+370 654 96097
+370 686 21232
info@kodelgine.lt
+370 654 96097
+370 686 21232
info@kodelgine.lt

Pažintinė 4 dienų kelionė autobusu: aktyvus poilsis SLOVAKIJOJE

Nuostabiu kraštovaizdžiu apdovanota šalis žavi visais metų laikais, tad jei kamuoja nenumaldomas kelionių troškulys, numalšinkite jį leisdamiesi į trumpą, bet labai turiningą bei įsimintiną kelionę po vaizdingąją Slovakiją!

Kelionės datos:

 • Rugsėjo 19 - 22 d. - garantuotas išvykimas!

Kelionės kaina: 189 Eur

KELIONĖS PROGRAMA:

1 diena. 

 • Labai anksti ryte išvykstame iš Lietuvos.
 • Kelionė per Lenkiją.
 • Vakare atvykstame į Popradą.
 • Įsikuriame viešbutyje.
 • Laisvas vakaras Poprade.
 • Pageidaujantys gali pasivaikščioti, pavakarieniauti vienoje iš kavinių.
 • Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA:

 • Pusryčiai.
 • Ryte, esant galimybei, lankome Belianska stalaktitų - stalagmitų *urvus. Susipažinsite su nuostabiu požeminiu stalaktitų - stalagmitų pasauliu, kurį gamta kūrė šimtmečius. Tai pats didžiausias Slovakijoje karstinis urvas, kurio ilgis - 3641 m, gylis - 160 m. Pirmą kartą į šias gelmes XVIII a. nusileido aukso ieškotojai. Šiandien ir mes galime susipažinti su nuostabiu požeminiu stalaktitų – stalagmitų pasauliu. Maršrutas (1370 m.) vingiuoja ratu, tad lankytojai vis patenka į naujus urvų koridorius, nepažįstamas sales. Sustingę stalaktitų kriokliai, tarsi kiniečių pagodos ar suakmenėję geizeriai iš žemės kylantys stalagmitai ir daugybė neįprastų ežerėlių sukuria pasakišką vaizdą. Čia pamatysite ir „Pizos bokštą“, „Muzikos salėje“ galėsite klausytis kapsinčio vandens simfonijos, fantastiški vaizdai atsivers keliaujant per „Palmių“, „Kaktusų“ sales, „Bedugnės“ koridorių, pro „Griuvėsių“ arkas.
 • Geras pusvalandis kelio ir mes jau etnografiniame „Nestvilio“ *parke-muziejuje. Nestvilio kaimelis minimas jau 1286 m., o nuo XVII a. vidurio šiose viotose veikė seniausia Slovakijoje spirito darykla. Parko ekspozicija atgaivina kaimelio istoriją ir tradicijas, supažindina lankytojus ne tik su spiritinių gėrimų gamybos verslu, bet ir su senaisiais tradiciniais šio regiono amatais, instrumentais, tradicijomis, medžio drožėjų meistryste. Ekskursijos pabaigoje nusileisite į degustacinę salę, kurios interjerą 3 metus kūrė aštuoni geriausi Spiš regiono medžio drožėjai. Pamatysite didžiausį Europoje medinį paveikslą, atskleidžiantį Nestvilio istoriją. Išgirsite pasakojimą apie slovakiško viskio gamybos istoriją ir technologiją, apžiūrėsite gamybos sales, degustuosite skirtingų skonių viskį. Kaimelio parduotuvėje galėsite įsigyti suvenyrų, taip pat Nestville Distillery kompanijos produkcijos.
 • Grįžtame į Pieninų nacionalinį parką. *Iškyla plaustais Dunajeco upe. Sėsite į medinius plaustus ir leisitės žemyn upe. Tai ramus plaukimas, grožintis abiejose pakrantėse į dangų kylančiais Pieninų kalnais: Sokolica bei Septynių vienuolių kalnas, taip pat Trijų karūnų kalnas, kuris dėl savo unikalios formos vadinamas Pieninų dvasia. Plaustų vairininkai - goraliai - papasakoja legendų apie gražiausias kalnų viršūnes.
 • Po įspūdingo plaukimo - *nacionalinis vakaras koliboje: puikus maistas, gyva muzika, smagios varžybos, geras ūpas.
 • Nakvynė viešbutyje Poprade.

3 DIENA:

 • Pusryčiai.
 • Vykstame į Aukštuosius Tatrus. Pasiekiame kurortinį miestelį - Tatranska Lomnica*Keltuvais keliamės į Skalnate Pleso (1751 m), grožėdamiesi nuostabia Aukštųjų Tatrų bei apylinkių panorama. Dabar mūsų laukia nesudėtingas, neskubrus 7-8 km žygis pėsčiomis per kalnus iki Hrebienok funikulieriaus. Pakeliui grožėsimės nuostabia kalnų panorama, Šaltosios Tėkmės kriokliais. Kalnų takas Hrebienok link veda nestačiais, kalninėmis pušelėmis apaugusiais kalnų šlaitais. Neabejokite savo jėgomis, eisime neskubėdami; specialaus pasirengimo šiam žygiui nereikia - trasa pilnai įveikiama pirmą kartą keliaujantiems kalnuose. Būtina tik tinkama avalynė – uždari batai storesniu padu, nes iš medžių šaknų ir akmenų suformuota tako danga už kiekvieną neatidumą baudžia griuvimu. Niekas kitas taip gerai neišlaisvina galvos nuo kasdieninių rūpesčių kaip jūra arba kalnai. Apačioje likę kasdieniniai rūpesčiai atrodo tokie pat maži, kaip ir vos įžiūrimos civilizacijos apraiškos kalnų papėdėje. Relaksas… Sustosime fotopauzei,  pailsėti specialiai įrengtose pavėsinėse, valgysime savo sumuštinius. Iš Hrebienok *funikulieriumi arba pėsčiomis nusileidžiame į Stary Smokovec kurortinį miestelį. Seniausias slidinėjimo kurortas Aukštuosiuose Tatruose nedidelis, labai jaukus, išpuoselėtas, įsikūręs 1000m aukštyje virš jūros lygio. Jame smagu pasivaikščioti, aplankyti kelias vietines užeigas, nusipirkti suvenyrų ar užsukti į prekybos centrą.
 • Grįžtame į viešbutį. Pageidaujanty lankosi *vandens parke „Aquacity". Nusileidus iš kalnų, tai maloni atgaiva kūnui. Čia galėsite ne tik plaukioti baseinuose, leistis nuo čiuožynių. Akvaparko vanduo gydantis. 1300 m gylyje verda 50°C terminio vandens šaltinis. Tai šis vanduo, prisotintas kalio ir magnio druskų, užpildo parko baseinus. Norintys ramaus poilsio, galės apsilankyti druskų, mėtų ar garinėje saunose, didelėje burbulinių vonių zonoje. Vakare baseinas „Mėlynasis safyras“ nušvis įvairiausiom spalvom – prasideda lazerių šou. Devynių metrų aukščio vandens sienoje sušvinta 3D projekcijos, pasirodymas lydimas releksacinės muzikos – atmosfera ypatinga.
 • Nakvynė viešbutyje Poprade.

4 DIENA:

 • Pusryčiai.
 • Kelionė per Slovakiją, Lenkiją.
 • Vėlai vakare-naktį grįžtate į Lietuvą.
Sąlygos
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu.
 • 3 nakvynės su pusryčiais pensione/viešbutyje 2-3-viečiuose kambariuose (priklausomai keliese keliaujate).
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.
 •  (*) - Mokami objektai. Turistas moka pats už visus (*) pažymėtus objektus:
  - *Belianska stalagmitų urvai – 8 Eur suaugusiam; 7 Eur studentams, senjorams; 4 Eur vaikams 6-15 m.
  - *“Nestvilio“ parkas-muziejus – 6 Eur suaugusiam; 5 Eur studentams; 3 Eur vaikams nuo 6 m. amžiaus; 15 Eur šeimos bilietas (2 suaugę+2 vaikai).
  - * Plaukimas Dunajeco kanjonu – 12 EUR suaugusiems, 6 EUR vaikams iki 12 m.
  - * Keltuvas į Skalnate Pleso + funikulierius iš Hrebieniok (bendras bilietas) – 20 EUR suaugusiam, 17 EUR vaikams 12-15 m., 15 EUR vaikams iki 12 m.
  - * Aquacity (nuo 17:00 iki 21:00 val.) – 19 Eur suaugusiam; 16 Eur vaikams, studentams, senjorams; 1 Eur vaikams iki 120 cm.
  - * Nacionalinė vakaronė koliboje - 14 EUR suaugusiam, 11 EUR vaikams iki 18 m.
 • Vienviečio kambario priemoka (neatsiradus su kuo sugyvendinti) - 45 EUR
Papildoma informacija:
 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir kainos gali nežymiai kisti.
 • Išvykimas iš Vilniaus: "Forum Palace" automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26, prie upės)
 • Išvykimas iš Kauno: p. c. River Mall/ pc. Maxima XX (Jonavos g. 60).
 • Išvykimas iš  Alytaus.
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Rezervavus kelionę su Jumis susisieksime ir suderinsime Jūsų poreikius, tinkamas kelionės datas bei kitus pageidavimus. Prieš įsigijant galutinį kelionės variantą detaliai informuosime apie kelionių organizatorių, jo prievolių užtikrinimą, taikomas garantijas.
nuo 189€
Galimi keli skirtingi kelionės maršrutai ir datos!
Padėsime išsirinkti labiausiai atitinkantį Jūsų norus ir galimybes.
Ačiū. Jūs jau žingsneliu arčiau atostogų! :)
Išsiųsti nepavyko. Pamėginkite pakartoti.
Pirkti Teirautis

Panašūs pasiūlymai

Pažintinė 7 dienų kelionė autobusu: ŠVEICARIJA - VOKIETIJA

Pažintinė 7 dienų kelionė autobusu: ŠVEICARIJA - VOKIETIJA

Šveicarijos gamtos grožis yra šios šalies vizitinė kortelė — tai kraštas, kurio net du trečdalius teritorijos užima kalnai. Dalis jų padengta sniegynais ir ledynais,...

2019-09-12 (7 d.)
2019-09-26 (7 d.)
2019-10-04 (7 d.)
2019-10-18 (7 d.)
ir dar 5 datos.
298€

Pažintinė 3 dienų kelionė autobusu į UKRAINĄ: pašėlęs savaitgalis LVOVE ir renesanso perlas - ZAMOSTĖ

Pažintinė 3 dienų kelionė autobusu į UKRAINĄ: pašėlęs savaitgalis LVOVE ir renesanso perlas - ZAMOSTĖ

Lvovas – vienas iš autentiškiausių Ukrainos miestų, kuriame sąmoningai vengiama užsienio madų invazijos ir aukštinama tikra ukrainietiška kultūra.

2019-09-27 (3 d.)
2019-10-25 (3 d.)
144€

Bevizė pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į Baltarusijos miestą GARDINĄ (Išvykimas iš Vilniaus!)

Bevizė pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į Baltarusijos miestą GARDINĄ (Išvykimas iš Vilniaus!)

Tai miestas įsikūręs prie Nemuno kranto ir garsėja beveik visais architektūrinių stilių paminklais. Nepraleiskite progos Gardiną pažinti iš arčiau.

2019-09-14 (1 d.)
2019-09-28 (1 d.)
2019-10-19 (1 d.)
2019-11-02 (1 d.)
ir dar 3 datos.
18€

Pažintinė dviejų dienų kelionė PASLAPTINGOJI SAREMA – ŽALIOJI HJUMA – ROMANTIŠKOJI HAPSALU

Pažintinė dviejų dienų kelionė PASLAPTINGOJI SAREMA – ŽALIOJI HJUMA – ROMANTIŠKOJI HAPSALU

Iš arčiau pažinkite dar neatrastą kaimyninės Estijos veidą - gražiausią Estijos salą, kuri Jus sužavės ir tikrai vilios sugrįžti dar ne kartą!

2019-09-28 (2 d.)
89€

Pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į KALININGRADĄ, vizų nereikia (Išvykimas Vilniaus ir Kauno)

Pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į KALININGRADĄ, vizų nereikia (Išvykimas Vilniaus ir Kauno)

Kaliningradas – nedidelė teritorija priklausanti Rusijos Federacijai. Ar žinojote, jog čia galima išvysti šokantį mišką, ir kad šiame mieste pagaminama daugiausia...

2019-10-12 (1 d.)
2019-11-16 (1 d.)
2019-12-14 (1 d.)
28€

Pažintinis 5 dienų kruizas: OSLAS - NORVEGIJOS FIORDAI - STOKHOLMAS

Pažintinis 5 dienų kruizas: OSLAS - NORVEGIJOS FIORDAI - STOKHOLMAS

Praskaidrinkite savo kasdienybę neišdildomų įspūdžių mėgaudamiesi kruizu FIORDAI - NORVEGIJOS GAMTOS STEBUKLAI su ekskursijomis po Stokholmą ir Oslą

2019-09-26 (5 d.)
149€

Kelionė autobusu: Karamelės dirbtuvės – Jaunmoku – Cinevilos kino miestelis

Kelionė autobusu: Karamelės dirbtuvės – Jaunmoku – Cinevilos kino miestelis

Smagi savaitgalio kelionė: tapsime konditeriais Jelgavos karamelės dirbuvėse,aktoriais Cinevilos kino miestelyje ir viduramžių riteriais Jaunpilio pilies smuklėje.

2019-09-28 (1 d.)
2019-10-19 (1 d.)
29€

Pažintinė 2 dienų kelionė autobusu: KURŽEMĖS PAJŪRIS - ŠVYTURIŲ KELIU IKI KOLKOS RAGO(garantuoti išvykimai)

Pažintinė 2 dienų kelionė autobusu: KURŽEMĖS PAJŪRIS - ŠVYTURIŲ KELIU IKI KOLKOS RAGO(garantuoti išvykimai)

Ventspilis - sutvarkytas, šiuolaikinis ir žydintis miestas prie Baltijos jūros. Tai faktas. O poetiškai tariant, tai Latvijos gėlių ir fontanų sostinė, pakerianti...

2019-09-21 (2 d.)
2019-09-28 (2 d.)
75€

Pažintinė 8 dienų kelionė autobusu: PARYŽIUS – BERLYNAS – AMSTERDAMAS (2019 m. rudens kelionė)

Pažintinė 8 dienų kelionė autobusu: PARYŽIUS – BERLYNAS – AMSTERDAMAS (2019 m. rudens kelionė)

Nepraleiskite progos ir vienos kelionės metu aplankykite net trys šalis: Vokietiją, Prancūziją ir Olandiją!

2019-09-04 (8 d.) - liko 5 vietos!
2019-09-18 (8 d.)
2019-10-09 (8 d.)
2019-10-30 (8 d.)
ir dar 3 datos.
298€

Nepakartojama 2 dienų kelionė autobusu: MINSKAS - LDK PALIKIMAS

Nepakartojama 2 dienų kelionė autobusu: MINSKAS - LDK PALIKIMAS

Suteikite sau nepakartojamą galimybę prisiliesti prie istorijos, savaitgalį praleisti labai turiningai!

2019-09-21 (2 d.)
2019-10-19 (2 d.)
2019-11-16 (2 d.)
69€

Įsimintina 4 dienų kruizinė kelionė HELSINKIS - STOKHOLMAS - TALINAS (rudens/žiemos kelionė)

Įsimintina 4 dienų kruizinė kelionė HELSINKIS - STOKHOLMAS - TALINAS (rudens/žiemos kelionė)

Kruizo metu tikrai neteks nuobodžiauti, nes Jūsų laukia išties turininga ir įdomi keturių dienų programa!

2019-09-20 (4 d.) - liko 5 vietos!
2019-09-27 (4 d.)
2019-10-04 (4 d.)
2019-10-18 (4 d.)
ir dar 5 datos.
79€

Bevizė pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į Baltarusijos miestą GARDINĄ (Išvykimas iš Panevėžo!)

Bevizė pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į Baltarusijos miestą GARDINĄ (Išvykimas iš Panevėžo!)

Tai miestas įsikūręs prie Nemuno kranto ir garsėja beveik visais architektūrinių stilių paminklais. Nepraleiskite progos Gardiną pažinti iš arčiau.

2019-10-05 (1 d.)
2019-11-09 (1 d.)
2019-12-07 (1 d.)
20€

Pažintinė 2 dienų kelionė autobusu į Kaliningradą

Pažintinė 2 dienų kelionė autobusu į Kaliningradą

Kaliningradas – nedidelė teritorija priklausanti Rusijos Federacijai. Ar žinojote, jog čia galima išvysti šokantį mišką, ir kad šiame mieste pagaminama daugiausia...

2019-10-19 (2 d.)
2019-11-23 (2 d.)
2019-12-25 (2 d.)
68€

Pažintinė - poilsinė 13 dienų kelionė autobusu: KROATIJA - JUODKALNIJA - BUDVA - ALBANIJA

Pažintinė - poilsinė 13 dienų kelionė autobusu: KROATIJA - JUODKALNIJA - BUDVA - ALBANIJA

Gausybė gamtos turtų vienoje vietoje: švarūs paplūdimiai, putojantys ežerai, sraunios upės ir išdidūs kalnai. Balkanai nepaliks Jūsų abejingų!

2019-09-12 (13 d.)
2019-09-26 (13 d.)
335€

Pažintinė - poilsinė 7 dienų kelionė autobusu/lėktuvu į JUODKALNIJĄ (rugsėjo 3 - 9 d.)

Pažintinė - poilsinė 7 dienų kelionė autobusu/lėktuvu į JUODKALNIJĄ (rugsėjo 3 - 9 d.)

Įsimylėkite JUODKALNIJĄ! Čia Jūsų lauks poilsis prie šiltos Adrijos jūros ir nuostabios ekskursijos!

2019-09-03 (7 d.)
268€