Jau 6-eri metai
dirbame Jums!

KROATIJA ir stebuklingas KRK salos pasaulis (autobusu, ekskursijos LIETUVIŲ KALBA)

-40%
nuo 288€
479€
Sutaupote 191€

Kelionės kainos ir datos:

Kelionės data

Pažintinės kelionės kaina

Kaina vaikams
(iki 12 metų)

2020.09.10-20

Nuo 189 € (419 €)
+ ekskursijų paketas už 99 €

Nuo 258 €

2020.08.27-09.06

Nuo 204 € (434 €)
+ ekskursijų paketas už 99 €

Nuo 273 €

Kelionės programa:

1 DIENA

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos (Vilniaus/Kauno).
Kelionė per Lenkijos teritoriją.
Atvykimas į viešbutį Lenkijoje.
Poilsis.
Nakvynė viešbutyje.
 
2 DIENA
 
Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
Išsiregistravimas iš viešbučio.
Vykstame Austrijos sostinės Vienos link.
Ekskursija po Vienos miestą.
Laisvas laikas po ekskursijos.
Vykstame link Kroatijos.
Naktis autobuse.
 
Viena teisėtai laikoma vienu įspūdingiausių  Europos miestų. Jame dera imperatoriškoji architektūra ir moderniausi pastatai. Šis derinys daro ilgalaikį įspūdį turistams, kurie šiame mieste lankosi pirmą kartą. Pamatysime  įdomiausias vietas: Hofburgo rūmai, tiksliau tariant, tai visas kompleksas, susidedantis iš 19 rūmų, pastatytų skirtingu metu, ir daugybės kitų pastatų, taip pat iš 2 parkų. Dar prieš Habsburgų dinastijos atėjimą į valdžią, iki XIII amžiaus pabaigos šioje teritorijoje buvo pilis, kurioje gyveno Austrijos valdovai. Nuo senosios pilies iki šių dienų išliko tik jos koplyčia. Šv. Stepono katedra - vienu iš Vienos simbolių, gražus gotikinis pastatas, kurio vieno iš bokštų aukštis siekia 136 metrus. Vienos valstybinė opera yra vienu geriausių operos teatrų ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Vienos miesto rotušė, pastatyta XIX amžiaus pabaigoje neogotikos stiliaus, pastatas buvo suprojektuotas pagal Briuselio rotušės modelį. Mago kolona buvo pastatyta XVII amžiaus pabaigoje, kai pradėjo mažėti maro epidemija, sunaikinusi trečdalį Austrijos gyventojų.
 
3 DIENA
 
Atvykstame į Zagrebą.
Ekskursija po Zagrebą.
Laisvas laikas.
Vykstame į kurortinį miestą Malinska
Įsikūrimas apartamentuose.
Laisvas laikas.
Poilsis.
Nakvynė apartamentuose.
 
Zagrebas - Kroatijos sostinė yra Savos, vieno iš Dunojaus intakų, krantuose. Per savo daugiau nei 900 metų istoriją Zagrebas sukaupė daugybę lankytinų vietų, kurios gali nustebinti net ir pačius pažangiausius turistus. Įdomu, kad Zagrebas išaugo iš dviejų mažų gyvenviečių - Kaptolio ir Hradeco, kurios iš tikrųjų XVII amžiaus pradžioje susijungė į vieną miestą.
Šiuolaikinė Kroatijos sostinė - tai Naujasis miestas su miegamosiomis zonomis ir dangoraižiais ir Žemutinis miestas, kuriame yra parkai ir sodai, taip pat Aukštutinis miestas, kuriame susitelkusios istorinės ir kultūrinės vertės gatvės, aikštės ir pastatai.
Pamatysime įdomiausius Zagrebo lankytinus objektus. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų katedra, kurios statyba prasidėjo XI amžiuje ir laikoma beveik gražiausia gotikine katedra į pietryčius nuo Alpių. Lotrščak bokštas ir Šv. Marko bažnyčia yra vienas iš labiausiai atpažįstamų Kroatijos sostinės įžymybių; pagrindinė miesto aikštė, pavadinta Ban Josip Jelacic vardu.
Laisvas laikas, per kurį galite papusryčiauti.
Išvykimas į kurortinį miestą Malinską.
Atvykimas po pietų, apgyvendinimas 4-viečiuose apartamentuose.
Malinska esanti KRK salos vakarinėje pakrantėje, plačiame įlankos lanke, apsupta žalumos. Pakrantėje esantis pušynas suteikia malonų vėsumą ir apsaugą nuo saulės. Šiose vietose labai įdomu pasivaikščioti, o paplūdimiai pelnytai apdovanoti Mėlynąja vėliava.
Turite laisvą dieną, norėdami pasinerti į kurortinio pietinio miesto atmosferą, maudytis skaidriuose Adrijos jūros vandenyse, degintis po švelniu saulės spinduliu, skaniai pavakarieniauti ir miegoti laukdami kitos dienos.
 
4 DIENA
 
Poilsis prie jūros. 
Laisva diena.
Pageidaujantiems antroje dienos pusėje siūlome ekskursinę išvyką į KRK salą.
Grįžimas į apartamentus.
Nakvynė apartamentuose.
 
Kai kuriems žmonėms KRK yra auksinė sala. Kiti ją vadina žalia. Abu teisūs. Pirmieji vertina ją pagal turistines vertybes, o antrieji pagal augalijos gausa.
Pagrindinis Krko miestas, turintis tą patį trijų priebalsių pavadinimą, tiesiog žavi savo siauromis, gyvybingomis gatvelėmis, kurias dar žygiavo romėnai, jaukiais Venecijos stiliaus kiemais su gėlėmis ant langų, vaizdingoje promenadoje, kur vyksta suvenyrų prekyba. Miestas turtingas priešistorinių Illyrijos, Graikijos ir Romos paminklų, tačiau, nepaisant nemažo amžiaus, Krkas yra gyvas ir linksmas. Mieste yra daugybė įvairių parduotuvių, gerų žuvies restoranų ir, žinoma, parduotuvių su naminiais ledais, vadinamais „Sladoled“, kuriuos tikrai turėtumėte išbandyti.
 
Susipažinę su KRK miestu, išsiruošėme toliau - į Baskos miestą, kurio nepaprastai įrengti paplūdimiai laikomi vienais gražiausių ir populiariausių saloje. Ir mes tai patikrinsime, sustodami maždaug 2 valandoms maudynėms ir poilsiui.
 
Pailsėje pajudėsime toliau - į nuostabųjį Vrbnik miestą, esantį ant 50 metrų aukščio uolos. Tai vienas geriausiai išsilaikiusių Kroatijos įtvirtintų miestų. Senoji istorinė miesto dalis atrodo kaip labirintas ir nepaprastai vaizdinga. Vrbnik turi siauriausią gatvę pasaulyje, įrašytą į Gineso rekordų knygą. Jos plotis yra tik 60 cm, ir jūs galėsite pabandyti ją pereiti. Be architektūrinio žavesio, Vrbnik garsėja ir puikiu baltuoju vynu „Vrbnichka zhlakhtina“, pagamintu iš specialios vynuogių rūšies, augančios tik čia. Kroatijos žodis „zhlakhtina“ verčiamas kaip „kilnus“, ir vynas visiškai atitinka jo pavadinimui. Pageidaujant galėsite paragauti vyno ir garsiojo brendžio.
 
5 DIENA
 
Poilsis prie jūros.
Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką laiveliu su iškyla (papildomas mokestis).
Grįžtame į apartamentus.
Poilsis.
Nakvynė apartamentuose.
 
Kelionė laivu patinka visiems - tiek vaikams, tiek suaugusiems: romantiška, nenuilstama, graži. Visą dieną maudymosi kostiumėlyje ir skrybėlėje, veidą atidengdami jūros vėjeliui ir žavėdamiesi kraštovaizdžiu. Kelionė vandeniu po Kvarnerio įlanką su vaizdingomis įlankomis ir žaliosiomis salomis, taip pat artimas susipažinimas su technikos stebuklu - garsiuoju 1430 metrų tiltu, jungiančiu Krko salą su žemynu, kuris nepaliks abejingų. Mūsų laivelis praeis po tiltu, ir jūs galėsite padaryti neįtikėtinų nuotraukų.
Į programą taip pat įeina sustojimas vienoje iš ramių įlanku ir skanūs pietūs paplūdimio restorane, kur galėsite paragauti kelių rūšių šviežių vietinių žuvų. Ir visą dieną laivo kapitonas norinčiuosius vaišins vietiniais alkoholiniais gėrimais.
 
6 DIENA
 
Poilsis prie jūros. 
Antroje dienos pusėje ekskursinė išvyka į Istrijos pusiasalį, aplankant Rovinj ir Poreč miestus.
Grįžimas į apartamentus.
Nakvynė apartamentuose. 
 
Ekskursijos programa prasideda pasivaikščiojimu po senovinį Rovinjo miestą. Šiam miestui tinkamiausias apibrėžimas yra „pasakiškas“. Jos architektūra yra pasakiška: visos epochos ir stiliai, kuriuos jis matė per savo gyvenimą, paliko savo žymę. Jo klimatas yra pasakiškas, švelnus Viduržemio jūros regionas. Nepaprastai graži pakrantė, papuošta salų karoliukais, amžiams liks bet kurio čia buvusio žmogaus atmintyje. Garsus mokslinės fantastikos rašytojas Žiulis Vernas, ieškodamas gražių vietų išgalvotiems miestų prototipams, kuriuose gyvena jo kūrinių herojai, pasirinko Rovinj miestą. Apskritai miestas pelnė šlovę kaip pats romantiškiausias Kroatijoje. O Rovinj galima vadinti itališkiausiu Kroatijos miestu. Ir iš tikrųjų architektūra, gyvenimo būdas, miesto atmosfera labai panašūs į pietinius Italijos miestelius.
 
Tęsdami kelionę, vyksime į Porečo miestą. Palei pakrantę yra promenada, iš kurios atsiveria nuostabus vaizdas į netoliese esančias salas. Porečas yra labai įdomus architektūrine prasme. Pagrindinės gatvės pastatytos klasikiniu romėnų stiliumi, jų sankryžoje yra viena gražiausių aikščių - „Marafor“. Jo apylinkėse buvo išsaugota daugybė religinių pastatų, iš kurių garsiausia yra Šv. Efrazijaus bazilika. Bazilikos salės papuoštos gražiomis bizantiškomis mozaikomis, tapusiomis pasaulinės reikšmės traukos objektu.
 
7 DIENA
 
Poilsis prie jūros.
Laisva diena.
Nakvynė apartamentuose.
 
Laisvą dieną galima skirti laisvalaikio atostogoms paplūdimyje, pramogoms kurorte ir apsipirkimui. Beje, vanduo Adrijos jūroje skaidrus iki 50 metrų gylyje, todėl net ir be kaukės galite grožėtis povandeniniu pasauliu. O su kauke labai lengva susipažinti su jūros žvaigždėmis, ryškiomis žuvimis, krabais ir visokiais kriauklėmis. Vanduo yra gana sūrus, todėl lengva plaukioti, šilta, malonu maudytis ir neįprastai viliojantis, todėl tiesiog neįmanoma nesimaudyti.
 
8 DIENA
 
Poilsis prie jūros.
Laisva diena.
Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Plitvicos ežerų nacionalinį parką (papildomas mokestis 35 €/ asm. + įėjimo bilietai).
Grįžimas į apartamentus.
Poilsis.
Nakvynė apartamentuose.
 
Plitvicos ežerai yra įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia mirga per šimtą krištolo krioklių, vaivorykštės spalvų (didžiausias iš jų siekia beveik 90 metrų aukštį), o šešiolikos ežerų skaidriame vandenyje gyvena didžiulės žuvys - jos visai nebijo turistų ir džiaugsmingai maitinasi duona beveik iš rankų. Pagrindinis nacionalinio parko reiškinys yra ežerai, sujungti kriokliais, dėl jų egzistavimo ypatingo kalkakmenio įtekėjimo. Vanduo, einantis per karsto uolienas, yra toks prisotintas kalcio, kad viskas, kas patenka į ežerus, yra padengta labai plonu baltu apvalkalu ir virsta akmeniu. Kiekvienas nukritęs lapas, kiekviena sausa šakelė išlaiko savo formą ir žaviai „žiūri“ iš apačios. Plitvice - neįprastai romantiška vieta. Ežerus supa tankūs bukų ir eglių miškai, iš dalies primenantys taigą, kur daugybė gyvūnų jaučiasi gerai, pavyzdžiui, šernai, elniai, stirnos ar rudieji lokiai, kurie tapo Plitvicos ežerų simboliu.
 
9 DIENA
 
Poilsis prie jūros.
Laisva diena.
Nakvynė apartamentuose.
 
10 DIENA
 
Anksti ryte (~06:00) išsiregistruojame iš apartamentų.
Kelionė link Lenkijos.
Vykstame į tranzitinį viešbutį Lenkijos teritorijoje.
Įsikūrimas viešbutyje.
Nakvynė viešbutyje.
 
11 DIENA
 
Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
Išsiregistravimas iš viešbučio.
Kelionė per Lenkijos teritoriją.
Naktį/paryčiais atvykstame į Lietuvą.
 
 
Sąlygos
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 
Kelionė autobusu.
2 nakvynės Lenkijoje dviviečiuose kambariuose be pusryčių.
7 nakvynės apartamentuose (vieta keturviečiuose apartamentuose).
Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 
Privalomi mokesčiai:
 
Turisto mokestis ~7 €/visam laikotarpiui (PRIVALOMAS KIEKVIENAM KELIAUTOJUI).
 
Ekskursijų paketas 99 €, kurį sudaro:
 
1. Ekskursija Vienoje.
2. Ekskursija Zagrebe.
3. Ekskursinė išvyka po KRK salą.
4. Ekskursinė išvyka po Istrijos pusiasalį aplankant Rovinj ir Poreč miestus.
5. 2 pusryčiai viešbutyje. 
6. Kelionės vadovo paslaugos.
 
Pageidaujant:
 
Ekskursinė išvyka į Plitvicos ežerų nacionalinį parką – 35 €/asm. + įėjimo bilietas.
Plaukimas laiveliu su iškyla (kaina patikslins kelionės vadovas kelionės metu).
Pageidaujantys gali užsisakyti 2 pusryčius viešbučiuose - papildomas mokestis 20 €/asm. (Perkantys ekskursijų paketą 2 pusryčius gauna dovanų.)
Ausinukai ekskursijų metu (viena ekskursija ~2€/asm.).
Viešojo transporto bilietai.
Įėjimo bilietai į lankomus objektus.
Sveikatos draudimas.
Jei keliaujate vienas, papildoma priemoka už vienvietį kambarį 45 €/asm. mokestis.
 
Pastabos:
 
Kelionės išvykimo, atvykimo ir kiti laikai gali keistis – patikslinta informacija atsiunčiama į elektroninį paštą (2-3 dienas prieš kelionę).
Kelionei reikalingas pasas/asmens tapatybės kortelė (dokumentas turi galioti ne trumpiau nei 6mėn. po kelionės grįžimo datos).
DĖMESIO! Kelionės be ekskursijų paketo vietų skaičius yra ribotas! 
Už ekskursijas ar ekskursines išvykas ir kitas papildomai mokamas paslaugas galite atsiskaityti kelionių organizatoriaus biure arba kelionės metu kelionės vadovui. Apmokėti kelionės organizatoriui biure galima ne vėliau nei likus 30 dienų iki kelionės.
Lagaminas kuris dedamas į autobuso bagažinę, neturi sverti daugiau nei 25 kg.
Visos ekskursijos vedamos lietuvių kalba.
Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
Įėjimo bilietai į mokamas lankytinas vietas nėra įskaičiuoti į kelionės kainą.
Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.
Kelionės vadovas  (lydintis visos kelionės metu) informaciją pateikia lietuvių kalba.
 
Galimi apgyvendinimai apartamentuose už papildomą mokestį:
 
Laikotarpiui: 2020.06.04-14, 2020.06.18-28, 2020.09.10-20;
 
Apgyvendinimas 4-viečiuose apartamentuose 3 asmenims – 45 €/asm.
Apgyvendinimas 4-viečiuose apartamentuose 2 asmenims – 90 €/asm.
Apgyvendinimas 4-viečiuose apartamentuose 1 asmeniui – 235 €/asm.
Apgyvendinimas 2-viečiuose apartamentuose 2 asmenims – 55 €/asm.
Apgyvendinimas 2-viečiuose apartamentuose 1 asmeniui – 160 €/asm.
 
Laikotarpiui: 2020.07.02-12;
 
Apgyvendinimas 4-viečiuose apartamentuose 3 asmenims – 45 €/asm.
Apgyvendinimas 4-viečiuose apartamentuose 2 asmenims – 120 €/asm.
Apgyvendinimas 4-viečiuose apartamentuose 1 asmeniui – 340 €/asm.
Apgyvendinimas 2-viečiuose apartamentuose 2 asmenims – 60 €/asm.
Apgyvendinimas 2-viečiuose apartamentuose 1 asmeniui – 220 €/asm.
 
Laikotarpiui: 2020.07.16-26;
 
Apgyvendinimas 4-viečiuose apartamentuose 3 asmenims – 60 €/asm.
Apgyvendinimas 4-viečiuose apartamentuose 2 asmenims – 150 €/asm.
Apgyvendinimas 4-viečiuose apartamentuose 1 asmeniui – 450 €/asm.
Apgyvendinimas 2-viečiuose apartamentuose 2 asmenims – 65 €/asm.
Apgyvendinimas 2-viečiuose apartamentuose 1 asmeniui – 255 €/asm.
 
Laikotarpiui: 2020.07.30-08.09, 2020.08.13-23;
 
Apgyvendinimas 4-viečiuose apartamentuose 3 asmenims – 60 €/asm.
Apgyvendinimas 4-viečiuose apartamentuose 2 asmenims – 160 €/asm.
Apgyvendinimas 4-viečiuose apartamentuose 1 asmeniui – 440 €/asm.
Apgyvendinimas 2-viečiuose apartamentuose 2 asmenims – 75 €/asm.
Apgyvendinimas 2-viečiuose apartamentuose 1 asmeniui – 280 €/asm.
 
Laikotarpiui: 2020.08.27-09.06;
 
Apgyvendinimas 4-viečiuose apartamentuose 3 asmenims – 60 €/asm.
Apgyvendinimas 4-viečiuose apartamentuose 2 asmenims – 150 €/asm.
Apgyvendinimas 4-viečiuose apartamentuose 1 asmeniui – 450 €/asm.
Apgyvendinimas 2-viečiuose apartamentuose 2 asmenims – 70 €/asm.
Apgyvendinimas 2-viečiuose apartamentuose 1 asmeniui – 255 €/asm.
Rezervavus kelionę su Jumis susisieksime ir suderinsime Jūsų poreikius, tinkamas kelionės datas bei kitus pageidavimus. Prieš įsigijant galutinį kelionės variantą detaliai informuosime apie kelionių organizatorių, jo prievolių užtikrinimą, taikomas garantijas.
nuo 288€
479€
Sutaupote 191€
Galimi keli skirtingi kelionės maršrutai ir datos!
Padėsime išsirinkti labiausiai atitinkantį Jūsų norus ir galimybes.
Ačiū. Jūs jau žingsneliu arčiau atostogų! :)
Išsiųsti nepavyko. Pamėginkite pakartoti.
Pirkti Teirautis

Panašūs pasiūlymai

Pažintinė 2 dienų kelionė autobusu KROKUVA IR VELIČKOS DRUSKŲ KASYKLA

Pažintinė 2 dienų kelionė autobusu KROKUVA IR VELIČKOS DRUSKŲ KASYKLA

Aplankykite Krokuvą – miestą, kuriame kiekvienas svečias patirs daugybę nuostabių įspūdžių. Pažinkite turtingą miesto istoriją bei jo kultūrinę įvairovę...

2020-09-12 (2 d.)
2020-10-17 (2 d.)
2020-11-21 (2 d.)
2020-12-12 (2 d.)
79€ nuo 74€

Pažintinė arba poilsinė 12 d. kelionė autobusu: ITALIJA - RIMINIS

Pažintinė arba poilsinė 12 d. kelionė autobusu: ITALIJA - RIMINIS

Atostogos Italijoje atitiks kiekvieno poreikius. Tai ir aktyvus poilsis, ir tingus lepinimasis saulėje. Italija - tai ramus romantiškas vakaras miestelio restoranėlyje,...

2020-08-24 (12 d.)
2020-09-05 (12 d.)
2020-09-17 (12 d.)
nuo 318€

Įsimintina 4 dienų kruizinė kelionė HELSINKIS - STOKHOLMAS - TALINAS

Įsimintina 4 dienų kruizinė kelionė HELSINKIS - STOKHOLMAS - TALINAS

Kruizo metu tikrai neteks nuobodžiauti, nes Jūsų laukia išties turininga ir įdomi keturių dienų programa!

2020-09-04 (4 d.)
2020-09-11 (4 d.)
2020-09-18 (4 d.)
2020-10-02 (4 d.)
ir dar 6 datos.
nuo 69€

Savaitgalio išvyka - Smėlio skulptūrų parkas - Didysis Kemerų raistas - Jūrmala

Savaitgalio išvyka - Smėlio skulptūrų parkas - Didysis Kemerų raistas - Jūrmala

Neskubėdami mėgaukitės savaitgaliu keliaudami!

2020-08-08 (1 d.)
2020-09-19 (1 d.)
2020-08-22 (1 d.)
nuo 29€

8 dienų pažintinė kelionė autobusu - PARYŽIUS – BERLYNAS – AMSTERDAMAS

8 dienų pažintinė kelionė autobusu - PARYŽIUS – BERLYNAS – AMSTERDAMAS

Vienoje kelionėje - trys skirtingi miestai, trys skirtingos patirtys. Tobulas planas geroms atostogoms.

2020-08-20 (8 d.)
2020-09-03 (8 d.)
2020-09-17 (8 d.)
2020-10-08 (8 d.)
ir dar 3 datos.
nuo 298€

Dievų užmirštas kraštas: JAŠIŪNAI - DIEVENIŠKĖS - NORVELIŠKĖS - TURGELIAI (tik iš Vilniaus)

Dievų užmirštas kraštas: JAŠIŪNAI - DIEVENIŠKĖS - NORVELIŠKĖS - TURGELIAI (tik iš Vilniaus)

Raskite laiko aplankykite didingą Norveliškių pilį ir paskanauti viduramžių patiekalų.

2020-08-15 (1 d.)
2020-09-12 (1 d.)
2020-10-17 (1 d.)
2020-11-14 (1 d.)
nuo 17€

Dienos išvyka į Daugpilį ir Agluonos apylinkes (Latvija)

Dienos išvyka į Daugpilį ir Agluonos apylinkes (Latvija)

LATGALIJA – bene greičiausiai kalavijuočių ordino užkariautas Latvijos kraštas po lyvių. Tai Latvijos Aukštaitija, užgyventa katalikų.

2020-08-15 (1 d.) GARANTUOTA!
2020-09-12 (1 d.)
2020-10-17 (1 d.)
2020-11-14 (1 d.)
nuo 19€

Kelionė po Aukštaitiją - PALŪŠĖ, ZARASAI, VISAGINAS (tik iš Vilniaus)

Kelionė po Aukštaitiją - PALŪŠĖ, ZARASAI, VISAGINAS (tik iš Vilniaus)

Pažinkite Aukštaitiją! Ar žinojote, kad Palūšės Šv. Juozapo bažnyčios varpinės bokštas buvo pavaizduotas ant 1 lito banknoto?

2020-08-15 (1 d.)
2020-09-12 (1 d.)
2020-10-03 (1 d.)
2020-11-07 (1 d.)
nuo 18€

Nepamirštama kelionė į Dzūkiją - MARCINKONYS, ZERVYNOS, MERKINĖ

Nepamirštama kelionė į Dzūkiją - MARCINKONYS, ZERVYNOS,  MERKINĖ

Dzūkijos miškai, legendos, pasakos ir dainos. Siūlome nors trumpam prisiliesti prie šio senų tradicijų krašto.

2020-09-12 (1 d.)
2020-10-03 (1 d.)
2020-11-07 (1 d.)
nuo 17€

VIDURIO LIETUVA - aplankykite Kauną, Raudondvarį ir Pažaislio vienuolyną.

VIDURIO LIETUVA - aplankykite Kauną, Raudondvarį ir Pažaislio vienuolyną.

Kelionės į Kauną metu turėsite puikią progą aplankyti Pažaislio vienuolyną, Raudondvario miestelį ir legendinį "Stumbras" gamyklos muziejų.

2020-09-05 (1 d.)
2020-10-10 (1 d.)
2020-11-07 (1 d.)
nuo 17€

Kulinarinio paveldo keliais - KĖDAINIAI – ŽASLIAI - KAIŠIADORYS

Kulinarinio paveldo keliais - KĖDAINIAI – ŽASLIAI - KAIŠIADORYS

Leiskite sau dieną malonumų - skanaukite agurkų džemą, papulkite į virtinukų rojų, aplankykite midaus daryklą ir susipažinkite su Kėdainių istorija.

2020-08-08 (1 d.) GARANTUOTA!
2020-09-05 (1 d.)
2020-10-03 (1 d.)
2020-11-07 (1 d.)
nuo 17€

GARDINAS, APLANKANT AUGUSTAVO KANALUS (išvykimas tik iš Kauno)

GARDINAS, APLANKANT AUGUSTAVO KANALUS (išvykimas tik iš Kauno)

Tai miestas įsikūręs prie Nemuno kranto ir garsėja beveik visais architektūrinių stilių paminklais. Nepraleiskite progos Gardiną pažinti iš arčiau.

2020-06-20 (1 d.)
2020-08-22 (1 d.)
2020-09-26 (1 d.)
2020-10-24 (1 d.)
ir dar 3 datos.
nuo 16€

13 dienų poilsis prie jūros su ekskursijomis Balkanuose - ALBANIJA - JUODKALNIJA (autobusu)

-28%
13 dienų poilsis prie jūros  su ekskursijomis Balkanuose - ALBANIJA - JUODKALNIJA (autobusu)

Didingieji Balkanai padovanos Jums daug puikių įspūdžių ir nuostabias atostogas!

2020-09-18 (13 d.)
2020-08-19 (13 d.)
528€ nuo 378€

Dienos išvyka - Koperniko mokslo centras

Dienos išvyka - Koperniko mokslo centras

Muziejus, kurį Varšuvoje privaloma aplankyti nors kartą gyvenime visiems - dideliems ir mažiems!

2020-07-18 (1 d.)
2020-08-08 (1 d.)
2020-08-22 (1 d.)
2020-09-05 (1 d.)
2020-10-24 (1 d.)
nuo 43€

GARDINAS, APLANKANT AUGUSTAVO KANALUS (išvykimas tik iš Vilniaus)

GARDINAS, APLANKANT AUGUSTAVO KANALUS (išvykimas tik iš Vilniaus)

Tai miestas įsikūręs prie Nemuno kranto ir garsėja beveik visais architektūrinių stilių paminklais. Nepraleiskite progos Gardiną pažinti iš arčiau.

2020-08-22 (1 d.)
2020-09-12 (1 d.)
2020-10-17 (1 d.)
2020-11-14 (1 d.)
2020-12-12 (1 d.)
nuo 16€