+370 654 96097
+370 686 21232
info@kodelgine.lt
+370 654 96097
+370 686 21232
info@kodelgine.lt

Valandos pasiplaukiojimas JŪRINE JACHTA draugų kompanijai (2-8) Galvės ežere TRAKUOSE

Gražuolėje jūrinėje jachtoje vienai valandai galėsite pamiršti viską pasaulyje ir mėgautis ežero grožiu su mylimu žmogumi ar net 8 žmonių kompanija!
-28%

Jei esate prisiekę gamtos mylėtojai ir vandens pramogų entuziastai, šiandienos pasiūlymas kaip tik Jums! Vienai valandai išsinuomokite jūrinę jachtą, talpinančią iki 8 žmonių, ir keliaukite vaizdingu maršrutu Galvės ežere Trakuose.

Trakų buriavimo kompanija pristato nuostabias pažintines ir poilsines keliones jachtomis - tai puiki proga išbandyti su niekuo nesulyginamą malonumą, patirti nepakartojamų įspūdžių, padovanoti nuostabų poilsį savo draugams, artimiesiems, kolegoms ar romantiškai praleisti vakarą su mylimu žmogumi leidžiantis saulei.

Mėgstantiems aktyvų poilsį Trakai - tinkamiausia vieta, o pasinaudoję patraukliu šios dienos pasiūlymu, vienai valandai išsinuomosite jūrinę jachtą, talpinančią iki 8 žmonių, ir turėsite išskirtinę galimybę pasigrožėti nuostabiais Trakų ežerais, didingu Trakų pilies ansambliu, naujai atrestauruotu Užutrakio dvaru bei nuostabia gamta.

Kai lepina gražus oras, rekomenduojame išsinuomoti jachtą ypatingoms progoms: gimtadieniui, bernvakariui, mergvakariui ar ramiam ir romantiškam vakarui ant vandens. Jachta priklausys tik Jums - netrukdys pašaliniai asmenys, vaizdingu maršrutu Jus plukdys patyręs kapitonas, o tyvuliuojantis ežero vanduo, vasaros saulė ir gaivus vėjas suteiks nepakartojamą laisvės pojūtį!

Rekomenduojame vilkėti nevaržančius drabužius ir avėti patogią avalynę! Be to, nepalikite namuose geros nuotaikos ir fotoaparato, kuriuo įamžinsite smagias akimirkas ir nuostabius vaizdus!                      

Pakelkite bures! Iš pirmo žvilgsnio - tai tarsi mažytis nuotykis ant vandens, tačiau nė nepajusite, kaip vėjams nepavaldi atrakcija pavergs visas Jūsų mintis, garantuojame atrasite naują laisvalaikio užsiėmimą ir išties nemažai sutaupysite. 

Sąlygos
  • Kuponas galioja visos jachtos nuomai vienai valandai Trakuose.
  • Jachta plaukti gali iki 8 žmonių.
  • Keisti registracijos laiką galima tik prieš tris dienas.
  • Esant blogam orui ar lyjant, galima pakeisti plaukimo laiką arba datą.
  • Rekomenduojama apsirengti patogiai, avėti sportinę avalynę (su kaustytais aukštakulniais vaikščioti po jachtą negalima).
  • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
  • Plukdymas nuo „Apvalaus stalo klubo“ prieplaukos (adresas Karaimų gatvė 53A Trakai).
  • Nepamirškite atsinešti kupono ar kupono kodo.
  • Kuponas galioja: nuo 2018.05.01 - 2018.10.01.
  • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
29€
40.55€
Sutaupote 11.55€
Pasiūlymo laikas baigėsi :(

Panašūs pasiūlymai

Poilsio programa ATGAIVA vienam asmeniui: poilsis viešbutyje su nakvyne, vakariene ir vandens bei pirčių pramogomis Druskininkų vandens parke

Poilsio programa ATGAIVA vienam asmeniui: poilsis viešbutyje su nakvyne, vakariene ir vandens bei pirčių pramogomis Druskininkų vandens parke

Trumpos atostogos – malonumas, kuriam bent kartą metuose reikia surasti laiko - tam, kad į darbą sugrįžtumėme su naujomis, pailsėjusiomis mintimis ir pasiilgtume...

88€ 83.6€

Pasirinkto animacinio filmuko įgarsinimas su GARSŲ PASAULIO ĮRAŠAIS Vilniuje

-22%
Pasirinkto animacinio filmuko įgarsinimas su GARSŲ PASAULIO ĮRAŠAIS Vilniuje

Ar niekada nepagalvojote, kad žiūrėdami animacinį filmuką galite išgirsti ir savo balsą? Tiesiog Jums reikia apsilankyti garso įrašų studijoje ir pamėginti įgarsinti...

50€ 39€