+370 686 21232
info@kodelgine.lt
+370 686 21232
info@kodelgine.lt

Aštuonių dienų pažintinė kelionė į MALTĄ (skrydis iš Vilniaus)

Maltos Respublika − salų valstybė Viduržemio jūroje, pietų Europoje. Valstybė susideda iš keleto salų, trys iš kurių yra apgyvendintos. Didžiausia sala – Maltos, kur įsikūrusi sostinė Valeta ir didžioji dalis valstybės gyventojų.
-57%
nuo 299€
699€
Sutaupote 400€

Kelionės datos ir kainos:

Data

Kelionės kaina

Kaina vaikams
(iki 12 metų)


2020.05.07-14

Nuo 299 € (559 €)
+ ekskursijų paketas už 169 €

448 €
(su ekskursijų paketu)

2020.05.21-28
2020.06.04-11
2020.06.18-25

Nuo 349 € (599 €)
+ ekskursijų paketas už169 €

498 €
(su ekskursijų paketu)

2020.07.02-09
2020.07.16-23
2020.08.06-13
2020.08.27-09.03

Nuo 439 € (699 €)
+ ekskursijų paketas už169 €

588 €
(su ekskursijų paketu)

2020.09.10-17

2020.09.24-31

Nuo 399 € (619 €)
+ ekskursijų paketas už 169 €

548 €
(su ekskursijų paketu)

2020.10.08-15

Nuo 339 € (619 €)
+ ekskursijų paketas už 169 €

488 €
(su ekskursijų paketu)

Kelionės programa:

1 DIENA

Susitikimas Vilniaus oro uoste ~14:45.
Registracija į skrydį.
Skrydis Vilnius (~16:45) – Malta (~19:05).
Atvykimas į Maltą.
Pervežimas: oro uostas – viešbutis.
Įsikūrimas viešbutyje.
Poilsis.
Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA
 
Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
Ryte vykstame į ekskursiją po Valetą (įėjimo bilietai į lankomus objektus apmokami papildomai pačių keliautojų). 
Po ekskursijos laisvas laikas mieste.
Sugrįžtame į viešbutį.
Poilsis.
Nakvynė viešbutyje.
 
Valeta miestas buvo įkurtas Šv. Jono Jeruzaliečio riterių ordino didžiojo magistro - Jean Parisot de la Valette, kuris ir pavadino naująją sostinę 1566 m. kovo mėn. Šiandien Valeta yra nuostabi architektų ir karo inžinierių kūrinys, sutilpusių nedideliame plote ir didingų rūmų, ir neįveikiamų bastionų. Šiandien Valeta yra vienintelė Europos sostinė, pirmiausia pastatyta ant popieriaus, o vėliau - kadaise apleistame Sciberros kyšulyje. Ekskursijos pradžioje aplankysime Barakka viršutinius miesto sodus, iš kur atsiveria nuostabi Didžiojo uosto panorama. Po to eisime pasivaikščioti po miestą, sustodami prie reikšmingiausių riterių ligoninės pastatytų pastatų. Taip pat aplankysime Šv. Jono katedrą (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~ 10 €/asm.), kur eksponuojami keli garsaus menininko Caravaggio darbai. Paskutinis sustojimas bus prie Didžiųjų Valdovų rūmų.
 
3 DIENA
 
Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
Ekskursinė išvyka į Mdiną.
Sugrįžtame į viešbutį.
Laisvas laikas.
Pageidaujantiems papildomai siūlome ekskursinę programą: „Paslėpti Maltos lobiai“ – 40 €/asm. (susirinkus mažiausiai 15 asm. grupei) + įėjimo bilietai ~12 €/asm.
Sugrįžtame į viešbutį.
Poilsis.
Nakvynė viešbutyje. 
 
Mdina - tai seniausias Maltos miestas. Kadaise jo vietoje buvo klestintis Romos imperijos mietas. Arabų viešpatavimo metais čia buvo pastatyta tvirtovė, o viduramžiais Mdina (arabiškai medina − „miestas“) virto nuostabaus grožio sostine, besididžiuojančia įspūdingais dvarais, didingais vienuolynais bei grakščiomis bažnyčiomis. Miestą juosia gynybinė siena, centrinė miesto gatvė veda iki Mdino bastiono. Nuo čia atsiveria žadą atimanti panorama į kone visą Maltą. Ekskursiją baigsime amatininkų centre Ta Ali bei pasinaudosime galimybe ne tik stebėti kruopštų darbą, bet ir įsigyti unikalių suvenyrų iš stiklo, sidabro, keramikos. 
 
Šv. Antano botanikos sodas, įsikūręs Attardo mieste, buvo įkurtas XVII amžiaus pradžioje. Sodas stebina savo augalų gausa, kuri nėra būdinga Maltai. Čia sodinamos palmės, kiparisai ir neįprastos gėlės; aplink veją svarbiai vaikšto povai, o gulbės maudosi tvenkiniuose. Iki XIX a. antrosios pusės parke lankėsi tik išrinktieji, tačiau dabar kiekvienas  gali passivaikščioti jo šešėlinėmis alėjomis.
 
Mosta - vienas seniausių Maltos miestų, nors pats atrodo gana tradiciškai. Čia yra viena įspūdingiausių katedrų Europoje - Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia (Rotundos Mosta), ji išsiskiria savo dydžiu ir likimu. Katedra tuo pačiu metu gali patogiai sutalpinti daugiau nei 2 tūkstančius tikinčiųjų, o pati šventykla grandiozinė. Jo architektūrinio projekto pagrinde yra Romos Panteono planas. 1942 m. ant šventyklos stogo nukrito net 2 bombos, iš kurių viena smogė į kupolą ir pateko į katedrą, kur vyko mišios, 300 tikinčiųjų viską matė savo akimis. Nei vienas iš jų nesprogo, šį įvykį gyventojai suvokė kaip tikrą stebuklą (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~ 2 €/asm.).
 
Nasšaro mieste esantys „Parisio“ rūmai buvo pastatyti XIX amžiaus pabaigoje. Rūmuose yra interjero ir namų apyvokos daiktų ekspozicija, laikoma Maltos amatininkų XIX amžiaus pabaigos pavyzdžiu. Pastatą juosia prabangūs sodai, kurių grožiui rūmams suteiktas neoficialus „Maltos Versalio“ vardas (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~ 10 €/asm.).
 
4 DIENA
 
Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
Laisva diena.
Pageidaujantiems siūlome kruizą aplink Maltos salą (papildomas mokestis - 40 €/asm., pietūs ir gėrimai įskaičiuoti) (kruizas įvyks tik susirinkus 15 asm. grupei).
Sugrįžtame atgal į viešbutį.
Poilsis.
Nakvynė viešbutyje.
 
Tik šiame kruize galėsite pamatyti Maltos įžymybes, paslėptas nuo automobiliu keliaujančių turistų akių. Tai didingosios uolos Dingley, kurios aukštis siekia 250 metrų, ir jūreivio Popaya kaimas, kuriame buvo nufilmuota amerikietiška komedija su Robinu Williamsu pagrindiniame vaidmenyje, ir, be abejo, tik šiame kruize turėsite galimybę susipažinti su trečiąja valstybės sala - Komino sala ir pasimaudyti žydruose Mėlynosios lagūnos vandenyse. 
 
5 DIENA
 
Pusryčiai viešbutyje  (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
Ekskursinė išvyka „Pietinė salos dalis ir riterių miestai“.
Sugrįžtame į viešbutį. 
Laisvas laikas.
Poilsis prie jūros.
Nakvynė viešbutyje. 
 
Aplankysime nepaprastą Marsašlok žvejų kaimelį, kuriame iki šių dienų sekmadienio turgus vyksta palei įlanką prisišvartavusiuose spalvinguose tradiciniuose laiveliuose.
Vėliau vykstame apžiūrėti žymiosios žydrosios grotos. Pageidaujantys už papildomą mokestį (8 €/asm. mokama papildomai) laiveliu galės grožėtis neapsakomu vandens spalvų žaismu grotose. Po to aplankysime riterių miestą. Šios išvykos metu aplankysime trijų miestų rajoną - Senglea, Cospicua ir Vittorioza, kur iš pradžių, atvykę į Maltą 1530 m., įsikūrė Šv. Jono Jeruzaliečio riterių ordinas. Pirmieji rūmai, koplyčios, inkvizitoriaus rūmai, tvirtovės ir ordino galerų stovėjimo aikštelė.
 
6 DIENA
 
Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
Laisva diena (poilsis prie jūros).
 
7 DIENA
 
Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
Ekskursinė išvyka į Gozo salą (papildomas mokestis – 45 €/asm. (kelto bilietas įeina į kainą) + įėjimo bilietai į lankomus objektus). 
Laisvas laikas po ekskursijos.
Sugrįžtame į viešbutį.
Poilsis.
Nakvynė viešbutyje.
 
Keltu persikelsime  į vieną gražiausių Maltos salų – Gozo (dar vadinama Goco). Išvertus iš kastilų kalbos, gozo reiškia „džiaugsmas“. Ir išties, atvykę į salą, tarsi patenkame į kitą pasaulį, kuriame gyvenimas teka lėta, per amžius nusistovėjusia vaga. Visgi ir čia gausu unikalių lankytinų vietų. Ypatingo dėmesio nusipelno gausiai piligrimų lankoma Ta Pinu bazilika, kurioje saugoma stebuklingą ikona, tad verta suskubti ir pamatyti šį natūralų šedevrą savo akimis. Kelionė į Gozo būtų neužbaigta, neapsilankius vietoje, kur ne taip seniai įvyko unikalus gamtos stebuklas - garsusis Azure langas. Stovėdamas tūkstančius metų, jis žlugo 2017 m. kovo 13 d. Pageidaujant, mes siūlome pasiplaukiojimą valtimi (papildomas mokestis ~ 4 €/asm.).
 
Pažintis su Gozo tęsis salos sostinėje Viktorija, vietinių iki šiol vadinamoje Rabat, o viršutinė miesto dalis – Citadelė. Laisvu laiku siūlome paragauti tradicinių maltiečiu gardėsių – vietinio sūrio, troškintos triušienos, alyvuogių duonos su pomidorais, kaparėliais bei alyvuogių aliejumi ir, žinoma, puikaus Maltos vyno! salos sostinėje Rabatos mieste, kur aplankysime ir jo įtvirtintą dalį - Citadella, kuri iš tikrųjų yra atskiras Viktorijos miestas. Laisvu laiku galėsite paragauti tradicinių maltiečių užkandžių: vietinio sūrio, troškinto triušio, alyvuogių, duonos su pomidorais, kaparėlių ir alyvuogių aliejaus ir, žinoma, išgerti taure vietinio vyno. 
 
8 DIENA
 
Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
Išsiregistravimas iš viešbučio.
Laisva diena.
Pervežimas į oro uostą.
Registracija į skrydį.
Skrydis: Malta (~19:30) – Vilnius (~23:55).
Atvykimas į Vilnių.
 
 
Sąlygos
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 
Skrydžio bilietai: Vilnius - Malta - Vilnius (Ryanair).
7 nakvynė The San Anton Hotel  3* viešbutyje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose).
Rankinis bagažas (matmenys: 40x25x20cm).
Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 
Privalomi mokesčiai:
 
Depozitas už viešbutį – 50 €/asm. (Grąžinamas išsiregistruojant)
Turisto mokestis viešbutyje ~ 0,5 €/asm./diena (~ 4,5 €). (PRIVALOMAS)
 
Ekskursijų paketas 169 €/asm., kurį sudaro:
 
Apžvalginė ekskursija po Mdiną.
Apžvalginė ekskursija po Valetą.
Apžvalginė ekskursija po pietinę salos dalį ir riterių miestus.
Pervežimo paslaugos.
Pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas.
7 pusryčiai viešbutyje.
 
Pageidaujant:
 
Kruizas po Maltos salą – 40 €/asm. (pietūs ir gėrimai įskaičiuoti), kruizas įvyks susirinkus mažiausiai 15 asm. grupei.
Ekskursinė išvyka „Paslėpti Maltos lobiai“ – 40 €/asm. (susirinkus mažiausiai 15 asm. grupei) + įėjimo bilietai ~12 €/asm.
Ekskursinė išvyka į Gozo salą – 45 €/asm. (kelto bilietas įeina į kainą). 
Žydroji grota laiveliu – 8 €/asm.
Rankinis bagažas iki 10 kg (matmenys: 55x40x20 cm) –  15 €/asm./į vieną pusę (kaina galioja užsakant kartu su kelione, vėliau bagažo kaina kyla iki 25 €/asm.).
Registruotas bagažas iki 10 kg (matmenys: 55x40x20 cm) –  20 €/asm./į vieną pusę (kaina galioja užsakant kartu su kelione, vėliau bagažo kaina kyla iki 25 €/asm.).
Registruotas bagažas iki 20 kg (matmenys: 55x40x20 cm) – 35 €/asm./į vieną pusę (kaina galioja užsakant kartu su kelione, vėliau bagažo kaina kyla iki 45 €/asm).
Apgyvendinimas Oriana at the Topaz Hotel 3* viešbutyje:
 
Data ir priemoka už apgyvendinimą 3* Oriana at the Topaz Hotel
2020.04.02-09
2020.05.07-14
2020.05.21-28
2020.06.04-11
2020.06.18-25 Nuo 50 €/asm.
2020.07.02-09
2020.07.16-23
2020.08.06-13
2020.08.27-09.03 Nuo 20 €/asm.
2020.09.10-17
2020.09.24-31 Nuo 40 €/asm.
2020.10.08-15 Nuo 60 €/asm.
 
Apgyvendinimas 4* Dolmen Hotel viešbutyje - nuo 140 €/asm.  (dėl kainos teirautis kelionių organizatoriaus biure).
Viešojo transporto bilietai.
Įėjimo bilietai į lankomus objektus ~50 €/asm.
7 vakarienės viešbutyje – 105 €/asm. (apmokama iš anksto kelionių organizatoriaus biure).
Pageidaujantys gali užsisakyti 7 pusryčius viešbučiuose - papildomas mokestis 80 €/asm. (Perkantys ekskursijų paketą 7 pusryčius gauna dovanų).
Sveikatos draudimas.
Jei keliaujate vienas, tuomet bus už kambarį papildomas 210 €/asm. mokestis.
 
Pastabos:
 
Kelionei reikalingas PASAS/asmens tapatybės kortelė (dokumentas turi galioti ne trumpiau nei 6 mėnesius po kelionės grįžimo).
Už ekskursijas, ekskursines išvykas ir kitas papildomai mokamas paslaugas turite atsiskaityti kelionių organizatoriaus biure, ne vėliau nei 30 dienų iki kelionės pradžios
Kelionė vykdoma reisiniais skrydžiais (Ryanair), todėl oro linijų bendrovė gali atmesti rezervaciją arba kelionės organizatorius gali prašyti keliautojo priemokos už lėktuvo bilietą.
Lėktuvo bilietai yra iš karto perkami užsiregistravus keliautojui, todėl kelionės atšaukimas NEGALIMAS. Įmokėti pinigai už kelionę nėra grąžinami. 
Keliautojo vardo ir pavardės keitimas kainuoja papildomai (~110 €/asm.).
Skrydžio laikas gali keistis priklausomai nuo skrydžio bendrovės sąlygų.
Kelionės išvykimo ir atvykimo laikai gali keistis – patikslinta informacija atsiunčiama į elektroninį paštą (2-3 dienas prieš kelionę).
Pervežimai į/iš Rygos oro uosto organizuojami reisiniais autobusais. Jei keleivių yra daugiau nei 14, tuomet organizuojamas atskiras mikroautobusiukas/autobusas (priklausomai nuo keleivių skaičiaus).
DĖMESIO! Kelionės be ekskursijų paketo vietų skaičius yra ribotas! 
Teirautis kelionių organizatoriaus biure.
Ausinukai ekskursijoje mokami papildomai. 
Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
Visi įėjimo bilietai į mokamas lankytinas vietas nėra įskaičiuoti į kelionės kainą ir apmokami pačių keliautojų.
Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas keliautojų nelydi ir ekskursijų neveda.
Visos ekskursijos vedamos rusų kalba.
Kelionės vadovas  (lydintis visos kelionės metu) informaciją pateikia rusų kalba.
Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.
Rezervavus kelionę su Jumis susisieksime ir suderinsime Jūsų poreikius, tinkamas kelionės datas bei kitus pageidavimus. Prieš įsigijant galutinį kelionės variantą detaliai informuosime apie kelionių organizatorių, jo prievolių užtikrinimą, taikomas garantijas.
nuo 299€
699€
Sutaupote 400€
Galimi keli skirtingi kelionės maršrutai ir datos!
Padėsime išsirinkti labiausiai atitinkantį Jūsų norus ir galimybes.
Ačiū. Jūs jau žingsneliu arčiau atostogų! :)
Išsiųsti nepavyko. Pamėginkite pakartoti.
Pirkti Teirautis

Panašūs pasiūlymai

Pažintinė 9 dienų kelionė lėktuvu į GRUZIJĄ, aplankant Tbilisį, Batumį ir Boržomį (išvykimai garantuoti!)

Pažintinė 9 dienų kelionė lėktuvu į GRUZIJĄ, aplankant Tbilisį, Batumį ir Boržomį (išvykimai garantuoti!)

Batumis – tikrų tikriausias kontrastų miestas, kuris daug investavęs mėgina lygiuotis į Las Vegasą, Majamį ir Dubajų, tačiau kai kuriose jo vietose laikas yra sustojęs....

2020-05-13 (9 d.)
2020-05-27 (9 d.)
2020-06-03 (9 d.)
2020-06-10 (9 d.)
ir dar 11 datų.
nuo 608€

GARDINAS, APLANKANT AUGUSTAVO KANALUS (išvykimas tik iš Vilniaus)

GARDINAS, APLANKANT AUGUSTAVO KANALUS (išvykimas tik iš Vilniaus)

Tai miestas įsikūręs prie Nemuno kranto ir garsėja beveik visais architektūrinių stilių paminklais. Nepraleiskite progos Gardiną pažinti iš arčiau.

2020-02-22 (1 d.)
2020-04-25 (1 d.)
2020-05-23 (1 d.)
2020-06-20 (1 d.)
ir dar 7 datos.
nuo 16€

GARDINAS, APLANKANT AUGUSTAVO KANALUS (išvykimas tik iš Kauno)

GARDINAS, APLANKANT AUGUSTAVO KANALUS (išvykimas tik iš Kauno)

Tai miestas įsikūręs prie Nemuno kranto ir garsėja beveik visais architektūrinių stilių paminklais. Nepraleiskite progos Gardiną pažinti iš arčiau.

2020-05-01 (1 d.)
2020-06-20 (1 d.)
2020-07-25 (1 d.)
2020-08-22 (1 d.)
ir dar 5 datos.
nuo 16€

Pažintinė 2 dienų savaitgalio kelionė autobusu: MALBORKO pilis – SOPOTAS - OLIVA - GDANSKAS

Pažintinė 2 dienų savaitgalio kelionė autobusu: MALBORKO pilis – SOPOTAS - OLIVA - GDANSKAS

Net ir smarkiai apsikrovus darbais ar beveik neturint atostogų, galima išvykti į neilgą, bet įdomią kelionę. Aplankykime mielą kaimyninės šalies kampelį, nusidriekusi...

2020-05-09 (2 d.)
2020-05-23 (2 d.)
2020-06-13 (2 d.)
2020-07-25 (2 d.)
ir dar 5 datos.
nuo 85€

Pažintinė 8 dienų kelionė lėktuvu į saulėtą PIETŲ ISPANIJĄ (Costa del Sol)

Pažintinė 8 dienų kelionė lėktuvu į saulėtą PIETŲ ISPANIJĄ (Costa del Sol)

Išskirtinis kraštovaizdis, uolos, paplūdimių gausa, mielos įlankėlės, puikus klimatas, nuostabi gamta – visa tai ir dar daugiau siūlo Ispanija!

2020-05-13 (8 d.)
2020-06-10 (8 d.)
2020-07-15 (8 d.)
2020-08-19 (8 d.)
2020-09-16 (8 d.)
nuo 698€

Pažintinė 2 dienųkelionė autobusu KROKUVA IR VELIČKOS DRUSKŲ KASYKLA

Pažintinė 2 dienųkelionė autobusu KROKUVA IR VELIČKOS DRUSKŲ KASYKLA

Aplankykite Krokuvą – miestą, kuriame kiekvienas svečias patirs daugybę nuostabių įspūdžių. Pažinkite turtingą miesto istoriją bei jo kultūrinę įvairovę...

2020-07-04 (2 d.)
2020-08-15 (2 d.)
2020-09-12 (2 d.)
2020-10-17 (2 d.)
ir dar 3 datos.
nuo 79€

9 dienų pažintinė kelionė lėktuvu į GRAIKIJĄ su poilsiu Olimpinėje Rivjeroje

9 dienų pažintinė kelionė lėktuvu į GRAIKIJĄ  su poilsiu Olimpinėje Rivjeroje

Atraskite nuostabaus grožio Graikiją!

2020-10-06 (9 d.)
2020-07-07 (9 d.)
2020-08-04 (9 d.)
2020-09-08 (9 d.)
nuo 448€

Pažintinė 2 dienų kelionė autobusu: GARDINAS - AUGUSTAVO KANALAI – AGROTURISTINIS KOMPLEKSAS „KAROBČYCY“

Pažintinė 2 dienų kelionė autobusu: GARDINAS - AUGUSTAVO KANALAI – AGROTURISTINIS KOMPLEKSAS „KAROBČYCY“

Tai miestas įsikūręs prie Nemuno kranto ir garsėja beveik visais architektūrinių stilių paminklais. Nepraleiskite progos Gardiną pažinti iš arčiau.

2020-05-30 (2 d.)
2020-06-27 (2 d.)
2020-07-04 (2 d.)
2020-07-18 (2 d.)
ir dar 10 datų.
nuo 49€

POILSINĖ 8 dienų kelionė lėktuvu iš Vilniaus į JUODKALNIJĄ APLANKANT KROATIJĄ

-31%
POILSINĖ 8 dienų kelionė lėktuvu iš Vilniaus į JUODKALNIJĄ APLANKANT KROATIJĄ

Įsimylėkite JUODKALNIJĄ! Čia Jūsų lauks poilsis ir nuostabūs įspūdžiai prie šiltos Adrijos jūros.

2020-05-26 (8 d.)
2020-06-02 (8 d.)
2020-06-09 (8 d.)
2020-06-16 (8 d.)
ir dar 17 datų.
549€ nuo 379€

PAŽINTINĖ 8 dienų kelionė lėktuvu iš Vilniaus: JUODKALNIJA – ALBANIJA - KROATIJA

-48%
PAŽINTINĖ  8 dienų kelionė lėktuvu iš Vilniaus: JUODKALNIJA – ALBANIJA - KROATIJA

Įsimylėkite JUODKALNIJĄ! Čia Jūsų lauks poilsis prie šiltos Adrijos jūros ir nuostabios ekskursijos!

2020-05-26 (8 d.)
2020-06-02 (8 d.)
2020-06-09 (8 d.)
2020-06-16 (8 d.)
ir dar 17 datų.
499€ nuo 259€

2 dienų pažintinė kelionė autobusu: Kaliningradas - Zelenogradskas

2 dienų pažintinė kelionė autobusu: Kaliningradas - Zelenogradskas

Kaliningradas – nedidelė teritorija priklausanti Rusijos Federacijai. Ar žinojote, jog čia galima išvysti šokantį mišką, ir kad šiame mieste pagaminama daugiausia...

2020-05-23 (2 d.)
2020-06-07 (2 d.)
2020-06-20 (2 d.)
2020-07-18 (2 d.)
ir dar 5 datos.
nuo 79€

Dviejų dienų kelionė - KLASIKINĖ RYGA - TIK 39 € (Nakvynė 3 ⋆⋆⋆ viešbutyje)

-63%
Dviejų dienų kelionė - KLASIKINĖ RYGA - TIK 39 € (Nakvynė 3 ⋆⋆⋆ viešbutyje)

Ar žinojote, kad Ryga – geriausias miestas vaikščiojimui aukštyn užversta galva? Kitaip vaikščioti ir nepavyks – prieš jus atsivers art nouveau meka.

2020-08-22 (2 d.)
2020-09-26 (2 d.)
2020-10-24 (2 d.)
2020-11-21 (2 d.)
ir dar 3 datos.
105€ nuo 39€

Pažintinis 6 dienų kruizas: NORVEGIJOS FIORDAI (Bergenas, Oslas, Flamas, Gudvangenas)

Pažintinis 6 dienų kruizas: NORVEGIJOS FIORDAI  (Bergenas, Oslas, Flamas, Gudvangenas)

Praskaidrinkite savo kasdienybę neišdildomų įspūdžių mėgaudamiesi kruizu FIORDAI - NORVEGIJOS GAMTOS STEBUKLAI su ekskursijomis po Stokholmą ir Oslą

2020-05-14 (6 d.)
2020-06-11 (6 d.)
2020-07-02 (6 d.)
2020-08-06 (6 d.)
2020-09-03 (6 d.)
nuo 284€

8 dienų poilsis Graikijos KOSO saloje (skrydis iš Rygos)

8 dienų poilsis Graikijos KOSO saloje (skrydis iš Rygos)

Atraskite ir pamilite nuostabųjį Kosą!

2020-05-09 (8 d.)
2020-05-23 (8 d.)
2020-06-06 (8 d.)
2020-06-27 (8 d.)
ir dar 9 datos.
nuo 518€

Pažintinė 8 dienų kelionė autobusu: ITALIJA, aplankant Prahą, Florenciją, Romą, Vatikaną, Veneciją

Pažintinė 8 dienų kelionė autobusu: ITALIJA, aplankant Prahą, Florenciją, Romą, Vatikaną, Veneciją

Žodžiais neįmanoma perduoti jos grožio, didybės, elegancijos, grakštumo, kvapų, spalvų ir skonio įvairovės. Italiją reikia pajusti širdimi.

2020-09-17 (8 d.)
2020-10-22 (8 d.)
2020-11-12 (8 d.)
nuo 248€