Jau 6-eri metai
dirbame Jums!

Nežinoma Japonija - Osaka, Kioto, Nara, Himeji (skrydis iš Rygos)

Pamatykite tekančios saulės šalį, kuri nuo seno traukia žmones savo paslaptingumu, savita kultūra ir grožiu.
-48%
nuo 1099€
2099€
Sutaupote 1000€

KELIONĖS DATOS IR KAINA

9 dienų kelionės kaina nuo 1099 Eur. Ekskursijų paketas 399 Eur.

Bendra kelionės kaina 1498 Eur. Vaikams iki 12 m. 1478 Eur.

 • 2021.11.08-16
 • 2021.11.15-23
Yra galimybė skristi iš Vilniaus - priemoka 20 Eur (vietų skaičius ribotas, klausti agentūroje).
 
KELIONĖS PROGRAMA
 
1 DIENA
 • Pervežimas iš Vilniaus/ Kauno/ Panevėžio į Rygos oro uostą (papildomas mokestis).
 • Susitikimas Rygos oro uoste.
 • Registracija į skrydį.
 • Skrydis: Ryga - Stambulas.
2 DIENA
 • Skrydis: Stambulas – Osaka.
 • Atvykimas į Osaką.
 • Pervežimas iš oro uosto į viešbutį.
 • Įsikūrimas viešbutyje Osakos apylinkėse.
 • Poilsis.
 • Nakvynė viešbutyje.
3 DIENA
 • Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 • Ekskursija po Osaką.
 • Sugrįžtame į viešbutį.
 • Poilsis.
 • Nakvynė viešbutyje.
Osaka yra vienas iš seniausių šalies miestų, trečias pagal dydį Japonijos miestas, didelis pramonės centras ir prekybos sostinė. Miestas turi daug neoficialių pavadinimų, tarp kurių yra „šalies virtuvė“, o vietiniai gyventojai laikomi labai energingais ir atvirais bendravimui.
Pažintį su miestu pradėsime nuo vieno seniausių statinių Osakoje, kuris yra to paties pavadinimo Samurajų pilis, pastatyta 1583 m. Po to ji buvo sunaikinta, o vėliau vėl atstatyta 1620-1630 metais; XX amžiaus pirmoje pusėje buvo atlikta didelio masto rekonstrukcija. Visų pirma, pastatas savo išvaizda daro įspūdį turistams - dalis pilies sienų yra padengtos aukso lapais. O tada pagal dydį: plotas yra vienas kvadratinis kilometras, aukštis - 5 aukštai aukštyn ir 3 aukštai žemyn. Šiandien tai yra istorinis šarvų ir ginklų muziejus (papildomi mokami įėjimo mokesčiai ~ 600 jenų).
Toliau užkopsime į aukščiausią Japonijos pastatą (žinoma, po Tokijaus televizijos bokšto ir „Sky Tree“) - Abeno Haruką. Tai yra dangoraižis, kurio aukštis siekia tris šimtus metrų arba šešiasdešimt aukštų. Stebėjimo denis užima tris aukštus – 58, 59 ir 60 aukštas. Iš šio aukščio atsiveria nuostabi viso miesto panorama (papildomai apmokami ~ 1350 jenų įėjimo mokesčiai).
Dotonbori yra gyvas ir judrus Osakos rajonas. Jo gatvėse pilna pramogų: kino teatrai, teatrai, parduotuvės ir saunos,  bet restoranai ir kavines čia yra labiau paklausūs, kur Jūs galėsite išbandyti egzotiškų patiekalų, pradedant Yakisoba ir baigiant takoyaki. Netoli nuo Dotonbori yra tradicinė Osakos virtuvė - Kuromon Ichiba turgus.
 
4 DIENA
 • Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 • Ekskursija po Kioto I DALIS (įėjimo bilietai apmokami pačių keliautojų).
 • Sugrįžtame į viešbutį.
 • Poilsis.
 • Nakvynė viešbutyje.
Kioto buvo Japonijos sostinė ilgiau nei tūkstantį metų. Kioto yra žinomas visame pasaulyje dėl daugybės šventyklų ir sodų. Japonai mėgsta sakyti, kad Tokijas – Japonijos širdis, o Kioto - jos siela. Mes pamatysime įdomiausias miesto vietas, įskaitant Kiyomizu - Dera – pačią garsiausią budistų šventyklą Kiote, o taip pat viena iš seniausių šventyklų Japonijoje. Kiyomizu-Dera yra "švaraus vandens šventykla", nes ji yra ant tuo paties pavadinimo krioklio, kuriai nuo seniausių laikų priskirta gaivinančios jėgos šlaitas. Japonai tiki, kad vanduo iš šaltinio suteikia ilgaamžiškumą, turtą, meilę ir sėkmę gyvenime. Šventykla Kifune Jinja - trijų šventyklų kompleksas Honguu, Yuinoyashiro ir Okunomiya skirti vandens ir lietaus dievui - Takao Kami-no-Kami. Garsioji šventyklos atrakcija yra laiptai su raudonais žibintais, išdėstyti palei ją. Taip pat šventykloje galite gauti nuspėjimą „omikudze“: lapelis  parodys prognozę tik sudrėkinus vandeniu. Šventykla buvo įkurta prieš daugiau nei pusantro tūkstančio metų ir yra su ja susijusi legenda: „Kartą deivė pasirodė įlankoje geltonoje valtyje , liepdama pastatyti šventyklą ten, kur valtis sustos, tada šalis klestės“.
Apžiūrėję auksinį Kioto sandėliuką - Nisiki turgų, mūsų laukia kitų kultūrinių vietų apžiūra. Tai yra 390 metrų ilgio aptverta gatvė, kurioje iš abiejų pusių, viena po kitos yra parduotuvės, prekiaujančios šviežiai perdirbtais produktais ir virtuvės reikmenimis. Turgus įsikūrė Nisiki gatvėje gana senai, pirmoji parduotuvė buvo atidaryta ~ 1310 m. Čia turėsite laiko pasidaryti gastronominę  „kelionę“ Japonijoje.
Dienos pabaigoje dalyvausime ekskursijoje (su degustacija) sakės muziejuje (papildomai mokami ~ 400 jenų įėjimo bilietai).
Mes supažindinsime jus su garsiojo ryžių alkoholinio gėrimo sukūrimo istorija, suteiksime galimybę paragauti jo, įdomios ekskursijos metu.
 
5 DIENA
 • Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 • Ekskursija po Kioto II DALIS (įėjimo bilietai apmokami pačių keliautojų).
 • Laisvas laikas arba pageidaujantiems siūlome pasiplaukiojimas Hozugavos upe (papildomas mokestis – 45 €/asm.).
 • Sugrįžtame į viešbutį.
 • Poilsis.
 • Nakvynė viešbutyje.
Tęsiame pažintį su Kioto apsilankydami nuostabiame bambuko miške Sagano. Tūkstančiai stiebų, pasiekiančių 20 metrų aukštį, išauga palei prospektą, kuriuo vaikščioti mėgsta tiek vietiniai gyventojai, tiek turistai. Dėl raminančio garso, kuris susidaro dėl vėjo kontaktu su bambuku, Sagano miškas tapo plačiai žinomas visoje šalyje. Toliau vyksime iki Arashiyama beždžionių parko (mokamas papildomas 550 jenų bilietas), kelias veda į nedidelio kalno viršūnę, iš kur atsiveria gražūs vaizdai į Kiotą. Čia gyvena „japoniškos makakos“, kurių parke yra daugiau nei 100 egzempliorių. Turėsite galimybę juos pamaitinti.
Aplankysime budistų „poilsiaujančio drakono“ šventyklą - Ryoan-ji. Ji buvo pastatyta XV amžiaus viduryje ir turi didelę istorinę vertę. Šventykla išgarsėjo dėl jos teritorijoje esančių akmenų, 15 akmenų yra išdėstyti taip, kad nesvarbu, kur stovėsite, nematysite visų iš karto. „Ryoan-ji“ papildo UNESCO paveldo sąrašą. Kita šventykla, kurią aplankysime, bus Kinkaku-ji (Auksinis paviljonas), padengtas aukso lakštais, naudojama kaip Budos relikvijų saugykla. Tai viena garsiausių šventyklų visoje Japonijoje.
Laisvu laiku arba pasirinktinai siūlome kruizą po Hozugavos upę (priemoka 45 €/asm.), 16 km nusileidimas palei upę, užpildytas slenksčiais ir upėmis, nepaliks abejingų. Pakeliui atsiras elegantiškų kalnų ir tarpeklio vaizdų, todėl kartais susitiksite ir su šio regiono gyvūnų pasaulio atstovais.
 
Pabaigoje pakviesime jus dalyvauti arbatos ceremonijoje - svarbiame tradiciniame japonų rituale, vadinamame „Sado“, kuris reiškia „arbatos menas“. Ir tai nėra perdėtas dalykas: norint įvaldyti meną, reikia ilgai mokytis iš meistro ir žinoti visas technologijos subtilybes, nes apeigos turi griežtas taisykles ir aiškią veiksmų seką. Proceso metu ceremonijos dalyviai mėgaujasi galimybe pabūti vieni su savimi, atsipalaiduoti nuo stumdymosi ir šurmulio bei pasiekti harmoniją (papildomas mokestis ~1800 jenų).
 
6 DIENA
 • Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 • Ekskursinė programa „Hiogo prefektūra“ (Himeji - Akaši-Kaikijo - Rokko kalnas). (įėjimo bilietai apmokami papildomai pačių keliautojų). 
 • Laisvas laikas arba pageidaujantiems siūlome pasiplaukiojimą po Naruto sąsiaurį (papildomas mokestis – 25 €/asm.).
 • Sugrįžtame į viešbutį.
 • Poilsis.
 • Nakvynė viešbutyje.
Turbūt pati garsiausia pilis šalyje yra Himeji miestelyje. Į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtraukta Himeji pilis taip pat yra vienų iš Japonijos nacionalinių lobių. Dėl kylančio paukščio formos jis buvo vadinamas „Baltojo garnių pilimi“. Citadelės statyba prasidėjo XIV amžiaus viduryje, o modernia išvaizda įgavo XVII amžiaus pradžioje. Išorinis pilies trapumas ir elegancija gali jus suklaidinti, nes pilies vidus atrodo gana niūrus ir gausu laiptų bei koridorių, nuolat keičiantis savo kryptį; čia slepiama daugybė slaptų gynybos mechanizmų. Sodas supantis pilį taip pat yra labai įdomus savo labirinto pavidalu. Kuriant tokius architektūrinius sprendimus buvo siekiama apsisaugoti nuo priešininkų, kurie ruošėsi užimti ar sunaikinti pilį. Nepaisant to, niekam nepavyko to padaryti per savo istoriją (įėjimo mokesčiai mokami papildomai ~ 1000 jenų).
Toliau vyksime prie Akashi-Kaykyo tilto, jungiančio Honso salą Kobės miesto srityje su Awaji sala netoli to paties pavadinimo kaimo. Už savo dydį jis buvo apdovanotas paminėjimu Gineso rekordų knygoje kaip aukščiausias (jo pilonai siekia 300 metrų aukštį) ir ilgiausias pakabinamas tiltas pasaulyje (vidutinio tarpatramio ilgis yra 1911 metrų, bendras jo ilgis - 3911 metrų). Idėja pastatyti tiltą kilo XX amžiaus 50-aisiais, tačiau tai buvo įmanoma įgyvendinti tik amžiaus pabaigoje. Tiltas tapo alternatyva pavojingai kelto tarnybai, kuri tęsiasi iki šiol. Galite pamatyti šį inžinerijos stebuklą iš promenados, pastatytos būtent šiuo tikslu.
Laisvu laiku pageidaujantiems siūlome kruizą Naruto sąsiauriu (papildomas mokestis 25 €/asm.).
Naruto - sąsiauris, esantis netoli to paties pavadinimo miesto Shikoku saloje. Dėl potvynio tarp Japonijos vidaus ir Ramiojo vandenyno, jungiančio šį sąsiaurį, čia susidaro stiprūs sūkuriniai baseinai. Dėl sąsiaurio siaurumo (jo plotis nesiekia net pusantro kilometro) kelis kartus per dieną, vandens lygis tarp jūros ir vandenyno skiriasi vienas nuo kito, todėl susidaro sūkuriniai baseinai iki 20 metrų skersmens! Galėsite grožėtis šiuo nepakartojamu reginiu iš laivo.
Dienos pabaigoje grožėsimės nuostabiu vakarinio Osakos ir Kobės panoraminiu vaizdu iš Rokko kalno viršaus. Tai viena geriausių naktinių apžvalgos platformų Japonijoje, ji pravardžiuojama „10 000 000 $  naktiniu vaizdu“, parodant išlaidas, kurių reikėjo norint aprūpinti elektrą šiems dviem dideliems miestams.
 
7 DIENA
 • Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 • Ekskursinė programa „Nara – Kojasanas“.
 • Sugrįžtame į  viešbutį.
 • Poilsis.
 • Nakvynė viešbutyje.
Nara - miestas centrinėje Japonijoje. Vienu metu tai buvo valstybės sostinė. Jos teritorijoje buvo išsaugota daugybė kultūrinių paveldų, tarp jų - Todai-ji šventykla - didžiausia medinė konstrukcija pasaulyje, taip pat viena seniausių budistų šventyklų Japonijoje. Jos pavadinimas reiškia „Didžioji Rytų šventykla“, o šiandien ji yra pagrindinė Naros šventovė. Apart savo dydžio, ji garsėja tuo, kad joje yra didžiulė Budos statula, pagaminta daugiau nei prieš tūkstantį metų ir nuostabi savo dydžiu: jos aukštis su pjedestalu yra 22 metrai, o svoris - 500 tonų. „Todai-ji“ yra centriniame miesto parke, visoje teritorijoje laisvai klajojantys laukiniai paukščiai pelnė pasaulinę šlovę. Jų yra visur, jų yra daugiau nei 1200. Gyvūnai laikomi miesto ir gamtos paveldo simboliu. Pasak legendos, elniai yra dievų, kurie saugo šalį, pasiuntiniai. Parke taip pat yra Nacionalinis muziejus, Kofuku-ji šventykla ir Kasuga-taisha šventovė.
Tada mūsų laukia Kojasan - šventasis kalnas, ant kurio yra vienas iš svarbiausių šventyklų kompleksų ir senovinės kapinės, taip pritraukdamas piligrimus ir turistus iš viso pasaulio. Iš viso ant kalno yra 117 šventyklų. Turistai ypatingą dėmesį skiria Kongobu-ji šventyklai, pastatytai pagal japonų tradicijas. Joje yra biblioteka, mauzoliejus, vaizdingas alpinariumas su tvenkiniu ir lotosais. „Okuno-in“ kompleksas yra šiek tiek toliau. Tai kapinės, kurių viduje yra Kukų mauzoliejus (būtent iš šio vienuolio šios vietos istorija prasidėjo 9 a. Pr. Kr.). Yra legenda, kad iš tikrųjų Kukai nemirė, o tik pateko į gilios meditacijos būseną, nes po mirties kūnas ilgai neiro, o plaukai dar lėtai augo.
 
8 DIENA
 • Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 • Išsiregistravimas iš viešbučio.
 • Ekskursija po šiaurinę Kioto prefektūros dalį (įėjimo bilietai apmokami pačių keliautojų).
 • Vakare pervežimas į oro uostą.
 • Registracija į skrydį.
 • Skrydis: Osaka  – Stambulas.
Mes pradėsime nuo Amanohashidate. Tai 3600 metrų ilgio pušimis apaugusi smėlio nerija, kurios išvaizda laikoma bene viena gražiausių Japonijoje. Geriausi Dangaus tilto vaizdai, kaip dar vadinamas šis gamtos reiškinys, atsiveria nuo kalvų, esančių abiejose Asumi marių pusėse. Kitas vietinis atrakcionas yra žmonės, kurie bando sustoję apžiūrėti pynę pasilenkus tarp savo kojų - vietiniai gidai mėgsta duoti tokius patarimus. Mes kilsime funikulieriumi į Kasamatsu parko kalvos viršūnes ir pasimėgausime įspūdingu kraštovaizdžiu (papildomai apmokami įėjimo bilietai ~ 600 jenų).
Toliau vyksime į Ine įlankos pakrantę, kuri yra Japonijos jūros dalis. Mūsų laukia kelionė laivu per „Japonijos Veneciją“, taip vadina „Ino no Funaya“ - daugiau nei 200 medinių namų grupė, lipanti tiesiai iš vandens. Iš pradžių šie mediniai pastatai tarnavo kaip valčių dokai, tačiau vėliau iniciatyvūs japonai pradėjo gaminti gyvenamuosius antstatus, kuriuose jie vis dar gyvena arba yra išnuomojami turistams. Vietos jūros gėrybės, kurių galima paragauti netoliese. Dėl savo grožio Ine įlanka gavo ypatingą saugomą statusą ir tapo populiaria įvairių žanrų filmų filmavimo vieta (papildomi bilietai laivu ~ 800 jenų).
Onsen yra karštųjų versmių pavadinimas, taip pat yra vadinami ir kompleksai su terminiais šaltiniais  ir pirtimis bei SPA centrais. Onsenas yra populiariausia ir prieinamiausia poilsio vieta tarp japonų. Šalyje yra apie 3000 tokių kurortų. Apsilankymas šaltiniuose palankiai veikia odą ir kraujotaką. Aplankysime vieną iš šių kompleksų (įėjimo bilietai apmokami pačių keliautojų).
 
9 DIENA
 • Skrydis: Stambulas – Ryga.
 • Atvykimas į Rygos oro uostą.
 • Pervežimas iš Rygos oro uosto į Lietuvą (per Panevėžį/Kauną/Vilnių, papildomas mokestis).

 

Sąlygos
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Skrydis: Ryga – Tokijas – Ryga (Turkish Airlines)
 • Registruojamas bagažas iki 23 kg (plotis + ilgis + aukštis = 158cm).
 • Rankinis bagažas iki 8 kg (23x40x55cm).
 • 6 nakvynės 3* viešbutyje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose).
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 
Privalomi mokesčiai:
 • Transporto – kelių mokestis – 10 €/asm. (privalomas kiekvienam turistui, apmokama kelionės metu).
Ekskursijų ir pervežimo paketas 399 €/asm. kurį sudaro:
 • Ekskursinė programa „Kiotas“ (2-jų dienų).
 • Ekskursinė programa „Hiogo prefektūra“ (Himeji - Akaši-Kaikijo - Rokko kalnas)(įėjimo bilietai apmokami papildomai pačių keliautojų).
 • Ekskursinė programa „Nara – Kojasanas“.
 • Ekskursija po šiaurinę Kioto prefektūros dalį (įėjimo bilietai apmokami pačių keliautojų).
 • Pervežimas iki/iš viešbučio.
 • Transporto paslaugos kelionės metu.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • 6 pusryčiai viešbutyje.
Pageidaujant galite įsigyti:
 • Pasiplaukiojimas Hozugavos upe – 45 €/asm.
 • Pasiplaukiojimą po Naruto sąsiaurį – 25 €/asm.
 • Pervežimas iš Vilniaus į Rygą ir atgal – 35 €/asm.
 • Pervežimas iš Kauno į Rygą ir atgal – 40 €/asm.
 • Pervežimas iš Panevėžio į Rygą ir atgal – 30 €/asm.
 • Sveikatos draudimas kelionės metu.
 • Įėjimo bilietai į lankomus objektus.
 • Japonijoje yra priimta duoti arbatpinigius, todėl už visą kelionę yra renkama po 10 €/asm.
 • Viešojo transporto bilietai.
 • Pageidaujantys gali užsisakyti 6 pusryčius viešbučiuose - papildomas mokestis 100 €/asm.(Perkantys ekskursijų paketą 6 pusryčius gauna dovanų).
 • Jei keliaujate vienas, tuomet bus už kambarį papildomas 270 €/asm. mokestis.
Pastabos:
 • Kelionei į Japoniją VIZŲ NEREIKIA, kelionei reikalingas PASAS (dokumentas turi galioti ne trumpiau nei 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės).
 • Viešbutyje kambariuose yra tik dvigulės lovos (lovos plotis 140 cm). Kambariai yra nedideli (~12.98 – ~13.61 m²).
 • Už ekskursijas, ekskursines išvykas ir kitas papildomai mokamas paslaugas turite atsiskaityti kelionių organizatoriaus biure, ne vėliau nei 30 dienų iki kelionės pradžios.
 • Kelionė vykdoma reisiniais skrydžiais (Turkish Airlines), todėl oro linijų bendrovė gali atmesti rezervaciją arba kelionės organizatorius gali prašyti keliautojo priemokos už lėktuvo bilietą.
 • Lėktuvo bilietai yra iš karto perkami užsiregistravus keliautojui, todėl kelionės atšaukimas NEGALIMAS. Įmokėti pinigai už kelionę nėra grąžinami. 
 • Keliautojo vardo ir pavardės keitimas kainuoja papildomai (~110 €/asm.).
 • Skrydžio laikas gali keistis priklausomai nuo skrydžio bendrovės sąlygų.
 • Kelionės išvykimo ir atvykimo laikai gali keistis – patikslinta informacija atsiunčiama į elektroninį paštą (2-3 dienas prieš kelionę).
 • DĖMESIO! Kelionės be ekskursijų paketo vietų skaičius yra ribotas! Teirautis kelionių organizatoriaus biure.
 • Pervežimai į/iš Rygos oro uosto organizuojami reisiniais autobusais. Jei keleivių yra daugiau nei 14, tuomet organizuojamas atskiras mikroautobusiukas/autobusas (priklausomai nuo keleivių skaičiaus).
 • Ausinukai ekskursijoje mokami papildomai. 
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
 • Visi įėjimo bilietai į mokamas lankytinas vietas nėra įskaičiuoti į kelionės kainą ir apmokami pačių keliautojų. Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas keliautojų nelydi ir ekskursijų neveda.
 • Visos ekskursijos vedamos rusų kalba.
 • Kelionės vadovas  (lydintis visos kelionės metu) informaciją pateikia rusų kalba.
 • Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.
Rezervavus kelionę su Jumis susisieksime ir suderinsime Jūsų poreikius, tinkamas kelionės datas bei kitus pageidavimus. Prieš įsigijant galutinį kelionės variantą detaliai informuosime apie kelionių organizatorių, jo prievolių užtikrinimą, taikomas garantijas.
nuo 1099€
2099€
Sutaupote 1000€
Galimi keli skirtingi pasirinkimai!
Padėsime išsirinkti labiausiai atitinkantį Jūsų norus ir galimybes.
Ačiū. Jūs jau žingsneliu arčiau atostogų! :)
Išsiųsti nepavyko. Pamėginkite pakartoti.
Pirkti Teirautis

Panašūs pasiūlymai

Pažintinė 9 dienų kelionė į JAPONIJĄ (skrydis iš Rygos )

-33%
Pažintinė 9 dienų kelionė į JAPONIJĄ (skrydis iš Rygos )

Atnaujinta programa! Pamatykite tekančios saulės šalį, kuri nuo seno traukia žmones savo paslaptingumu, savita kultūra ir grožiu.

2021-10-26 (9 d.)
2021-11-28 (9 d.)
2099€ nuo 1398€

4d. kelionė po Italiją (Roma, Neapolis, Vatikanas)

 
4d. kelionė po Italiją (Roma, Neapolis, Vatikanas)

Trumpos ir žavios atostogos laukia Jūsų!

2021-11-13 (4 d.)
2021-11-20 (4 d.)
2021-11-27 (4 d.)
2021-12-04 (4 d.)
2021-12-11 (4 d.)
2021-12-18 (4 d.)
nuo 388€

Pažintinė 2 dienų kelionė autobusu KROKUVA IR VELIČKOS DRUSKŲ KASYKLA

Pažintinė 2 dienų kelionė autobusu KROKUVA IR VELIČKOS DRUSKŲ KASYKLA

Aplankykite Krokuvą – miestą, kuriame kiekvienas svečias patirs daugybę nuostabių įspūdžių. Pažinkite turtingą miesto istoriją bei jo kultūrą.

2021-11-13 (2 d.) - liko 7 vietos! GARANTUOTA!
2021-12-18 (2 d.)
nuo 79€

Įsimintina pažintinė 2 dienų kelionė: KLASIKINĖ RYGA (Nakvynė Rygos centre 3* Rixwell Konventa Sēta Hotel viešbutyje)

-46%
Įsimintina pažintinė 2 dienų kelionė: KLASIKINĖ RYGA (Nakvynė Rygos centre 3* Rixwell Konventa Sēta Hotel viešbutyje)

Susipažinkite su Ryga. Jūsų apsilankymas Latvijos sostinėje pavirs ramiu savaitgalio poilsiu ar smagia išvyka su visa šeima.

2021-11-06 (2 d.) GARANTUOTA!
2021-12-04 (2 d.)
2021-12-18 (2 d.)
89€ nuo 48€

DZŪKIJA - Merkinė, Grūto parkas, Druskininkai

DZŪKIJA - Merkinė, Grūto parkas, Druskininkai

Dzūkijos miškai, legendos, pasakos ir dainos. Siūlome nors trumpam prisiliesti prie šio senų tradicijų krašto.

2021-10-23 (1 d.)
2021-11-13 (1 d.)
2021-11-27 (1 d.)
2021-12-11 (1 d.)
nuo 21€

3d Kruizas: TALINAS - STOKHOLMAS - TALINAS

3d Kruizas: TALINAS - STOKHOLMAS - TALINAS

Puiki alternatyva trumpoms, bet turiningoms atostogoms! Leiskitės į atradimų kupiną kelionę Baltijos jūros keliais.

2021-10-29 (3 d.) GARANTUOTA!
2021-11-10 (3 d.)
2021-11-24 (3 d.)
2021-12-08 (3 d.)
2021-12-18 (3 d.)
2021-12-26 (3 d.)
nuo 89€

Pažintinė 8 dienų kelionė autobusu: ITALIJA, aplankant Prahą, Florenciją, Romą, Vatikaną, Veneciją

Pažintinė 8 dienų kelionė autobusu: ITALIJA, aplankant Prahą, Florenciją, Romą, Vatikaną, Veneciją

Žodžiais neįmanoma perduoti jos grožio, didybės, elegancijos, grakštumo, kvapų, spalvų ir skonio įvairovės. Italiją reikia pajusti širdimi.

2021-11-12 (8 d.)
2021-11-26 (8 d.)
2021-12-22 (8 d.)
2021-12-28 (8 d.)
nuo 268€

SAVAITGALIS VARŠUVOJE (nakvynė 5* viešbutyje ir apsilankymas Koperniko mokslo centre)

SAVAITGALIS VARŠUVOJE (nakvynė 5* viešbutyje ir apsilankymas Koperniko mokslo centre)

Tai savaitgalis, kuris kviečia Jus pasimėgauti prabanga, aplankyti nuostabų senamiestį ir pasinerti į mokslo įdomybes!

2021-11-20 (2 d.)
2021-12-04 (2 d.) GARANTUOTA!
2021-12-18 (2 d.)
2021-12-25 (2 d.)
2022-01-22 (2 d.)
2022-02-12 (2 d.)
2022-03-12 (2 d.)
nuo 119€

Trakai - ežerų apsuptas architektūros perlas (iš Vilniaus)

Trakai - ežerų apsuptas architektūros perlas (iš Vilniaus)

Iš naujo atraskite ežeringąjį, legendomis apipintą miestą!

2021-10-31 (1 d.)
2021-11-14 (1 d.)
2021-12-12 (1 d.)
2021-12-26 (1 d.)
nuo 15€

8d. poilsis Tenerifėje (skrydis iš Rygos)

8d. poilsis Tenerifėje (skrydis iš Rygos)

Kviečiame į Tenerifę- didžiausią ir gražiausią Kanarų salyno salą.

2021-11-04 (8 d.) GARANTUOTA!
2021-12-02 (8 d.) GARANTUOTA!
2021-12-09 (8 d.) GARANTUOTA!
2022-01-06 (8 d.)
2022-01-13 (8 d.)
2022-01-20 (8 d.)
ir dar 14 datų.
nuo 648€

8 dienų poilsis prie jūros Italijoje - Riminis (skrydis iš Kauno)

8 dienų poilsis prie jūros Italijoje - Riminis (skrydis iš Kauno)

Saulė, jūra, puikus maistas, senoji architektūra ir kokybiški paplūdimiai pasitiks Jus atvykus atostogų į Riminį.

nuo 399€

Ekskursija - Senasis Vilnius ir jo legendos

Ekskursija - Senasis Vilnius ir jo legendos

Išgirskite ir pažinkite Vilniaus senamiestyje gyvenančias legendas.

2021-10-24 (1 d.)
2021-11-07 (1 d.)
2021-11-21 (1 d.)
2021-12-05 (1 d.)
2021-12-19 (1 d.)
nuo 6€

Dienos išvyka - Lietuvos širdis VILNIUS, aplankant TRAKUS (iš KAUNO)

Dienos išvyka - Lietuvos širdis VILNIUS, aplankant TRAKUS (iš KAUNO)

Išvyka, kurios metu galėsite išgirsti Vilniaus senamiestyje gyvenančias legendas ir pažinti Lietuvos gotikos perlą Trakus.

2021-10-31 (1 d.)
2021-11-14 (1 d.)
2021-12-12 (1 d.)
nuo 26€

Savaitgalio išvyka - Kur spindi žvaigždės ir kvepia šakotis

Savaitgalio išvyka - Kur spindi žvaigždės ir kvepia šakotis

Kviečiame į savaitgalio kelionę, kur susipažinsime su kosminiais objektais ir ragausime skaniausią šakotį! Smalsuoliai ir smaližiai - ši kelionė kaip tik jums!

2021-11-06 (1 d.)
nuo 29€

7 dienų kelionė autobusu: ŠVEICARIJA - VOKIETIJA

7 dienų kelionė autobusu: ŠVEICARIJA - VOKIETIJA

Šveicarija ir jos gamtos grožis ne veltui yra šios šalies vizitinė kortelė. Tai kraštas, kurio net du trečdalius teritorijos užima kalnai.

2021-12-12 (7 d.)
298€ nuo 278€