+370 654 96097
+370 686 21232
info@kodelgine.lt
+370 654 96097
+370 686 21232
info@kodelgine.lt

Pažintinė 4 dienų kelionė autobusu: DUNOJAUS PERLAS - BUDAPEŠTAS

Žavūs rankdarbiai, turgaus prekiautojų energija, aštroka guliašo sriuba, rinktinių vynų aromatas ir skonis, terminių pirčių malonumai ir švelniom spalvom pražydęs pavasaris - čia norėsite grįžti dar kartą ir dar kartą...

Kelionės data: 

 • Balandžio 27 - 30 d.

Kelionės kaina: 159 Eur

1 DIENA:

 • Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos (Vilnius, Kaunas, Alytus).
 • Kelionė per Lenkiją.
 • Vakare atvykstame į viešbutį Slovakijoje.
 • Nakvynė viešbutyje Banska Bystricoje.

2 DIENA:

 • Pusryčiai. Pora valandų kelio ir pažintį su Vengrija pradedame apsilankydami senojoje sostinėje Višegrade. Tai pats mažiausias Vengrijos miestas, o jo pasididžiavimas - vaizdingoje Dunojaus vingio kilpoje ant kalvos stūksanti viduramžių Višegrado *pilis-tvirtovė. Čia apžiūrėsite karaliaus Matiašo muziejų, turkų antpuolio laikų ekspoziciją, o vaškinių figūrų paroda, atkurianti viduramžių laikus, supažindins su tų laikų buitimi ir pilėnų gyvenimu. Pakilę į apžvalgos aikšteles, grožėsitės įkvepiančiais peizažais: Dunojaus kilpos, miškai, gilūs slėniai...
 • Stabtelime Dunojaus kilpos perlu vadinamame Šv. Andrėjaus miestelyje arba Szentendrė. Siauros, grakščios gatvelės, spalvingi namai ir romantiški skvereliai suteikia Sentendrė vieno gražiausių Vengrijos miestelių vardą. Vienu metu čia buvo susispietę 10 tūkst. serbų, kurie tapė kultūrinį bei istorinį miesto veidą, kūrė jo charakterį ir tradicijas. Štai kodėl miestelio gyventojams būdinga Balkanų atmosfera. Be jų Sentendrėje apsistojo vengrų, slovakų, vokiečių, rumunų. Kiekviena tauta statė savo maldos namus ir aplink juos kūrėsi. 1928 m. miestelyje apsigyvenusi dailininkų kolonija įkūrė daug meno galerijų ir muziejų. Pats miestas tapo tarsi muziejus - taip vadinamojo "provincinio baroko stiliaus". Siauri, dviejų -trijų langų fasadai, ryškios sienos, baltutėlės medinės žaliuzi, "kezai" - siauros siauros gatvelės, kur namai, atrodo, tuoj susiglaus kaktomis; raudoni ir rudi čerpiniai stogai, sodai su vynuogynais ant kalvelių ir vyno rūsių požemiаi... Puiki Dunojaus kilpos panorama. Vaikštome, grožimės, fotografuojame, užsukame į vietinius turgelius ir parduotuvėles - jos taip pat primena muziejus. Smaližius kviečia Marcipanų *muziejus. Jame apsilankę niekada nebesakys, kad marcipanai - tik saldi masė iš trinto migdolo, cukraus sirupo ir rožių vandens. Sumanių skulptorių ir kulinarų rankos tą masę paverčia tikru šedevru: cukrinis pietų stalo servizas, šokoladinis vengrų parlamentas, Mocarto portretas, Vienos nėriniai, staltiesės, daugybė pasakų ir animacinių herojų, net žydinčių kaktusų kolekcija. Skrybėlė. Senosios Vengrijos žemėlapis ir motinos Teresės portretas - didžiausias pasaulyje kūrinys iš marcipano. Muzus nustebins ir pavaišins, o parduotuvėlėje įsigysite miniatiūrinį marcipaninį šedevrą - suvenyrą. 
 • Širdžiai apsalus, tiesiog būtina užsukti į Vyno *muziejų - didelį ir šaltą vyno rūsį. Stelažuose guli voratinkliais aptraukti buteliai - vynas iš įvairiausių Vengrijos regionų. Žinoma, būtinai *degustuosime gero vengriško vyno.
 • Atvykstame į Budapeštą.
 • Vakarinė ekskursija po dešinįjį Dunojaus krantą - Budą: Budos pilies ansamblis, Karalių rūmai ir Dievo Motinos bažnyčia, kurioje vykdavo Vengrijos karalių karūnavimo ceremonijos; nuostabi panorama, atsiverianti nuo Žvejų bastiono. Gražią dieną vainikuos romantiškas plaukimas *laivu Dunojumi, grožintis naktine Budapešto panorama.
 • Nakvynė viešbutyje Budapešte.

3 DIENA:

 • Pusryčiai.
 • Šeštadienio rytą pradėsime taip, kaip pradeda vietiniai gyventojai - lankomės didžiajame Budapešto turguje. Trijų aukštų turgaus halė - ne tik XIX a. istorinis architektūros paminklas, bet ir vengrų gyvenimo, buities kultūros gyvas paveikslas. Čia įsigysite tradicinių lauktuvių - prieskonių, vyno, žąsų kepenėlių, džiovintų paprikų karolius, Pick dešros, siuvinėtų ar mezginiais puoštų staltiesėlių, skarų... Galėsite skanauti tradicinių patiekalų - garsiojo guliašo, blynelių su česnakais, langušo, vengriškojo štrūdelio, degustuoti puikius vynus.
 • Pažintis su naująja miesto dalimi - Peštu. Belvarošo bažnyčia, antra pagal dydį šalyje Šv.Stepono katedra, į kurią vienu metu telpa net 8 tūkstančiai tikinčiųjų; vieni gražiausių Europoje Parlamento rūmai, kuriuose saugoma karališkoji Vengrijos karūna, vyksta parlamentarų posėdžiai ir svarbiausios valstybinės iškilmės. XIX a. pastatyta *metro linija vykstame į Miesto parką: didžiausia miesto paradinė aikštė - Didvyrių aikštė, išpuošta žymiausių šalies istorinių veikėjų skulptūromi; pasakų pilį primenantys Vajdahunyad rūmai, jungiantys įvairius architektūros stilius. Laisvas laikas, kurio metu mano mylėtojams siūlome aplankyti **Vaizduojamojo meno muziejų, kuriame eksponuojami Rafaelio, Ticiano, Mone, Sezano, Pikaso, Tuluz-Lotreko darbai. Gyvūnų mylėtojų laukia ilgiau negu šimtmetį veikiantis **zoologijos sodas. Dienos pabaigai - malonumas, kurio atsakyti Budapešte būtų šventvagiška, - maudynės terminiuose baseinuose. Vengrijos sostinėje yra gausybė terminių pirčių kompleksų, kuriuose apsilankęs žmogus ne tik atsipalaiduoja, atgauna jėgas, bet ir pataiso sveikatą. Mes pasineriame į Sečeny terminių *baseinų vandenis. Tai vienos žymiausių terminių maudyklų, įsikūrusios neobarokiniuose rūmuose. Mūsų malonumui - rusiška, turkiška, aromatinės pirtys, sauna, gausybė vidaus ir lauko baseinų, kurių temperatūra 18°C - 36°C.
 • Išvykstame į Lietuvą.
 • Kelionė per Slovakiją, Lenkiją.
 • Naktis autobuse.
 
 
 
 
 
 
4 DIENA:
 • Kelionė per Lenkiją. 
 • Pavakary sugrįžtame į Lietuvą.
Sąlygos
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Kelionė patogiu autobusu. 
 • 2 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbutyje 2-3-viečiuose kambariuose (priklausomai keliese keliaujate).
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės organizavimas.
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Mokami objektai. Bilietai už visus (*) pažymėtus mokamus objektus - apie 45 EUR.
 • Laisvu laiku siūloma aplankyti (**): Vaizduojamojo meno muziejus - 1600 HUF (6,5 EUR) suaugusiems; 800 HUF (3,5 EUR) vaikams, jaunimui iki 26 m. ir senjorams vyresniems nei 65 m.; Zoologijos sodas - 2500 HUF (10 EUR) suaugusiems; 1800 HUF (7 EUR) vaikams (2-14 m.), studentams (ISIC). 
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 26 Eur.
Papildoma informacija:
 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace" automobilių stov. aikštelė (Konstitucijos pr. 26, prie upės).
 • Išvykimas iš Kauno:  Kauno pilies automobilių stov. aikštelė.
 • Išvykimas iš Alytaus: „Lukoil" degalinė (Naujoji g. 17)
 • Išvykimo laikai gali keistis. Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo registracijos anketoje jūsų nurodytu el.paštu.
 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Lankomų objektų eiliškumas ir kainos gali nežymiai keistis.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Rezervavus kelionę su Jumis susisieksime ir suderinsime Jūsų poreikius, tinkamas kelionės datas bei kitus pageidavimus. Prieš įsigijant galutinį kelionės variantą detaliai informuosime apie kelionių organizatorių, jo prievolių užtikrinimą, taikomas garantijas.
nuo 159€
Galimi keli skirtingi kelionės maršrutai ir datos!
Padėsime išsirinkti labiausiai atitinkantį Jūsų norus ir galimybes.
Ačiū. Jūs jau žingsneliu arčiau atostogų! :)
Išsiųsti nepavyko. Pamėginkite pakartoti.
Pirkti Teirautis

Panašūs pasiūlymai

Pažintinė 4 dienų kelionė lėktuvu: PRAHA - KARLOVY VARY

Pažintinė 4 dienų kelionė lėktuvu: PRAHA - KARLOVY VARY

Leiskitės į nepamirštamą pažintinę kelionę aplankant Lenkiją, Čekiją ir Vokietiją!

2019-04-06 (4 d.)
2019-04-20 (4 d.)
2019-05-04 (4 d.)
2019-05-18 (4 d.)
ir dar 11 datos.
288€

Pažintinė 8 dienų kelionė autobusu: ITALIJA, aplankant Prahą, Florenciją, Romą, Vatikaną, Veneciją

Pažintinė 8 dienų kelionė autobusu: ITALIJA, aplankant Prahą, Florenciją, Romą, Vatikaną, Veneciją

Žodžiais neįmanoma perduoti jos grožio, didybės, elegancijos, grakštumo, kvapų, spalvų ir skonio įvairovės. Italiją reikia pajusti širdimi.

2019-03-07 (8 d.)
2019-03-22 (8 d.)
2019-04-26 (8 d.)
2019-05-03 (8 d.)
ir dar 7 datos.
248€

Pažintinė 5 dienų kelionė: GĖLIŲ PARADAS OLANDIJOJE - ŽYDINTYS EUROPOS SODAI

Pažintinė 5 dienų kelionė: GĖLIŲ PARADAS OLANDIJOJE - ŽYDINTYS EUROPOS SODAI

Žvilgsnis į Olandiją - nepakartojami, saulėti ir gražiausiais žiedais pražydę sodai. Įspūdžiai garantuoti.

2019-04-10 (5 d.)
273€

Pažintinė 6 dienų kelionė: GĖLIŲ PARADAS OLANDIJOJE...VĖJŲ IR MALŪNŲ ŠALYJE

Pažintinė 6 dienų kelionė: GĖLIŲ PARADAS OLANDIJOJE...VĖJŲ IR MALŪNŲ ŠALYJE

Spalvų ir šventinių nuotaikų įvairovė užburia kiekvieną, atvykusį pasigrožėti įspūdingu reginiu Olandijoje!

2019-04-09 (6 d.)
332€

Pažintinė 7 dienų kelionė autobusu: ŠVEICARIJA - VOKIETIJA (ekskursijos lietuvių kalba!)

Pažintinė 7 dienų kelionė autobusu: ŠVEICARIJA - VOKIETIJA (ekskursijos lietuvių kalba!)

Šveicarijos gamtos grožis yra šios šalies vizitinė kortelė — tai kraštas, kurio net du trečdalius teritorijos užima kalnai. Dalis jų padengta sniegynais ir ledynais,...

2019-04-22 (7 d.)
2019-07-27 (7 d.)
298€

Pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į RYGĄ ir apsilankymas J. Štrauso balete ŽYDRASIS DUNOJUS (Išvykimai garantuoti!)

Pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į RYGĄ ir apsilankymas J. Štrauso balete ŽYDRASIS DUNOJUS (Išvykimai garantuoti!)

Po sunkios darbo savaitės, visuomet svajojame apie poilsį ir mums malonią veiklą savaitgalį. Kodėl gi, nepasinaudojus proga išvykti vienai dienai į visuomet žavingą...

2019-03-17 (1 d.)
2019-04-28 (1 d.)
45€

Pažintinė dviejų dienų kelionė į Latviją: mokslo centras AHHA - barono Miunhauzeno Dvaras ir apsilankymu CINEVILLA kino miestelyje

Pažintinė dviejų dienų kelionė į Latviją: mokslo centras AHHA - barono Miunhauzeno Dvaras ir apsilankymu CINEVILLA kino miestelyje

Norint iš tiesų pažinti Latviją, būtina ne tik pamatyti sostinę, bet ir susipažinti su gražiais mažais miesteliais.

2019-04-27 (2 d.)
69€

6 dienų kelionė autobusu: NAUJIEJI METAI RIMINYJE - ČEKIJA - AUSTRIJA - ITALIJA - SAN MARINAS (garantuotas išvykimas)

-15%
 6 dienų kelionė autobusu: NAUJIEJI METAI RIMINYJE - ČEKIJA - AUSTRIJA - ITALIJA - SAN MARINAS (garantuotas išvykimas)

Naujųjų sutikimas Italijoje! Įspūdingas 2019-ųjų metų startas, kurio nepamiršite visą gyvenimą!

2018-12-29 (6 d.)
395€ 336€

Pažintinis 8 dienų kruizas po SKANDINAVIJĄ, aplankant NORVEGIJOS FJORDĄ NERĖJŲ

Pažintinis 8 dienų kruizas po SKANDINAVIJĄ, aplankant NORVEGIJOS FJORDĄ NERĖJŲ

Praskaidrinkite savo kasdienybę neišdildomų įspūdžių mėgaudamiesi kruizu FIORDAI - NORVEGIJOS GAMTOS STEBUKLAI su ekskursijomis po Stokholmą ir Oslą

2019-05-03 (8 d.)
2019-06-20 (8 d.)
2019-07-10 (8 d.)
2019-08-08 (8 d.)
ir dar 3 datos.
348€

2 dienų kelionė autobusu: VARŠUVA – VILKO GUOLIS - vandens parkas TROPIKANA - AUGUSTAVAS

2 dienų kelionė autobusu: VARŠUVA – VILKO GUOLIS - vandens parkas TROPIKANA - AUGUSTAVAS

Žvilgsnis į praeitį, romantiškas pasivaikščiojimas Augustave, pramogos vandens pramogų parke - trumpos vienos dienos atostogos.

2019-05-04 (2 d.)
79€

Pažintinė 2 dienų kelionė autobusu KOPERNIKO MOKSLO CENTRAS VARŠUVOJE, aplankant zoologijos sodą

Pažintinė 2 dienų kelionė autobusu KOPERNIKO MOKSLO CENTRAS VARŠUVOJE, aplankant zoologijos sodą

Šį kartą kelionės į Varšuvą tikslas – atversti mokslo paslapčių knygą. Koperniko mokslo centras – vienas moderniausių technologijų muziejų Europoje. Eksperimentai,...

2019-03-23 (2 d.)
85€

Pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į RYGĄ, aplankant zoologijos sodą ir automobilių muziejų

Pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į RYGĄ, aplankant zoologijos sodą ir automobilių muziejų

Ryga - vienas žaviausių Baltijos šalių miestų - yra tarsi gyvas muziejus, kurio gatvelėm vaikščiodamas gali pajusti viduramžių dvasią, grožėtis įspūdinga architektūra,...

2019-03-30 (1 d.)
25€

Pažintinė vienos dienos kelionė autobusu: KOPERNIKO MOKSLO CENTRAS VARŠUVOJE (vasario 16 d. Išvykimas garantuotas!)

Pažintinė vienos dienos kelionė autobusu: KOPERNIKO MOKSLO CENTRAS VARŠUVOJE (vasario 16 d. Išvykimas garantuotas!)

Kelionės po kaimynines šalis su šeima - būtent tai, ko mums reikia! Varšuva - tai miestas, menantis Varšuvos gyventojų pasišventimą ir ryžtą, tarsi feniksas pakilęs...

2019-02-16 (1 d.)
42€

Pažintinė - poilsinė 8 dienų kelionė lėktuvu: JUODKALNIJA – ALBANIJA - KROATIJA (2019 m. vasaros kelionė)

Pažintinė - poilsinė 8 dienų kelionė lėktuvu: JUODKALNIJA – ALBANIJA - KROATIJA (2019 m. vasaros kelionė)

Įsimylėkite JUODKALNIJĄ! Čia Jūsų lauks poilsis prie šiltos Adrijos jūros ir nuostabios ekskursijos!

2019-06-04 (8 d.)
2019-06-11 (8 d.)
2019-06-25 (8 d.)
2019-06-18 (8 d.)
ir dar 9 datos.
438€

Pažintinė 8 dienų kelionė autobusu: PARYŽIUS – BERLYNAS – AMSTERDAMAS (2019 m. vasaros kelionė)

Pažintinė 8 dienų kelionė autobusu: PARYŽIUS – BERLYNAS – AMSTERDAMAS (2019 m. vasaros kelionė)

Nepraleiskite progos ir vienos kelionės metu aplankykite net trys šalis: Vokietiją, Prancūziją ir Olandiją!

2019-06-19 (8 d.)
2019-06-12 (8 d.)
2019-07-03 (8 d.)
2019-07-17 (8 d.)
ir dar 4 datos.
298€