasirūpins, kad įspūdžiai patirti skrydžio metu Jums keltų šypseną ir geras emocijas.
-16%

Išskirtinė kaimo turizmo sodyba „Oreivių užuovėja“ kviečia jaukioje kaimo aplinkoje atšvęsti savo šventę ar draugų susibūrimą, pasivanoti tikroje kaimiškoje pirtelėje ant ežero kranto, pernatvoti labai originaliuose ir jaukiuose kambariuose, pajusti tikrą kaimo dvasią, ryte pabusti su gaidžio giedojimu, paukščių čiulbėjimu.

Jeigu esate romantikas ir norite padaryti siurprizą savo mylimai – pasipirškite oro baliono krepšyje ir užmaukit sužadėtuvių žiedą tekant ar leidžiantis saulei. Skrydis skirtas tik dviems. Jūs galėsite džiaugtis skrydžio malonumais, pakelti taurę vyno ir mėgautis gamtos grožiu, o vienas pirmųjų pilotų Lietuvoje Jus linksmins ir parodys tikrą skrydžio grožį.

Išskirtinė pramoga – skrydis oro balionu nuo ežero kranto pasigrožint gražiomis Kernavės apylinkėmis, palydint ar pasitinkant saulę iš oro baliono, suskaičiuojant prabėgančias stirnas ar šerniukus. Po skrydžio Jūsų lauks linksmos tradicinės oreivių krikštynos ir vakarėlis prie ugniakuro. Su savimi turėkite gerą nuotaiką ir plačias šypsenas!

Skrydis oro balionu – tai kaip pirma meilė, pirmas bučinys – išlieka prisiminimuose visam gyvenimui. 

Sąlygos
  • Kuponas galioja skrydžiui oro balionu dviem asmenims.
  • Paslaugos kaina: 170 Eur vietoje 202.78 Eur (nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina).
  • Skrydžiai visais metų laikais palankiomis oro sąlygomis.
  • Užsiregistravus, tačiau sutartu laiku atvykti negalint, būtina apie neatvykimą pranešti bent prieš 48 val. Nepranešus kuponas bus laikomas panaudotu ir nebegaliojančiu.
  • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
  • Kuponas galioja iki 2018 12 31.
170€
202.78€
Sutaupote 32.78€
Pasiūlymo laikas baigėsi :(

Panašūs pasiūlymai

Poilsio programa ATGAIVA vienam asmeniui: poilsis viešbutyje su nakvyne, vakariene ir vandens bei pirčių pramogomis Druskininkų vandens parke

Poilsio programa ATGAIVA vienam asmeniui: poilsis viešbutyje su nakvyne, vakariene ir vandens bei pirčių pramogomis Druskininkų vandens parke

Trumpos atostogos – malonumas, kuriam bent kartą metuose reikia surasti laiko - tam, kad į darbą sugrįžtumėme su naujomis, pailsėjusiomis mintimis ir pasiilgtume...

88€ 83.6€

Pasirinkto animacinio filmuko įgarsinimas su GARSŲ PASAULIO ĮRAŠAIS Vilniuje

-22%
Pasirinkto animacinio filmuko įgarsinimas su GARSŲ PASAULIO ĮRAŠAIS Vilniuje

Ar niekada nepagalvojote, kad žiūrėdami animacinį filmuką galite išgirsti ir savo balsą? Tiesiog Jums reikia apsilankyti garso įrašų studijoje ir pamėginti įgarsinti...

50€ 39€