Jau 8-eri metai
dirbame Jums!

Pažintinė 10 dienų kelionė į JAPONIJĄ (skrydis iš Vilniaus arba Rygos )

Atnaujinta programa! Pamatykite tekančios saulės šalį, kuri nuo seno traukia žmones savo paslaptingumu, savita kultūra ir grožiu.
nuo 1599€

KELIONĖS DATA IR KAINOS: 

Bendra kelionės kaina 2198 €

Įmoka už kelionę 1799 € ir 399 € ekskursijų paketas. Už ekskursijų paketą mokate vėliau.

 • 2024.03.05-14 Garantuota vietų nėra

Bendra kelionės kaina 2298 €

Įmoka už kelionę 1899 € ir 399 € ekskursijų paketas. Už ekskursijų paketą mokate vėliau.

 • 2024.06.23-07.02 Garantuota vietų nėra
 • 2024.09.23-10.02 Garantuota liko 6 vietos
 • 2024.10.11-10.20 Garantuota vietų nėra
 
KELIONĖS PROGRAMA:
 
1 DIENA: 
 
• Atvykimas į Rygos oro uostą.
• Registracija į skrydį.
Skrydis: Ryga - Stambulas.
Skrydis: Stambulas - Tokijas.
 
TIK 2024.03.05-14
• Atvykimas į Vilniaus arba Rygos oro uostą.
• Registracija į skrydį.
Skrydis: Vilnius/Ryga - Helsinkis.
Skrydis: Helsinkis - Tokijas.
 
2 DIENA: 
 
• Atskridimas į Tokiją.
• Vykstame į viešbutį.
• Įsikūrimas viešbutyje.
• Poilsis.
• Nakvynė viešbutyje.
 
3 DIENA: 
 
• Pusryčiai viešbutyje.
Ekskursinė programa po Tokiją (2 dalių).
• Pietūs (papildomas mokestis).
• Laisvas laikas po ekskursijos.
• Sugrįžtame į viešbutį.
• Poilsis.
• Nakvynė viešbutyje.
 
Tokijas – Japonijos sostinė, esanti Honšiu salos pietrytinėje dalyje, Kanto lygumoje, Ramiojo vandenyno Tokijo įlankoje. Be sostinės, Tokijas taip pat yra viena iš keturiasdešimt septynių šalies prefektūrų. Tokijo gyventojų skaičius yra šiek tiek daugiau nei 13 milijonų žmonių. Tokijas – vienas jauniausių šalies miestų, tačiau jame nuostabiai pavyksta derinti senovės ir modernumo bruožus. Didžiulių dangoraižių šešėlyje matosi mažyčiai, stebuklingai po sunaikinimo atstatyti namukai ir mažos siauros gatvelės, kurios kartais net neturi pavadinimų. Didžiulis didmiestis tuo pat metu garsėja senoviniais rytietiškos architektūros paminklais ir šiuolaikinėmis pramogomis. Kombinuotosios ekskursijos po miestą metu pamatysime: didžiausią jūros gėrybių turgų „Tsukiji“, aplankysime Ginzą – brangiausią šalies rajoną (kvadratinio metro žemės kaina šioje teritorijoje ~100 000 USD). Sustosime nuotraukų pertraukėlėms prie: Nihonbashi tilto, Imperatoriškieji rūmu, aplankysime Akihabara rajoną, tada Asakusa rajoną, galėsime apžiūrėti Kaminarimon Perkūno vartus ir pasivaikščioti Nakamise-dori parduotuvių gatve. Būtinai aplankysime Senso-ji šventyklą – žymiausią Tokijo budistų šventyklą, pastatytą VII amžiuje, ir Asakusa Sanja-sama šventyklą, kuri buvo pastatyta Edo eros laikais ir išgyveno 1945 metų bombardavimą.
 
Po pietų lankysimės televizijos bokšte (vyksime metro, metro bilietams reikia turėti po ~340 jenų + pakilimas į bokštą ~2200 jenų (pageidaujant)). Jos aukštis 634m. Tai pats aukščiausias televizijos bokštas pasaulyje.
 
4 DIENA: 
 
• Pusryčiai viešbutyje.
Ekskursinė programa „Tokijas ir Odaiba sala“ (įėjimo bilietai apmokami pačių keliautojų).
• Pietūs (papildomas mokestis).
• Laisvas laikas po ekskursijos.
• Sugrįžtame į viešbutį.
• Poilsis.
• Nakvynė viešbutyje.
 
Tęsiame pažintį su Tokijumi. Ekskursijos metu aplankysime Meidži - Šintoitų šventyklą – muziejų – vieną žinomiausių ir ikoniškiausių šventyklų Tokijo didmiestyje bei vieną labiausiai gerbiamų ir lankomų religinių vietų šalyje. Ji buvo pastatyta 1920 m., taip pat pamatysime Shibuya perėją ir Hachiko paminklą.
 
Odaiba - modernus rajonas su pramogų centrais, įsikūręs dirbtinėje Tokijo įlankos saloje. Saloje yra Yurikamome automatizuota traukinių stotis. Vaivorykštės tiltas jungia salą su Tokijo centru. Nuo Daikanranšos apžvalgos rato atsiveria Fudžio kalno vaizdai, o Nacionaliniame mokslo ir inovacijų pažangos muziejuje yra interaktyvių robotų eksponatų. Iki praėjusio amžiaus 90-ųjų pradžios Odaiba buvo sala – sąvartynas Nr. 13. Todėl vietiniai gyventojai Odaibos salą vadina „šiukšle“, o kai kas – „ateities sala“. Sala stebina futuristinių objektų gausa. Ekskursijos metu aplankysime pajūrio parką (Laisvės statulą ir Vaivorykštės tiltą).
 
5 DIENA: 
 
• Pusryčiai viešbutyje.
Ekskursinė programa „Kamakura + Yokohama“ (įėjimo bilietus apmoka patys keliautojai).
• Pietūs (pageidaujantiems už papildomą mokestį).
• Laisvas laikas po ekskursijos.
• Sugrįžtame į viešbutį.
• Poilsis.
• Nakvynė viešbutyje.
 
Kamakuros miestas turistus sudomina dėl daugybės jame išlikusių senovinių paminklų ir šventyklų – vienas seniausių Japonijos miestų, įkurtas 1192 m. Be to, Kamakuroje švelnus klimatas, nes šį miestą iš trijų pusių supa miškai, kas suteikia šiam miestui pasakiško grožio.
 
Kombinuotosios ekskursijos metu aplankysime Hokokuji šventyklą – seniausią 1334 metais Rinzai mokyklos įkurtą šventyklą (Dzen budizmo mokykla) senovės Japonijos sostinėje Kamakura. Japonai šią šventyklą vadina „bambuko šventykla“, nes šalia yra didelė bambukų giraitė, kurios plotas siekia 13 000 kvadratinių metrų. Netoli šventyklos yra sausas sodas, simbolizuojantis dzenbudizmą.
 
Galimybė papietauti Komachi-dori prekybos gatvėje (papildomas mokestis).
 
Toliau vyksime į Yuigahama paplūdimį, o tada aplankysime Kotoku-in šventyklą – Didysis Budą (papildomas mokestis ~ 300 JPY). Ši šventykla garsėja savo „Didžiuoju Buda“ – monumentalia atvira bronzine Amitabha Budos statula, kuri yra vienas žymiausių Japonijos simbolių. Statulos išmatavimai įspūdingi: aukštis su pagrindu – apie 13,35 m, o svoris – daugiau nei 93 tonos.
 
Vykstame į Yokohamos miestą.
 
Yokohama - antras pagal dydį Japonijos miestas, esantis į pietus nuo Tokijo, kurio uostas buvo atidarytas užsienio prekybai 1859 m. Jis garsėja dideliu kinų kvartalu, kuriame veikia šimtai restoranų ir parduotuvių, bei Sankei-en botanikos sodu, kuriame galima pamatyti įvairioms epochoms priklausančius japoniškus namus.
 
Ekskursiją pradėsime aplankydami Yokohamos perlą – dangoraižį Landmark Tower, kurio aukštis siekia 296 metrus, o jo viršuje yra Sky Garden apžvalgos aikštelė. (papildomas mokestis ~ 1000 JPY).
 
Taip pat ekskursijos metu pamatysime “Yokohama Bay Bridge” – gražų ~860 metrų ilgio kabantį tiltą, pastatytą 1989 metais. Tiltas jungia Hommoku ir Daikoku prieplaukas ir yra vienas ilgiausių tiltų pasaulyje.
 
Mūsų ekskursijos pabaiga bus apsilankymas garsiajame Yokohamos kinų kvartale – didžiausiame kinų kvartale ne tik Japonijoje, bet ir visame pasaulyje. Čia yra apie 600 kiniškų teminių parduotuvių, restoranų ir užkandinių. Jo istorija siekia apie 160 metų.
 
6 DIENA: 
 
• Pusryčiai viešbutyje.
Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką „Fudžijama“ (papildomas mokestis - 90 €/asm. + įėjimo bilietai).
Pageidaujantiems siūlome pietus tradiciniame japonų restorane, kuriame galėsite paragauti įžymiosios japonų virtuvės (papildomas mokestis ~2000 jenų).
• Laisvas laikas po ekskursijos.
• Sugrįžtame į viešbutį.
• Poilsis.
• Nakvynė viešbutyje.
 
Japonijos simbolis – Fudzijamos kalnas (Fuji). Šis vulkaninės kilmės milžinas (3776 m) miega nuo 1707 m. Tobulos formos ugnikalnio pavadinimas, sakoma, kilęs iš japoniško žodžio fuchi, reiškiančio „ugnis“, tad kalnas buvo garbinamas kaip šventas, o kiekvienas šalies gyventojas tiesiog privalo bent kartą gyvenime atsistoti ant jo viršūnės.
 
Kalnu galėsime pasigrožėti būdami prie kvapą gniaužiančių, Kawaguchiko ir Saiko ežerų.
 
Taip pat lankysime ir Saiko Iyashi No – Sato Nenba muziejų (įėjimo mokestis ~450 jenų) – tai tradicinių Japonijos medinių namų kaimelis - muziejus po atviru dangumi.
 
Pietūs su galimybe paragauti tradicinių vietinių patiekalų (papildomas mokestis – nuo 2000 jenų).
 
Ekskursinės dienos pabaigoje vyksime prie karštųjų versmių (įėjimo mokestis ~1500 jenų).
 
7 DIENA: 
 
• Pusryčiai viešbutyje.
Ekskursinė programa „Tokijo įlanka“ (įėjimo bilietai apmokami pačių keliautojų).
• Laisvas laikas, galimybė papietauti (papildomas mokestis).
• Sugrįžtame į viešbutį.
• Nakvynė viešbutyje.
 
Tokijo įlanka – Ramiojo vandenyno įlanka Japonijoje. Tokijo įlankoje yra didžiausias pasaulyje metropolinis rajonas Tokijas, kuriame gyvena 33 mln. Ji turi daugybę uostų, įskaitant vieną didžiausių Azijos uostų – Yokohamą. Tokijo įlankoje yra daug dumblių, kurie vadinami jūros žvakė. Dėl jų daugybės Tokijo įlankos vandenys atrodo tamsiai rudos spalvos, o naktį jie yra apšviesti daugybe žiburių.
 
Savo kelionę pradėsime nuo išvykimo keltu į Nokogiriyama kalną (papildomas mokestis už kelto bilietą ~ 20 €/asm.), trukmė apie 40 minučių. Nokogiriyama kalnas yra palyginti žemas kalnas (vos 329 metrai virš jūros lygio), kuris garsėja neįprastos formos uolomis ir nuostabiais vaizdais. Mes pakilsime iki kalno apžvalgos platformos „Nokogiriyama“ funikulierių (papildomas mokestis ~ 5 $/asm.). Kilsime stačiu kampu ir tai užtrūks tik 4 minutes. Pro kabinos langą atsiveria neįprasta Tokijo įlankos ir už jos esančių kalnų panorama.
 
Toliau aplankysime Nihondz šventyklą (papildomas mokestis – 25 $/asm.), esančią pietiniame Nokogiriyama šlaite. Tai senovės šventykla, įkurta 725 m., ir čia galėsite pamatyti didžiulę 31 m aukščio Budos statulą, pagamintą iš Nokogiriyama kalno uolų.
 
Laisvas laikas ir galimybė savarankiškai pavakarieniauti.
 
Tokijo įlankoje yra dirbtinė sala, vadinama Umihotaru, kuri reiškia „jūrinis žvirblis“. „Umihotaru“ yra pajūrio poilsio zona Tokijo įlankoje, kuri yra jungiamoji grandis tarp Kawasaki miesto ir Kisarazu miesto. Tai sekanti vieta kuria mes aplankysime!
 
Mūsų kelionė vyks per „Tokyo Bay Aqua Line“ tunelį, kurio ilgis yra 9600 metrų, einantis palei vandenyno dugną 57 m gylyje. „Tokyo Bay Aqua Line“ tuneliai ir tiltas buvo atidaryti 1997 m. Ir sujungė Kanagavos ir Čibos prefektūras. Tokijo įlankos „Aqua Line“ yra ketvirtasis ilgiausias tunelis pasaulyje, kurio didžioji dalis yra po vandeniu. „Aqua Line“ yra ilgiausias pasaulyje povandeninis tunelis pasaulyje. Kelionės metu pravažiuosime tiltą ir galėsite mėgautis nuostabiais Tokijo įlankos vaizdais, tada kelionė tęsime tuneliu. Atvykimas į Umihotaru salą, kur galėsite atsipalaiduoti, apsipirkti, grožėdamiesi jūros platybėmis ir Fuji kalno vaizdais.
 
8 DIENA: 
 
• Pusryčiai viešbutyje.
Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką „Nikko“ (papildomas mokestis - 95 €/asm. + įėjimo bilietai).
• Laisvas laikas.
• Sugrįžtame į viešbutį.
• Nakvynė viešbutyje.
 
Nikko nacionalinis parkas – UNESCO šventyklų kompleksas, vaizdingi ežerai, kriokliai, tarpekliai ir koplyčios. Ekskursijos metu pamatysime: Toshogu šventyklą (papildomas mokestis ~ 1300 JPY). Tradiciniai pietūs (už papildomą mokestį ~ 1500 JPY), Kegon krioklys, Chuzenji ežeras, Ryuzu krioklys. Toliau rasite karštąsias versmes – Nikko Yumoto Onsen (tik kojoms).
 
9 DIENA: 
 
• Pusryčiai viešbutyje.
• Išsiregistravimas iš viešbučio.
• Pervežimas į Odaibos salą.
Laisvas laikas mieste (Odaibos saloje).
• Pervežimas į oro uostą.
• Registracija į skrydį.
Skrydis: Tokijas - Stambulas - Ryga.
 
Pervežimas į Odaibą, kur turėsite laisvo laiko aplankyti „ateities miestą“ su daugybe pramogų ir prekybos centrų.
 
10 DIENA: 
 
• Atvykimas į Stambulą.
Skrydis: Stambulas – Ryga.
• Atvykimas į Rygą.
 
TIK 2024.03.05-14
• Atvykimas į Helsinkį.
Skrydis: Helsinkis - Vilnius/Ryga.
• Atvykimas į Vilnių/Rygą.
 
 
Sąlygos
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Lėktuvo bilietai: Ryga - Stambulas - Tokijas - Stambulas - Ryga (Turkish Airlines)
 • Rankinis bagažas iki 8 kg
 • Registruotas bagažas iki 23 kg (ilgis + plotis + aukštis = iki 158 cm)
 • TIK 2024.03.05-14!!! Skrydis: Vilnius/Ryga - Helsinkis - Tokijas - Helsinkis – Vilnius/Ryga (Finnair)
 • Maitinimas skrydžio metu
 • 7 nakvynės viešbutyje su pusryčiais (dviviečiuose kambariuose tik DVIGULĖS lovos)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • Oro uosto mokesčiai
Ekskursijų ir pervežimo paketas 399 €, kurį sudaro:
 • Ekskursinė programa „Tokijas - Odaiba“ (2 dalių)
 • Ekskursinė programa „Tokijo įlanka“
 • Ekskursinė programa „Kamakura - Yokohama“
 • Pervežimo paslaugos
Papildomos ekskursijos apmokamos kelionės metu:
 • Ekskursinė programa „Fudzi“ 90€
 • Ekskursinė programa „Nikko“ 95€
Apmokama kelionės metu:
 • Įėjimo bilietai į lankomus objektus apie ~150 €/asm.
 • Transporto – kelių mokestis ~ 15 €/asm. (PRIVALOMAS KIEKVIENAM TURISTUI)
 • Japonijoje yra priimta duoti arbatpinigius, todėl už visą kelionę yra renkama ~ 10 €/asm.
Papildomai galite įsigyti:
 • Priemoka už kambarį (TWIN) su 2 atskiromis vienvietėmis lovomis / asm. 60€
 • Jei keliaujate vienas, tuomet bus už kambarį bus taikomas papildomas mokestis 280€
Pastabos:
 • Kelionei į Japoniją VIZŲ NEREIKIA, kelionei reikalingas PASAS (dokumentas turi galioti ne trumpiau nei 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės).
 • Viešbutyje kambariuose yra tik dvigulės lovos (lovos plotis 140 cm). Kambariai yra nedideli (~12.98 – ~13.61 m²).
 • Už ekskursijas, ekskursines išvykas ir kitas papildomai mokamas paslaugas turite atsiskaityti, ne vėliau nei 30 dienų iki kelionės pradžios apmokant pagal atskirą sąskaitą faktūrą.
 • Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.
 • Lėktuvo bilietai yra iš karto perkami užsiregistravus keliautojui, todėl kelionės atšaukimas NEGALIMAS. Įmokėti pinigai už kelionę nėra grąžinami. 
 • Keliautojo vardo ir pavardės keitimas kainuoja papildomai (~110 €/asm.).
 • Skrydžio laikas gali keistis priklausomai nuo skrydžio bendrovės sąlygų.
 • Kelionės išvykimo ir atvykimo laikai gali keistis – patikslinta informacija atsiunčiama į elektroninį paštą (2-3 dienas prieš kelionę).
 • Ausinukai ekskursijoje mokami papildomai. 
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
 • Visi įėjimo bilietai į mokamas lankytinas vietas nėra įskaičiuoti į kelionės kainą ir apmokami pačių keliautojų. Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas keliautojų nelydi ir ekskursijų neveda.
 • Visos ekskursijos vedamos rusų kalba (jungtinė grupė sulatviais).
 • Kelionės vadovas  (lydintis visos kelionės metu) informaciją pateikia rusų kalba.
 • Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.
Rezervavus kelionę su Jumis susisieksime ir suderinsime Jūsų poreikius, tinkamas kelionės datas bei kitus pageidavimus. Prieš įsigijant galutinį kelionės variantą detaliai informuosime apie kelionių organizatorių, jo prievolių užtikrinimą, taikomas garantijas.
nuo 1599€
Galimi keli skirtingi pasirinkimai!
Padėsime išsirinkti labiausiai atitinkantį Jūsų norus ir galimybes.
Ačiū. Jūs jau žingsneliu arčiau atostogų! :)
Išsiųsti nepavyko. Pamėginkite pakartoti.
Rezervuoti Teirautis

Panašūs pasiūlymai

Pažintinė 8d. kelionė KLASIKINĖ ITALIJA (skrydis iš Vilniaus arba iš Rygos)

Pažintinė 8d. kelionė KLASIKINĖ ITALIJA (skrydis iš Vilniaus arba iš Rygos)

Nedvejokite ir leiskitės į vieną įsimintiniausių kelionių — tai puiki proga pažinti svečią šalį, pasigrožėti nuostabia jos gamta, didinga architektūra, jaukiais...

2024-07-02 (8 d.) - liko 2 vietos! GARANTUOTA!
2024-07-30 (8 d.) GARANTUOTA!
2024-08-20 (8 d.) GARANTUOTA!
2024-09-03 (8 d.) GARANTUOTA!
2024-09-10 (8 d.)
2024-09-24 (8 d.) GARANTUOTA!
ir dar 6 datos.
nuo 399€

GRAIKIJA - poilsis Olimpinėje Rivjeroje (skrydis iš Rygos)

GRAIKIJA - poilsis Olimpinėje Rivjeroje (skrydis iš Rygos)

Kelionės metu pažinsite ne tik Atėnus, Graikijos sostinę, garsėjančią turtinga ir spalvinga istorija, bet ir aplankysite garsiausias visos šalies vietas. O kartu turėsite...

2024-07-08 (9 d.) GARANTUOTA!
2024-07-22 (9 d.) GARANTUOTA!
2024-08-19 (9 d.)
2024-08-26 (9 d.)
2024-09-09 (9 d.)
2024-09-16 (9 d.)
ir dar 6 datos.
nuo 449€

Skrydis iš KAUNO - Italija, pažintinė 8d. kelionė - Neapolis, Pompėja, Kapris, Sorentas

Skrydis iš KAUNO - Italija, pažintinė 8d. kelionė - Neapolis, Pompėja, Kapris, Sorentas

Kelionė į Neapolį Jums suteiks išskirtinę progą pažinti tikrą Itališką kultūrą ir gerai pailsėti.

2024-07-09 (8 d.) GARANTUOTA!
2024-07-16 (8 d.)
2024-07-23 (8 d.) GARANTUOTA!
2024-07-30 (8 d.)
2024-08-13 (8 d.)
2024-08-20 (8 d.)
ir dar 10 datų.
nuo 349€

8 d. poilsis Kretos saloje su ekskursijomis (skrydis iš RYGOS)

8 d. poilsis Kretos saloje su ekskursijomis (skrydis iš RYGOS)

Ši sala kvepia medumi ir žolelėmis. Čia Jūsų lauks nuostabus klimatas, švelni jūra, nepamirštama virtuvė ir gausybė unikalių lankytinų vietų.

2024-07-04 (8 d.)
2024-08-08 (8 d.) GARANTUOTA!
2024-08-15 (8 d.)
2024-09-05 (8 d.)
2024-09-19 (8 d.) GARANTUOTA!
2024-10-17 (8 d.)
2024-10-10 (8 d.)
nuo 499€

8d. pažintinė kelionė į Portugaliją (su poilsiu prie jūros) - Algarvės regionas

8d. pažintinė kelionė į Portugaliją (su poilsiu prie jūros) - Algarvės regionas

Algarvė – saulės ir unikalių oranžinių paplūdimių rojus.

2024-07-19 (8 d.)
2024-08-02 (8 d.)
2024-08-16 (8 d.)
2024-08-30 (8 d.)
2024-09-13 (8 d.)
2024-09-27 (8 d.)
ir dar 5 datos.
nuo 589€

8 dienų pažintinė kelionė autobusu: Paryžius - Berlynas - Amsterdamas

8 dienų pažintinė kelionė autobusu: Paryžius - Berlynas - Amsterdamas

Nepraleiskite progos ir vienos kelionės metu aplankykite net tris šalis: Vokietiją, Prancūziją ir Olandiją!

2024-09-05 (8 d.)
2024-10-03 (8 d.)
2024-10-24 (8 d.)
2024-11-14 (8 d.)
nuo 289€

8 d. poilsis Kretos saloje su ekskursijomis (skrydis iš VILNIAUS )

8 d. poilsis Kretos saloje su ekskursijomis (skrydis iš VILNIAUS )

Ši sala kvepia medumi ir žolelėmis. Čia Jūsų lauks nuostabus klimatas, švelni jūra, nepamirštama virtuvė ir gausybė unikalių lankytinų vietų.

2024-07-05 (8 d.) GARANTUOTA!
2024-08-16 (8 d.) GARANTUOTA!
2024-09-06 (8 d.)
2024-09-20 (8 d.)
2024-10-11 (8 d.)
2024-10-18 (8 d.)
nuo 499€

8 dienų poilsis Portugalijoje (skrydis iš Rygos į Porto su AirBaltic)

8 dienų poilsis Portugalijoje (skrydis iš Rygos į Porto su AirBaltic)

Atostogos Portugalijos rojuje! Čia lydi apelsinų aromatas, spalvingi miestai, įspūdinga architektūra, paslaptingi miškai ir nuostabūs paplūdimiai.

2024-06-22 (8 d.) - liko 2 vietos! GARANTUOTA!
2024-06-29 (8 d.)
2024-07-13 (8 d.)
2024-07-27 (8 d.) GARANTUOTA!
2024-08-10 (8 d.) GARANTUOTA!
2024-08-24 (8 d.)
ir dar 8 datos.
nuo 599€

Įsimintina 4 dienų kruizinė kelionė HELSINKIS - STOKHOLMAS - TALINAS

Įsimintina 4 dienų kruizinė kelionė HELSINKIS - STOKHOLMAS - TALINAS

Kruizo metu tikrai neteks nuobodžiauti, nes Jūsų laukia išties turininga ir įdomi keturių dienų programa!

2024-07-04 (4 d.)
2024-08-15 (4 d.) GARANTUOTA!
2024-09-06 (4 d.)
2024-09-26 (4 d.)
2024-10-18 (4 d.)
2024-11-15 (4 d.)
2024-12-06 (4 d.)
nuo 79€

8d. Sicilija – Kalabrija su poilsiu prie jūros (skrydis iš Rygos su AirBoltic)

8d. Sicilija – Kalabrija su poilsiu prie jūros (skrydis iš Rygos su AirBoltic)

Sicilija - didžiausia rojaus klimato sala Viduržemio jūroje. Kalabrija - pietinė Italijos dalis, skalaujama krištolinio mėlynumo Jonijos ir Tirėnų jūrų. Ją nuo...

2024-07-02 (8 d.) GARANTUOTA!
2024-07-09 (8 d.) GARANTUOTA!
2024-07-16 (8 d.)
2024-07-30 (8 d.)
2024-08-13 (8 d.)
2024-08-20 (8 d.)
ir dar 11 datų.
nuo 539€

Pažintinė 8 d. kelionė lėktuvu iš VILNIAUS: KROATIJA - JUODKALNIJA – ALBANIJA (ekskursijos lietuvių k.)

Pažintinė 8 d. kelionė lėktuvu iš VILNIAUS: KROATIJA - JUODKALNIJA – ALBANIJA (ekskursijos lietuvių k.)

2024-07-23 (8 d.) GARANTUOTA!
2024-07-30 (8 d.) GARANTUOTA!
2024-08-13 (8 d.) GARANTUOTA!
2024-08-20 (8 d.) GARANTUOTA!
2024-09-03 (8 d.) GARANTUOTA!
2024-09-10 (8 d.)
2024-09-17 (8 d.)
nuo 449€

Skrydis iš RYGOS - Italija, pažintinė 8d. kelionė - Neapolis, Pompėja, Kapris, Sorentas

Skrydis iš RYGOS - Italija, pažintinė 8d. kelionė - Neapolis, Pompėja, Kapris, Sorentas

Kelionė į Neapolį Jums suteiks išskirtinę progą pažinti tikrą Itališką kultūrą ir gerai pailsėti.

2024-07-09 (8 d.) GARANTUOTA!
2024-07-16 (8 d.)
2024-07-23 (8 d.) GARANTUOTA!
2024-07-30 (8 d.)
2024-08-13 (8 d.) GARANTUOTA!
2024-08-20 (8 d.) GARANTUOTA!
ir dar 10 datų.
nuo 399€

7 d. kelionė autobusu: Šveicarija - Vokietija aplankant Reino krioklius (grupė tik iš Lietuvos)

7 d. kelionė autobusu: Šveicarija - Vokietija aplankant Reino krioklius (grupė tik iš Lietuvos)

Šveicarija ir jos gamtos grožis ne veltui yra šios šalies vizitinė kortelė. Tai kraštas, kurio net du trečdalius teritorijos užima kalnai.

2024-08-24 (7 d.)
2024-09-21 (7 d.)
nuo 399€

NORVEGIJOS FIORDAI 6 D. (BERGENAS, OSLAS, FLAMAS, GUDVANGENAS)

NORVEGIJOS FIORDAI 6 D. (BERGENAS, OSLAS, FLAMAS, GUDVANGENAS)

Jūsų laukia įspūdinga pažintis su Norvegijos gamta ir didinguoju Nerėjaus Fiordu.

2024-08-13 (6 d.) GARANTUOTA!
2024-09-19 (6 d.)
2024-07-02 (6 d.)
nuo 299€

8 dienų kelionė į šiaurės Italiją (Turinas - Milanas + Gardos, Madžorės ir Komos ežeras) (skrydis iš Rygos arba Vilniaus)

8 dienų kelionė į šiaurės Italiją (Turinas - Milanas + Gardos, Madžorės ir Komos ežeras) (skrydis iš Rygos arba Vilniaus)

Visa malonumų mozaika vienoje kelionėje: vaizdinga Italijos alpių panorama, vertingiausi pasaulio vynuogynai, tūkstantametės pilys, jaukūs, mieli miesteliai, garsėjantys...

2024-07-23 (8 d.)
2024-08-13 (8 d.)
2024-09-17 (8 d.) GARANTUOTA!
nuo 479€