+370 654 96097
+370 686 21232
info@kodelgine.lt
+370 654 96097
+370 686 21232
info@kodelgine.lt

Pažintinė 4 dienų kelionė autobusu: DUNOJAUS PERLAS - BUDAPEŠTAS

Žavūs rankdarbiai, turgaus prekiautojų energija, aštroka guliašo sriuba, rinktinių vynų aromatas ir skonis, terminių pirčių malonumai ir švelniom spalvom pražydęs pavasaris - čia norėsite grįžti dar kartą ir dar kartą...

Kelionės data: 

 • Balandžio 27 - 30 d.

Kelionės kaina: 159 Eur

1 DIENA:

 • Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos (Vilnius, Kaunas, Alytus).
 • Kelionė per Lenkiją.
 • Vakare atvykstame į viešbutį Slovakijoje.
 • Nakvynė viešbutyje Banska Bystricoje.

2 DIENA:

 • Pusryčiai. Pora valandų kelio ir pažintį su Vengrija pradedame apsilankydami senojoje sostinėje Višegrade. Tai pats mažiausias Vengrijos miestas, o jo pasididžiavimas - vaizdingoje Dunojaus vingio kilpoje ant kalvos stūksanti viduramžių Višegrado *pilis-tvirtovė. Čia apžiūrėsite karaliaus Matiašo muziejų, turkų antpuolio laikų ekspoziciją, o vaškinių figūrų paroda, atkurianti viduramžių laikus, supažindins su tų laikų buitimi ir pilėnų gyvenimu. Pakilę į apžvalgos aikšteles, grožėsitės įkvepiančiais peizažais: Dunojaus kilpos, miškai, gilūs slėniai...
 • Stabtelime Dunojaus kilpos perlu vadinamame Šv. Andrėjaus miestelyje arba Szentendrė. Siauros, grakščios gatvelės, spalvingi namai ir romantiški skvereliai suteikia Sentendrė vieno gražiausių Vengrijos miestelių vardą. Vienu metu čia buvo susispietę 10 tūkst. serbų, kurie tapė kultūrinį bei istorinį miesto veidą, kūrė jo charakterį ir tradicijas. Štai kodėl miestelio gyventojams būdinga Balkanų atmosfera. Be jų Sentendrėje apsistojo vengrų, slovakų, vokiečių, rumunų. Kiekviena tauta statė savo maldos namus ir aplink juos kūrėsi. 1928 m. miestelyje apsigyvenusi dailininkų kolonija įkūrė daug meno galerijų ir muziejų. Pats miestas tapo tarsi muziejus - taip vadinamojo "provincinio baroko stiliaus". Siauri, dviejų -trijų langų fasadai, ryškios sienos, baltutėlės medinės žaliuzi, "kezai" - siauros siauros gatvelės, kur namai, atrodo, tuoj susiglaus kaktomis; raudoni ir rudi čerpiniai stogai, sodai su vynuogynais ant kalvelių ir vyno rūsių požemiаi... Puiki Dunojaus kilpos panorama. Vaikštome, grožimės, fotografuojame, užsukame į vietinius turgelius ir parduotuvėles - jos taip pat primena muziejus. Smaližius kviečia Marcipanų *muziejus. Jame apsilankę niekada nebesakys, kad marcipanai - tik saldi masė iš trinto migdolo, cukraus sirupo ir rožių vandens. Sumanių skulptorių ir kulinarų rankos tą masę paverčia tikru šedevru: cukrinis pietų stalo servizas, šokoladinis vengrų parlamentas, Mocarto portretas, Vienos nėriniai, staltiesės, daugybė pasakų ir animacinių herojų, net žydinčių kaktusų kolekcija. Skrybėlė. Senosios Vengrijos žemėlapis ir motinos Teresės portretas - didžiausias pasaulyje kūrinys iš marcipano. Muzus nustebins ir pavaišins, o parduotuvėlėje įsigysite miniatiūrinį marcipaninį šedevrą - suvenyrą. 
 • Širdžiai apsalus, tiesiog būtina užsukti į Vyno *muziejų - didelį ir šaltą vyno rūsį. Stelažuose guli voratinkliais aptraukti buteliai - vynas iš įvairiausių Vengrijos regionų. Žinoma, būtinai *degustuosime gero vengriško vyno.
 • Atvykstame į Budapeštą.
 • Vakarinė ekskursija po dešinįjį Dunojaus krantą - Budą: Budos pilies ansamblis, Karalių rūmai ir Dievo Motinos bažnyčia, kurioje vykdavo Vengrijos karalių karūnavimo ceremonijos; nuostabi panorama, atsiverianti nuo Žvejų bastiono. Gražią dieną vainikuos romantiškas plaukimas *laivu Dunojumi, grožintis naktine Budapešto panorama.
 • Nakvynė viešbutyje Budapešte.

3 DIENA:

 • Pusryčiai.
 • Šeštadienio rytą pradėsime taip, kaip pradeda vietiniai gyventojai - lankomės didžiajame Budapešto turguje. Trijų aukštų turgaus halė - ne tik XIX a. istorinis architektūros paminklas, bet ir vengrų gyvenimo, buities kultūros gyvas paveikslas. Čia įsigysite tradicinių lauktuvių - prieskonių, vyno, žąsų kepenėlių, džiovintų paprikų karolius, Pick dešros, siuvinėtų ar mezginiais puoštų staltiesėlių, skarų... Galėsite skanauti tradicinių patiekalų - garsiojo guliašo, blynelių su česnakais, langušo, vengriškojo štrūdelio, degustuoti puikius vynus.
 • Pažintis su naująja miesto dalimi - Peštu. Belvarošo bažnyčia, antra pagal dydį šalyje Šv.Stepono katedra, į kurią vienu metu telpa net 8 tūkstančiai tikinčiųjų; vieni gražiausių Europoje Parlamento rūmai, kuriuose saugoma karališkoji Vengrijos karūna, vyksta parlamentarų posėdžiai ir svarbiausios valstybinės iškilmės. XIX a. pastatyta *metro linija vykstame į Miesto parką: didžiausia miesto paradinė aikštė - Didvyrių aikštė, išpuošta žymiausių šalies istorinių veikėjų skulptūromi; pasakų pilį primenantys Vajdahunyad rūmai, jungiantys įvairius architektūros stilius. Laisvas laikas, kurio metu mano mylėtojams siūlome aplankyti **Vaizduojamojo meno muziejų, kuriame eksponuojami Rafaelio, Ticiano, Mone, Sezano, Pikaso, Tuluz-Lotreko darbai. Gyvūnų mylėtojų laukia ilgiau negu šimtmetį veikiantis **zoologijos sodas. Dienos pabaigai - malonumas, kurio atsakyti Budapešte būtų šventvagiška, - maudynės terminiuose baseinuose. Vengrijos sostinėje yra gausybė terminių pirčių kompleksų, kuriuose apsilankęs žmogus ne tik atsipalaiduoja, atgauna jėgas, bet ir pataiso sveikatą. Mes pasineriame į Sečeny terminių *baseinų vandenis. Tai vienos žymiausių terminių maudyklų, įsikūrusios neobarokiniuose rūmuose. Mūsų malonumui - rusiška, turkiška, aromatinės pirtys, sauna, gausybė vidaus ir lauko baseinų, kurių temperatūra 18°C - 36°C.
 • Išvykstame į Lietuvą.
 • Kelionė per Slovakiją, Lenkiją.
 • Naktis autobuse.
 
 
 
 
 
 
4 DIENA:
 • Kelionė per Lenkiją. 
 • Pavakary sugrįžtame į Lietuvą.
Sąlygos
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Kelionė patogiu autobusu. 
 • 2 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbutyje 2-3-viečiuose kambariuose (priklausomai keliese keliaujate).
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės organizavimas.
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Mokami objektai. Bilietai už visus (*) pažymėtus mokamus objektus - apie 45 EUR.
 • Laisvu laiku siūloma aplankyti (**): Vaizduojamojo meno muziejus - 1600 HUF (6,5 EUR) suaugusiems; 800 HUF (3,5 EUR) vaikams, jaunimui iki 26 m. ir senjorams vyresniems nei 65 m.; Zoologijos sodas - 2500 HUF (10 EUR) suaugusiems; 1800 HUF (7 EUR) vaikams (2-14 m.), studentams (ISIC). 
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 26 Eur.
Papildoma informacija:
 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace" automobilių stov. aikštelė (Konstitucijos pr. 26, prie upės).
 • Išvykimas iš Kauno:  Kauno pilies automobilių stov. aikštelė.
 • Išvykimas iš Alytaus: „Lukoil" degalinė (Naujoji g. 17)
 • Išvykimo laikai gali keistis. Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo registracijos anketoje jūsų nurodytu el.paštu.
 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Lankomų objektų eiliškumas ir kainos gali nežymiai keistis.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Rezervavus kelionę su Jumis susisieksime ir suderinsime Jūsų poreikius, tinkamas kelionės datas bei kitus pageidavimus. Prieš įsigijant galutinį kelionės variantą detaliai informuosime apie kelionių organizatorių, jo prievolių užtikrinimą, taikomas garantijas.
nuo 159€
Galimi keli skirtingi kelionės maršrutai ir datos!
Padėsime išsirinkti labiausiai atitinkantį Jūsų norus ir galimybes.
Ačiū. Jūs jau žingsneliu arčiau atostogų! :)
Išsiųsti nepavyko. Pamėginkite pakartoti.
Pirkti Teirautis

Panašūs pasiūlymai

Pažintinė 5 dienų kelionė autobusu: PRAHA - DREZDENAS

Pažintinė 5 dienų kelionė autobusu: PRAHA - DREZDENAS

Leiskitės į nepamirštamą pažintinę kelionę aplankant Lenkiją, Čekiją ir Vokietiją!

2019-04-17 (5 d.)
2019-05-02 (5 d.)
2019-06-06 (5 d.)
2019-06-20 (5 d.)
2019-07-11 (5 d.)
168€

Pažintinė 4 dienų kelionė lėktuvu: PRAHA - KARLOVY VARY

Pažintinė 4 dienų kelionė lėktuvu: PRAHA - KARLOVY VARY

Leiskitės į nepamirštamą pažintinę kelionę aplankant Lenkiją, Čekiją ir Vokietiją!

2019-04-06 (4 d.)
2019-04-20 (4 d.)
2019-05-04 (4 d.)
2019-05-18 (4 d.)
ir dar 11 datos.
288€

4 dienų pažintinė kelionė autobusu: ČEKIJOS GAMTOS STEBUKLAI - PRAHA - VROCLAVAS - SAFARIO PARKAS (Balandžio 24 - 27 d.)

4 dienų pažintinė kelionė autobusu: ČEKIJOS GAMTOS STEBUKLAI - PRAHA - VROCLAVAS - SAFARIO PARKAS (Balandžio 24 - 27 d.)

Žavingoji Čekijos sostinės architektūra bei užburiantis dainuojančių fontanų koncertas, įspūdinga pilis, ir neįtikėtinų formų Adršpacho uolų parkas, svaiginantis...

2019-04-24 (4 d.)
185€

Pažintinė 3 dienų kelionė autobusu į Kaliningradą

 
Pažintinė 3 dienų kelionė autobusu į Kaliningradą

Kaliningradas – nedidelė teritorija priklausanti Rusijos Federacijai. Ar žinojote, jog čia galima išvysti šokantį mišką, ir kad šiame mieste pagaminama daugiausia...

2019-04-19 (3 d.)
2019-05-24 (3 d.)
2019-06-21 (3 d.)
2019-07-19 (3 d.)
ir dar 5 datos.
119€

Bevizė pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į Baltarusijos miestą GARDINĄ (Išvykimas iš Panevėžo!)

Bevizė pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į Baltarusijos miestą GARDINĄ (Išvykimas iš Panevėžo!)

Tai miestas įsikūręs prie Nemuno kranto ir garsėja beveik visais architektūrinių stilių paminklais. Nepraleiskite progos Gardiną pažinti iš arčiau.

2019-04-06 (1 d.)
2019-05-04 (1 d.)
2019-06-01 (1 d.)
2019-07-06 (1 d.)
ir dar 6 datos.
20€

Bevizė pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į Baltarusijos miestą GARDINĄ (Išvykimas iš Vilniaus!)

Bevizė pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į Baltarusijos miestą GARDINĄ (Išvykimas iš Vilniaus!)

Tai miestas įsikūręs prie Nemuno kranto ir garsėja beveik visais architektūrinių stilių paminklais. Nepraleiskite progos Gardiną pažinti iš arčiau.

2019-03-13 (4 d.)
2019-04-13 (1 d.)
2019-05-11 (1 d.)
2019-06-15 (1 d.)
ir dar 11 datos.
18€

2 dienų pažintinė kelionė į Estiją: PASLAPTINGOJI SAREMOS SALA IR SENASIS TALINAS

2 dienų pažintinė kelionė į Estiją: PASLAPTINGOJI SAREMOS SALA IR SENASIS TALINAS

Iš arčiau pažinkite dar neatrastą kaimyninės Estijos veidą - turtinga Talino istorija ir gražiausia Estijos sala, kuri Jus sužavės ir tikrai vilios sugrįžti dar...

2019-04-27 (2 d.)
2019-06-08 (2 d.)
2019-07-06 (2 d.)
2019-07-20 (2 d.)
ir dar 4 datos.
80€

Pažintinė 8 dienų kelionė autobusu: ITALIJA, aplankant Prahą, Florenciją, Romą, Vatikaną, Veneciją

Pažintinė 8 dienų kelionė autobusu: ITALIJA, aplankant Prahą, Florenciją, Romą, Vatikaną, Veneciją

Žodžiais neįmanoma perduoti jos grožio, didybės, elegancijos, grakštumo, kvapų, spalvų ir skonio įvairovės. Italiją reikia pajusti širdimi.

2019-03-22 (8 d.)
2019-04-18 (8 d.)
2019-04-26 (8 d.)
2019-05-03 (8 d.)
ir dar 7 datos.
248€

Pažintinė 2 dienų kelionė autobusu: Meilė ir tautinis "rokenrolas" Varšuvoje

Pažintinė 2 dienų kelionė autobusu: Meilė ir tautinis

Padovanokite sau bei artimiesiems smagią pažintinę kelionę po gražiausias vietoves už Lietuvos ribų.

2019-02-23 (2 d.)
2019-03-09 (2 d.)
2019-04-06 (2 d.)
79€

Pilnas įspūdžių 3 dienų Baltijos kruizas: TALINAS - STOKHOLMAS - ESTIJOS JŪRŲ MUZIEJUS

Pilnas įspūdžių 3 dienų Baltijos kruizas: TALINAS - STOKHOLMAS - ESTIJOS JŪRŲ MUZIEJUS

Nepraleiskite nuostabios progos aplankyti Šiaurės perlą, įspūdingų istorijų ir gamtovaizdžių kraštą - Stokholmą bei patirti nepakartojamus įspūdžius plaukiant...

2019-04-26 (3 d.)
105€

Pažintinė 2 dienų bevizė kelionė autobusu: KARALIŠKASIS GARDINAS ir BALSTOGĖ

Pažintinė 2 dienų bevizė kelionė autobusu: KARALIŠKASIS GARDINAS ir BALSTOGĖ

Gardinas - unikalus ir vienintelis tokio tipo miestas Baltarusijoje.

2019-04-06 (2 d.)
2019-05-25 (2 d.)
2019-06-22 (2 d.)
2019-08-24 (2 d.)
ir dar 3 datos.
59€

Pažintinė 6 dienų kelionė autobusu į BAVARIJĄ

Pažintinė 6 dienų kelionė autobusu į BAVARIJĄ

Vokietijos pietuose esanti Bavarijos laisvoji valstybė su sostine Miunchenu garsėja nuostabaus grožio kraštovaizdžiais. Nepaliesta gamta, tyras oras, turtingas kultūrinis...

2019-04-10 (6 d.)
2019-05-02 (6 d.)
2019-09-12 (6 d.)
2019-09-25 (6 d.)
ir dar 3 datos.
248€

Pažintinė 3 dienų kelionė autobusu į UKRAINĄ: pašėlęs savaitgalis LVOVE ir renesanso perlas - ZAMOSTĖ

 
Pažintinė 3 dienų kelionė autobusu į UKRAINĄ: pašėlęs savaitgalis LVOVE ir renesanso perlas - ZAMOSTĖ

Lvovas – vienas iš autentiškiausių Ukrainos miestų, kuriame sąmoningai vengiama užsienio madų invazijos ir aukštinama tikra ukrainietiška kultūra.

2019-03-09 (3 d.)
2019-04-26 (3 d.)
2019-05-24 (29 d.)
2019-06-28 (3 d.)
ir dar 5 datos.
144€

Bevizė pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į Baltarusijos miestą GARDINĄ (Išvykimas iš Kauno!)

Bevizė pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į Baltarusijos miestą GARDINĄ (Išvykimas iš Kauno!)

Tai miestas įsikūręs prie Nemuno kranto ir garsėja beveik visais architektūrinių stilių paminklais. Nepraleiskite progos Gardiną pažinti iš arčiau.

2019-03-23 (1 d.)
2019-04-20 (1 d.)
2019-05-18 (1 d.)
2019-06-22 (1 d.)
ir dar 7 datos.
18€

Nepakartojama 2 dienų kelionė autobusu: MINSKAS - LDK PALIKIMAS

Nepakartojama 2 dienų kelionė autobusu: MINSKAS - LDK PALIKIMAS

Suteikite sau nepakartojamą galimybę prisiliesti prie istorijos, savaitgalį praleisti labai turiningai!

2019-04-13 (2 d.)
2019-05-18 (2 d.)
2019-08-24 (2 d.)
2019-09-21 (2 d.)
ir dar 3 datos.
69€