Jau 6-eri metai
dirbame Jums!

Aštuonių dienų pažintinė kelionė į MALTĄ (skrydis iš Vilniaus)

Maltos Respublika − salų valstybė Viduržemio jūroje, pietų Europoje. Valstybė susideda iš keleto salų, trys iš kurių yra apgyvendintos. Didžiausia sala – Maltos, kur įsikūrusi sostinė Valeta ir didžioji dalis valstybės gyventojų.
-52%
nuo 339€
699€
Sutaupote 360€

Kelionės datos ir kainos:

2020.10.08-15

Nuo 339 € (619 €)
+ ekskursijų paketas už 169 €

488 €
(su ekskursijų paketu)

Kelionės programa:

1 DIENA

Susitikimas Vilniaus oro uoste ~14:45.
Registracija į skrydį.
Skrydis Vilnius (~16:45) – Malta (~19:05).
Atvykimas į Maltą.
Pervežimas: oro uostas – viešbutis.
Įsikūrimas viešbutyje.
Poilsis.
Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA
 
Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
Ryte vykstame į ekskursiją po Valetą (įėjimo bilietai į lankomus objektus apmokami papildomai pačių keliautojų). 
Po ekskursijos laisvas laikas mieste.
Sugrįžtame į viešbutį.
Poilsis.
Nakvynė viešbutyje.
 
Valeta miestas buvo įkurtas Šv. Jono Jeruzaliečio riterių ordino didžiojo magistro - Jean Parisot de la Valette, kuris ir pavadino naująją sostinę 1566 m. kovo mėn. Šiandien Valeta yra nuostabi architektų ir karo inžinierių kūrinys, sutilpusių nedideliame plote ir didingų rūmų, ir neįveikiamų bastionų. Šiandien Valeta yra vienintelė Europos sostinė, pirmiausia pastatyta ant popieriaus, o vėliau - kadaise apleistame Sciberros kyšulyje. Ekskursijos pradžioje aplankysime Barakka viršutinius miesto sodus, iš kur atsiveria nuostabi Didžiojo uosto panorama. Po to eisime pasivaikščioti po miestą, sustodami prie reikšmingiausių riterių ligoninės pastatytų pastatų. Taip pat aplankysime Šv. Jono katedrą (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~ 10 €/asm.), kur eksponuojami keli garsaus menininko Caravaggio darbai. Paskutinis sustojimas bus prie Didžiųjų Valdovų rūmų.
 
3 DIENA
 
Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
Ekskursinė išvyka į Mdiną.
Sugrįžtame į viešbutį.
Laisvas laikas.
Pageidaujantiems papildomai siūlome ekskursinę programą: „Paslėpti Maltos lobiai“ – 40 €/asm. (susirinkus mažiausiai 15 asm. grupei) + įėjimo bilietai ~12 €/asm.
Sugrįžtame į viešbutį.
Poilsis.
Nakvynė viešbutyje. 
 
Mdina - tai seniausias Maltos miestas. Kadaise jo vietoje buvo klestintis Romos imperijos mietas. Arabų viešpatavimo metais čia buvo pastatyta tvirtovė, o viduramžiais Mdina (arabiškai medina − „miestas“) virto nuostabaus grožio sostine, besididžiuojančia įspūdingais dvarais, didingais vienuolynais bei grakščiomis bažnyčiomis. Miestą juosia gynybinė siena, centrinė miesto gatvė veda iki Mdino bastiono. Nuo čia atsiveria žadą atimanti panorama į kone visą Maltą. Ekskursiją baigsime amatininkų centre Ta Ali bei pasinaudosime galimybe ne tik stebėti kruopštų darbą, bet ir įsigyti unikalių suvenyrų iš stiklo, sidabro, keramikos. 
 
Šv. Antano botanikos sodas, įsikūręs Attardo mieste, buvo įkurtas XVII amžiaus pradžioje. Sodas stebina savo augalų gausa, kuri nėra būdinga Maltai. Čia sodinamos palmės, kiparisai ir neįprastos gėlės; aplink veją svarbiai vaikšto povai, o gulbės maudosi tvenkiniuose. Iki XIX a. antrosios pusės parke lankėsi tik išrinktieji, tačiau dabar kiekvienas  gali passivaikščioti jo šešėlinėmis alėjomis.
 
Mosta - vienas seniausių Maltos miestų, nors pats atrodo gana tradiciškai. Čia yra viena įspūdingiausių katedrų Europoje - Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia (Rotundos Mosta), ji išsiskiria savo dydžiu ir likimu. Katedra tuo pačiu metu gali patogiai sutalpinti daugiau nei 2 tūkstančius tikinčiųjų, o pati šventykla grandiozinė. Jo architektūrinio projekto pagrinde yra Romos Panteono planas. 1942 m. ant šventyklos stogo nukrito net 2 bombos, iš kurių viena smogė į kupolą ir pateko į katedrą, kur vyko mišios, 300 tikinčiųjų viską matė savo akimis. Nei vienas iš jų nesprogo, šį įvykį gyventojai suvokė kaip tikrą stebuklą (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~ 2 €/asm.).
 
Nasšaro mieste esantys „Parisio“ rūmai buvo pastatyti XIX amžiaus pabaigoje. Rūmuose yra interjero ir namų apyvokos daiktų ekspozicija, laikoma Maltos amatininkų XIX amžiaus pabaigos pavyzdžiu. Pastatą juosia prabangūs sodai, kurių grožiui rūmams suteiktas neoficialus „Maltos Versalio“ vardas (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~ 10 €/asm.).
 
4 DIENA
 
Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
Laisva diena.
Pageidaujantiems siūlome kruizą aplink Maltos salą (papildomas mokestis - 40 €/asm., pietūs ir gėrimai įskaičiuoti) (kruizas įvyks tik susirinkus 15 asm. grupei).
Sugrįžtame atgal į viešbutį.
Poilsis.
Nakvynė viešbutyje.
 
Tik šiame kruize galėsite pamatyti Maltos įžymybes, paslėptas nuo automobiliu keliaujančių turistų akių. Tai didingosios uolos Dingley, kurios aukštis siekia 250 metrų, ir jūreivio Popaya kaimas, kuriame buvo nufilmuota amerikietiška komedija su Robinu Williamsu pagrindiniame vaidmenyje, ir, be abejo, tik šiame kruize turėsite galimybę susipažinti su trečiąja valstybės sala - Komino sala ir pasimaudyti žydruose Mėlynosios lagūnos vandenyse. 
 
5 DIENA
 
Pusryčiai viešbutyje  (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
Ekskursinė išvyka „Pietinė salos dalis ir riterių miestai“.
Sugrįžtame į viešbutį. 
Laisvas laikas.
Poilsis prie jūros.
Nakvynė viešbutyje. 
 
Aplankysime nepaprastą Marsašlok žvejų kaimelį, kuriame iki šių dienų sekmadienio turgus vyksta palei įlanką prisišvartavusiuose spalvinguose tradiciniuose laiveliuose.
Vėliau vykstame apžiūrėti žymiosios žydrosios grotos. Pageidaujantys už papildomą mokestį (8 €/asm. mokama papildomai) laiveliu galės grožėtis neapsakomu vandens spalvų žaismu grotose. Po to aplankysime riterių miestą. Šios išvykos metu aplankysime trijų miestų rajoną - Senglea, Cospicua ir Vittorioza, kur iš pradžių, atvykę į Maltą 1530 m., įsikūrė Šv. Jono Jeruzaliečio riterių ordinas. Pirmieji rūmai, koplyčios, inkvizitoriaus rūmai, tvirtovės ir ordino galerų stovėjimo aikštelė.
 
6 DIENA
 
Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
Laisva diena (poilsis prie jūros).
 
7 DIENA
 
Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
Ekskursinė išvyka į Gozo salą (papildomas mokestis – 45 €/asm. (kelto bilietas įeina į kainą) + įėjimo bilietai į lankomus objektus). 
Laisvas laikas po ekskursijos.
Sugrįžtame į viešbutį.
Poilsis.
Nakvynė viešbutyje.
 
Keltu persikelsime  į vieną gražiausių Maltos salų – Gozo (dar vadinama Goco). Išvertus iš kastilų kalbos, gozo reiškia „džiaugsmas“. Ir išties, atvykę į salą, tarsi patenkame į kitą pasaulį, kuriame gyvenimas teka lėta, per amžius nusistovėjusia vaga. Visgi ir čia gausu unikalių lankytinų vietų. Ypatingo dėmesio nusipelno gausiai piligrimų lankoma Ta Pinu bazilika, kurioje saugoma stebuklingą ikona, tad verta suskubti ir pamatyti šį natūralų šedevrą savo akimis. Kelionė į Gozo būtų neužbaigta, neapsilankius vietoje, kur ne taip seniai įvyko unikalus gamtos stebuklas - garsusis Azure langas. Stovėdamas tūkstančius metų, jis žlugo 2017 m. kovo 13 d. Pageidaujant, mes siūlome pasiplaukiojimą valtimi (papildomas mokestis ~ 4 €/asm.).
 
Pažintis su Gozo tęsis salos sostinėje Viktorija, vietinių iki šiol vadinamoje Rabat, o viršutinė miesto dalis – Citadelė. Laisvu laiku siūlome paragauti tradicinių maltiečiu gardėsių – vietinio sūrio, troškintos triušienos, alyvuogių duonos su pomidorais, kaparėliais bei alyvuogių aliejumi ir, žinoma, puikaus Maltos vyno! salos sostinėje Rabatos mieste, kur aplankysime ir jo įtvirtintą dalį - Citadella, kuri iš tikrųjų yra atskiras Viktorijos miestas. Laisvu laiku galėsite paragauti tradicinių maltiečių užkandžių: vietinio sūrio, troškinto triušio, alyvuogių, duonos su pomidorais, kaparėlių ir alyvuogių aliejaus ir, žinoma, išgerti taure vietinio vyno. 
 
8 DIENA
 
Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
Išsiregistravimas iš viešbučio.
Laisva diena.
Pervežimas į oro uostą.
Registracija į skrydį.
Skrydis: Malta (~19:30) – Vilnius (~23:55).
Atvykimas į Vilnių.
 
 
Sąlygos
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 
Skrydžio bilietai: Vilnius - Malta - Vilnius (Ryanair).
7 nakvynė The San Anton Hotel  3* viešbutyje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose).
Rankinis bagažas (matmenys: 40x25x20cm).
Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 
Privalomi mokesčiai:
 
Depozitas už viešbutį – 50 €/asm. (Grąžinamas išsiregistruojant)
Turisto mokestis viešbutyje ~ 0,5 €/asm./diena (~ 4,5 €). (PRIVALOMAS)
 
Ekskursijų paketas 169 €/asm., kurį sudaro:
 
Apžvalginė ekskursija po Mdiną.
Apžvalginė ekskursija po Valetą.
Apžvalginė ekskursija po pietinę salos dalį ir riterių miestus.
Pervežimo paslaugos.
Pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas.
7 pusryčiai viešbutyje.
 
Pageidaujant:
 
Kruizas po Maltos salą – 40 €/asm. (pietūs ir gėrimai įskaičiuoti), kruizas įvyks susirinkus mažiausiai 15 asm. grupei.
Ekskursinė išvyka „Paslėpti Maltos lobiai“ – 40 €/asm. (susirinkus mažiausiai 15 asm. grupei) + įėjimo bilietai ~12 €/asm.
Ekskursinė išvyka į Gozo salą – 45 €/asm. (kelto bilietas įeina į kainą). 
Žydroji grota laiveliu – 8 €/asm.
Rankinis bagažas iki 10 kg (matmenys: 55x40x20 cm) –  15 €/asm./į vieną pusę (kaina galioja užsakant kartu su kelione, vėliau bagažo kaina kyla iki 25 €/asm.).
Registruotas bagažas iki 10 kg (matmenys: 55x40x20 cm) –  20 €/asm./į vieną pusę (kaina galioja užsakant kartu su kelione, vėliau bagažo kaina kyla iki 25 €/asm.).
Registruotas bagažas iki 20 kg (matmenys: 55x40x20 cm) – 35 €/asm./į vieną pusę (kaina galioja užsakant kartu su kelione, vėliau bagažo kaina kyla iki 45 €/asm).
Apgyvendinimas Oriana at the Topaz Hotel 3* viešbutyje:
 
Data ir priemoka už apgyvendinimą 3* Oriana at the Topaz Hotel
2020.04.02-09
2020.05.07-14
2020.05.21-28
2020.06.04-11
2020.06.18-25 Nuo 50 €/asm.
2020.07.02-09
2020.07.16-23
2020.08.06-13
2020.08.27-09.03 Nuo 20 €/asm.
2020.09.10-17
2020.09.24-31 Nuo 40 €/asm.
2020.10.08-15 Nuo 60 €/asm.
 
Apgyvendinimas 4* Dolmen Hotel viešbutyje - nuo 140 €/asm.  (dėl kainos teirautis kelionių organizatoriaus biure).
Viešojo transporto bilietai.
Įėjimo bilietai į lankomus objektus ~50 €/asm.
7 vakarienės viešbutyje – 105 €/asm. (apmokama iš anksto kelionių organizatoriaus biure).
Pageidaujantys gali užsisakyti 7 pusryčius viešbučiuose - papildomas mokestis 80 €/asm. (Perkantys ekskursijų paketą 7 pusryčius gauna dovanų).
Sveikatos draudimas.
Jei keliaujate vienas, tuomet bus už kambarį papildomas 210 €/asm. mokestis.
 
Pastabos:
 
Kelionei reikalingas PASAS/asmens tapatybės kortelė (dokumentas turi galioti ne trumpiau nei 6 mėnesius po kelionės grįžimo).
Už ekskursijas, ekskursines išvykas ir kitas papildomai mokamas paslaugas turite atsiskaityti kelionių organizatoriaus biure, ne vėliau nei 30 dienų iki kelionės pradžios
Kelionė vykdoma reisiniais skrydžiais (Ryanair), todėl oro linijų bendrovė gali atmesti rezervaciją arba kelionės organizatorius gali prašyti keliautojo priemokos už lėktuvo bilietą.
Lėktuvo bilietai yra iš karto perkami užsiregistravus keliautojui, todėl kelionės atšaukimas NEGALIMAS. Įmokėti pinigai už kelionę nėra grąžinami. 
Keliautojo vardo ir pavardės keitimas kainuoja papildomai (~110 €/asm.).
Skrydžio laikas gali keistis priklausomai nuo skrydžio bendrovės sąlygų.
Kelionės išvykimo ir atvykimo laikai gali keistis – patikslinta informacija atsiunčiama į elektroninį paštą (2-3 dienas prieš kelionę).
Pervežimai į/iš Rygos oro uosto organizuojami reisiniais autobusais. Jei keleivių yra daugiau nei 14, tuomet organizuojamas atskiras mikroautobusiukas/autobusas (priklausomai nuo keleivių skaičiaus).
DĖMESIO! Kelionės be ekskursijų paketo vietų skaičius yra ribotas! 
Teirautis kelionių organizatoriaus biure.
Ausinukai ekskursijoje mokami papildomai. 
Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
Visi įėjimo bilietai į mokamas lankytinas vietas nėra įskaičiuoti į kelionės kainą ir apmokami pačių keliautojų.
Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas keliautojų nelydi ir ekskursijų neveda.
Visos ekskursijos vedamos rusų kalba.
Kelionės vadovas  (lydintis visos kelionės metu) informaciją pateikia rusų kalba.
Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.
Rezervavus kelionę su Jumis susisieksime ir suderinsime Jūsų poreikius, tinkamas kelionės datas bei kitus pageidavimus. Prieš įsigijant galutinį kelionės variantą detaliai informuosime apie kelionių organizatorių, jo prievolių užtikrinimą, taikomas garantijas.
nuo 339€
699€
Sutaupote 360€
Galimi keli skirtingi kelionės maršrutai ir datos!
Padėsime išsirinkti labiausiai atitinkantį Jūsų norus ir galimybes.
Ačiū. Jūs jau žingsneliu arčiau atostogų! :)
Išsiųsti nepavyko. Pamėginkite pakartoti.
Pirkti Teirautis

Panašūs pasiūlymai

Pažintinė 9 dienų kelionė lėktuvu į GRUZIJĄ, aplankant Tbilisį, Batumį ir Boržomį (išvykimai garantuoti!)

Pažintinė 9 dienų kelionė lėktuvu į GRUZIJĄ, aplankant Tbilisį, Batumį ir Boržomį (išvykimai garantuoti!)

Batumis – tikrų tikriausias kontrastų miestas, kuris daug investavęs mėgina lygiuotis į Las Vegasą, Majamį ir Dubajų, tačiau kai kuriose jo vietose laikas yra sustojęs....

2020-10-07 (9 d.) GARANTUOTA!
2020-10-14 (9 d.) GARANTUOTA!
nuo 608€

GARDINAS, APLANKANT AUGUSTAVO KANALUS (išvykimas tik iš Kauno)

GARDINAS, APLANKANT AUGUSTAVO KANALUS (išvykimas tik iš Kauno)

Tai miestas įsikūręs prie Nemuno kranto ir garsėja beveik visais architektūrinių stilių paminklais. Nepraleiskite progos Gardiną pažinti iš arčiau.

2020-10-24 (1 d.)
2020-11-21 (1 d.)
2020-12-12 (1 d.)
nuo 16€

8 dienų pažintinė kelionė autobusu - PARYŽIUS – BERLYNAS – AMSTERDAMAS

8 dienų pažintinė kelionė autobusu - PARYŽIUS – BERLYNAS – AMSTERDAMAS

Vienoje kelionėje - trys skirtingi miestai, trys skirtingos patirtys. Tobulas planas geroms atostogoms.

2020-10-08 (8 d.)
2020-10-22 (8 d.)
2020-11-12 (8 d.)
nuo 298€

Dievų užmirštas kraštas: JAŠIŪNAI - DIEVENIŠKĖS - NORVELIŠKĖS - TURGELIAI (tik iš Vilniaus)

Dievų užmirštas kraštas: JAŠIŪNAI - DIEVENIŠKĖS - NORVELIŠKĖS - TURGELIAI (tik iš Vilniaus)

Raskite laiko aplankykite didingą Norveliškių pilį ir paskanauti viduramžių patiekalų.

2020-10-17 (1 d.)
2020-11-14 (1 d.)
nuo 17€

Nepamirštama kelionė į Dzūkiją - MARCINKONYS, ZERVYNOS, MERKINĖ

Nepamirštama kelionė į Dzūkiją - MARCINKONYS, ZERVYNOS,  MERKINĖ

Dzūkijos miškai, legendos, pasakos ir dainos. Siūlome nors trumpam prisiliesti prie šio senų tradicijų krašto.

2020-10-03 (1 d.)
2020-11-07 (1 d.)
nuo 17€

Kulinarinio paveldo keliais - KĖDAINIAI – ŽASLIAI - KAIŠIADORYS

Kulinarinio paveldo keliais - KĖDAINIAI – ŽASLIAI - KAIŠIADORYS

Leiskite sau dieną malonumų - skanaukite agurkų džemą, papulkite į virtinukų rojų, aplankykite midaus daryklą ir susipažinkite su Kėdainių istorija.

2020-10-03 (1 d.)
2020-11-07 (1 d.)
nuo 17€

Įsimintina 4 dienų kruizinė kelionė HELSINKIS - STOKHOLMAS - TALINAS

Įsimintina 4 dienų kruizinė kelionė HELSINKIS - STOKHOLMAS - TALINAS

Kruizo metu tikrai neteks nuobodžiauti, nes Jūsų laukia išties turininga ir įdomi keturių dienų programa!

2020-11-06 (4 d.)
2020-11-20 (4 d.)
2020-12-04 (4 d.)
2020-12-18 (4 d.)
nuo 69€

Pažintinė 5 dienų kelionė autobusu: PRAHA - DRESDENAS

Pažintinė 5 dienų kelionė autobusu: PRAHA - DRESDENAS

Leiskitės į nepamirštamą pažintinę kelionę aplankant Lenkiją, Čekiją ir Vokietiją!

2020-10-08 (5 d.)
2020-11-19 (5 d.)
nuo 168€

Dienos išvyka į Daugpilį ir Agluonos apylinkes (Latvija)

Dienos išvyka į Daugpilį ir Agluonos apylinkes (Latvija)

LATGALIJA – bene greičiausiai kalavijuočių ordino užkariautas Latvijos kraštas po lyvių. Tai Latvijos Aukštaitija, užgyventa katalikų.

2020-10-17 (1 d.)
2020-11-14 (1 d.)
nuo 19€

SERIALO ČERNOBYLIS PĖDSAKAIS!

SERIALO ČERNOBYLIS PĖDSAKAIS!

Savaitgalį praleiskite ten, kur visi girdėjote, bet niekas nebuvote.

2020-10-24 (1 d.)
nuo 29€

Savaitgalio išvyka - Kur spindi žvaigždės ir kvepia šakotis

Savaitgalio išvyka - Kur spindi žvaigždės ir kvepia šakotis

Kviečiame į savaitgalio kelionę, kur susipažinsime su kosminiais objektais ir ragausime skaniausią šakotį! Smalsuoliai ir smaližiai - ši kelionė kaip tik jums!

2020-10-03 (1 d.)
nuo 27€

Dienos išvyka - BIRŽAI - BAUSKĖ - RUNDALĖ

Dienos išvyka - BIRŽAI - BAUSKĖ - RUNDALĖ

Puikia proga pailsėti ir susipažinti su kulinariniu ir kultūriniu paveldu.

2020-10-17 (1 d.)
2020-11-14 (1 d.)
nuo 19€

7 dienų kelionė autobusu: ŠVEICARIJA - VOKIETIJA

-19%
7 dienų kelionė autobusu: ŠVEICARIJA - VOKIETIJA

Šveicarija ir jos gamtos grožis ne veltui yra šios šalies vizitinė kortelė. Tai kraštas, kurio net du trečdalius teritorijos užima kalnai.

2020-11-12 (7 d.)
368€ nuo 298€

3 dienų kelionė: RYGA - TALINAS (nakvynė 3* viešbutyje)

3 dienų kelionė: RYGA - TALINAS (nakvynė 3* viešbutyje)

Trumpos atostogos taip pat gali būti labai žavios!

2020-10-16 (3 d.)
2020-11-13 (3 d.)
2020-12-11 (3 d.)
nuo 98€

KLASIKINĖ RYGA 2 dienų kelionė autobusu ir nakvynė 4* Hestia Hotel Radi un Draugi viešbutyje

-70%
KLASIKINĖ RYGA 2 dienų kelionė autobusu ir nakvynė 4* Hestia Hotel Radi un Draugi viešbutyje

Ryga – tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių.

2020-11-07 (2 d.)
2020-11-28 (2 d.)
2020-12-12 (2 d.)
98€ nuo 29€