+370 654 96097
+370 686 21232
info@kodelgine.lt
+370 654 96097
+370 686 21232
info@kodelgine.lt

Savarankiškas 8 dienų poilsis dviem asmenims Ispanijoje - IBIZOS SALOJE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Ibisa – tai viena iš Balearų salyno sala, kurios krantus skalauja Viduržemio jūra. Legendinis naktinis gyvenimas – tai tik vienas šios mielos salos aspektas. Ibisa gali pasigirti skaidriu kaip krištolas jūros vandeniu, jaukiais ir ramiais paplūdimiais, pušynais ir nuostabiais patiekalais iš jūros gėrybių.

Ibizos sala sudaryta iš penkių miestų: Santa Eulària des Riu, Eivissa, Sant Antoni de Portmany, Sant Josep de sa Talaia ir Sant Joan de Labritja. Kiekvienas iš jų siūlo lankytojams skirtingas pramogas. Ibiza yra linksmybių sostinė. Čia yra judriausias naktinis gyvenimas ir geriausi naktiniai klubai. Ibizos barai ir klubai siūlo daugiau, nei vien muziką. Jie taip pat parengia neįtikėtinus ir smagius audiovizualinius spektaklius, kurie yra reklamuojami gatvėse. Ibiza turi platų diapazoną kelionių, kurios leidžia lankytojams pamatyti neįtikėtiną pakrantės peizažą,plaukiant laivu, skrendant oro balionu ir gėrintis išskirtiniais salos vaizdais,taip pat galima keliauti traukiniu, apžvelgiant Ibizą iš vidaus.

LANKYTINOS VIETOS IR PRAMOGOS IBIZOJE:

 • Dalt Vila - Ibizos senamiestis (Dalt Vila) padalintas į dvi dalis: senamiestį, vadinamą Dalt Vila (pažodžiui "Viršutinis miestas"), kuris įsikūręs ant nedidelio kalno prie jūros, ir moderniąją miesto dalį, vadinamą Eixample. Dalt Vila „viršuje“ yra XIVa. Santa Maria d'Eivissa katedra. Užburianti senamiesčio aplinka sužavi savo siauromis grįstomis gatvelėmis, nepakartojamais, į aukštus pylimus atsiveriančiais vaizdais bei autentiška architektūra. Turistų nuomone tai vieta, kur nesunku persikelti į viduramžius.
 • Nardymas Ibizoje - galimybė panardyti krištolo skaidrumo vandenyse Ibizoje yra puiki atrakcija poilsiautojams. Kokybiški nardymo centrai, daugybė gražių įlankų ir urvai, slepiantys sudužusių laivų nuolaužas, pritraukia povandeninio nardymo gerbėjų iš viso pasaulio. Vandens augmenija Ibizoje yra įtraukta į Pasaulio paveldo sąrašą – koraliniai rifai bei daugiau kaip 200 jūrinių rūšių buveinių.
 • Naktinis gyvenimas Ibizoje. Ibiza turbūt geriausiai pasaulyje žinoma kaip klubinio gyvenimo sostinė: unikali kultūrų įvairovė, šilta temperatūra, draugiški ir gražūs žmonės – visa tai padeda sukurti siautulingą atmosferą bei pritraukia šimtus tūkstančių vakarėlių mėgėjų. Ibizos naktiniai klubai, unikalūs savo dydžiu bei išskirtinumu, tokie, kaip Amnezia, Privilegia, Pacha, El Divino ir kt., siūlo ne tik muziką, garsiausius didžėjus bei grupes, bet ir įspūdingus audiovizualinius šou reginius bei įvairias pramogas.
 • Ses Salines gamtos parkas- apima pietinę Ibizos dalį, šiaurinę Formenterą bei jūros kanalą tarp šių dviejų Balearų salų. Ses Salines gamtos parke lankytojai ras didelę skirtingas ekologines savybes turinčių vietovių įvairovę – druskingus seklumų baseinus, nuostabaus grožio paplūdimius, smėlio kopas, apaugusias nepakartojamais senoviniais sabina medžiais, uolas ir uolėtas pakrantes ten, kur yra daugybė paukščių, tokių, kaip sakalas keleivis bei jūrinis erelis.
 • Išvykos laivais- turint laisvą dieną paplūdimyje, kurio pakrantė driekiasi daugiau kaip 210 km, tiesiog būtina išnaršyti joje pasislėpusius urvus, paplaukioti skaidriame vandenyje, arba tiesiog kodėl gi neaplankyti prie Ibizos esančios salos Formenteros? Būtent išvykų laivu metu aplankysite įvairius kurortus. Keletą valandų mėgaukitė vaizdu pro stiklinį dugną, dienos turo pramogomis ar nepamirštamu saulėlydžiu. Grupėms taikomas plačiausias privačių kruizų Ibizoje pasirinkimas – nuo mažų valtelių iki prabangių motorinių jachtų ir burinių laivų, taigi galima pasirinkti pagal kiekvieno poreikį bei kišenę
 • Santa Agnes de Coronayra mažas kaimelis Ibizos salos šiaurėje, netoli San Antonio kelio į Sant Mateu. "Corona" pavadinimo dalis kilusi dėl aplinkinių kalvų, kurios atrodo kaip aplink kaimą apsijuosusi karūna. San Agnes yra kalvos, pilnos derlingų migdolų giraičių slėnių. Šie migdolų medžiai pražysta vasario mėnesį, ir tuomet Santa Agnes tampa salos traukos centru, ypač per pilnatį, kai lankytojai leidžiasi į kaimą iš visos salos norėdami pamatyti mėnesienos apšviestus medžius bei užuosti atsiskleidusį gėlių kvapą. Kaimelyje taip pat yra pora restoranų, bažnyčia bei kaimiškas viešbutis, kurį verta aplankyti.
 • Aguamar vandens pramogų parkas- apsilankykite didžiausiame visoje Ibisoje vandens parke – Aguamar, esančiame Playa D‘en Bossa paplūdimyje, šalia garsaus naktinio klubo „Space“. Pramogos vandens parke yra pritaikytos tiek suaugusiems, tiek vaikams, todėl puiki diena visai šeimai – garantuota. Parke įrengti septyni vandens kalneliai, baseinai, sūkurinės vonios, yra speciali zona mažiems vaikams. Didelio dėmesio susilaukia populiariausi parko atrakcionai: Kamikadzė, Juodoji skylė, Spiralė, Rio Ventura, Spiro Tubo. Lankytojai vandens pramogomis gali mėgautis nuo vasaros sezono pradžios iki spalio mėnesio.
 • Can Marca urvai- šiaurinėje Ibisos dalyje esančių urvų amžius siekia daugiau nei 100 tūkst. metų. Jie susiformavo dėl didelių temperatūros svyravimų, kuomet salą sukaustęs ledas pradėjo tirpti, o tekantis vanduo išgraužė požemines ertmes. Šiandien urvas beveik visas suakmenėjęs, tik giliausiose jo galerijose prasiskverbiantis vanduo vis dar formuoja stalagmitus ir stalaktitus, kurių grožį atskleidžia šviečianti įvairių spalvų dirbtinė šviesa.
 • Hipių turgus- viena iš lankomiausių vietų saloje. Joje turi apsilankyti kiekvienas Ibisoje atostogaujantis turistas. Tai ne paprastas turgus, kuriame nusipirksite įvairiausių menkniekių. Čia diena prabėgs meno, muzikos ir linksmybių apsuptyje. Turguje įsigysite vietoje pagamintų suvenyrų, rankdarbių, drabužių, juvelyrinių dirbinių. Didžiausi turgūs vyksta trečiadieniais Es Cana ir šeštadieniais San Carlos miestuose.
 • Ibisos paplūdimiai- Ibisos paplūdimiai vilioja ne tik auksiniu smėliu ir skaidriu vandeniu, gamta, bet ir pramogomis. Apsilankykite viename iš populiariausių La Salinas paplūdimyje. Tai pusantro kilometro ilgio ir apie 30 metrų pločio smėlėtas pajūrio ruožas, esantis vos 10 km atstumu nuo Ibisos miesto. Cala Xarraca paplūdimys – visiška La Salinas priešingybė – nuošalus paplūdimys, puikiai tinkantis ramybės ieškantiems poilsiautojams. Playa d’en Bossa – ilgiausias salos paplūdimys, kuris driekiasi net du kilometrus. Ir tai tik keletas paplūdimių, daugiau jų atrasite keliaudami po Ibisos salą.
 • Ses Llegostes urvas/Cap Blanc akvariumas- ses Llegostes urvas ir jame esantis akvariumas yra San Antonijaus mieste, netoli Cala Gracio paplūdimio. Tai unikalus akvariumas, kurio plotas 370 kv. m. Sekliame vandenyje plaukioja daugybė Viduržemio jūros regiono žuvų, vėžiagyvių, vėžlių, krevečių, jūros žvaigždžių. Juos apžiūrėsite vaikštant virš akvariumo pastatytais tilteliais.
 • Ekskursija laivais į Formenteros salą- Formenteros sala nuo pietinės Ibisos pakrantės nutolusi tik šešių kilometrų atstumu. Ją pasieksite ekskursiniais laiveliais ar keltais, kurie vasaros sezonu kas pusvalandį išplaukia iš Ibisos mieste esančio uosto. Formentera visiška Ibisos priešingybė – tai mažytis ramybės lopinėlis, į kurį atvykstama apžiūrėti svarbių istorinių vietų, pasimėgauti gamta, nuostabiais auksiniais paplūdimiais, tiesiog pasibūti. Sala yra vos 19 km ilgio, todėl lankytinus objektus aplankysite minant išsinuomotais dviračiais arba viešuoju transportu, kuris veža prie populiariausių lankytinų vietų.
 • Sa Cova vyno darykla- Sa Cova vyno darykla viena iš pirmųjų Ibisos salose, įkurta valdžios saugomame slėnyje, šalia nedidelio San Mateo miestelio. Ši darykla ir devyni hektarai vienuogynų priklauso Bonetų šeimai, kurie į rinką pirmąjį savo vyną išleido 1993 metais. Ekskursijos metu savininkas aprodys vyno rūsius, daryklą, supažindins su vyno gaminimo technologijomis, o turo pabaigoje pavaišins vyno taure. Nesvarbu, ar esate vyno žinovas, ar ne, ši ekskursija puikus laisvalaikio praleidimo būdas.
 • Es Vedra– nedidelė, 400 metrų virš jūros lygio iškilusi, uolėta sala, esanti pietvakarinėje Ibisos pakrantėje. Sala yra dalis Cala d’Hortgamtos rezervato. Tai vienas iš salos simbolių, apipintas legendomis ir mitais. Pasak vienos jų, šioje saloje gyveno sirenos, kurios bandė prisivilioti Odisėjo laivo įgulą. Ne veltui apie salą sukurta daug istorijų, ją supa stiprus magnetinis laukas. Vietiniai Ibisos gyventojai tiki, kad Es Vedra turi gydomųjų galių. Salą iš arčiau apžiūrėsite ekskursiniais laiveliais.
 • Puig des Molins nekropolis ir muziejus- šalia Ibisos senamiesčio atrasite VII a. pr. Kr. kartaginiečių statytą nekropolį. 50 tūkst. kv. metrų ploto kapinėse yra apie tris tūkstančius kapaviečių. Tai vienas didžiausių ir geriausiai išsilaikiusių nekropolių visame Viduržemio jūros regione. Archeologinių kasinėjimų metu šioje vietoje rasta ginklų, statulėlių, papuošalų, monetų ir kitų, šimtus metų skaičiuojančių, radinių, kurie saugomi muziejuje. 1999 metais Puig des Molins nekropolis buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Taigi, pasinaudoję ypatingu pasiūlymu, leisitės į Ibizą - ten Jūsų lauks nakvynės pasirinktuose viešbučiuose ar apartamentuose:

1. Viešbutis Tropical 3*
(informaciją rasite čia: http://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=50870798)

 • 7 nakvynių dviviečiame kambaryje 2 asmenims su pusryčiais - 570 Eur*
 • 7 nakvynių dviviečiame kambaryje 2 asmenims su pusryčiais ir vakarienėmis - 640 Eur*.

2. Viešbutis Tropicana 3* 
(informaciją rasite čia: http://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=50128587

 • 7 nakvynių dviviečiame kambaryje 2 asmenims be maitinimo - 460 Eur*.

3. Viešbutis Invisa es Pla 3* 
(informaciją rasite čia:http://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=50042024)

 • 7 nakvynių dviviečiame kambaryje 2 asmenims su pusryčiais - 695 Eur*
 • 7 nakvynių dviviečiame kambaryje 2 asmenims pusryčiais ir vakarienė - 781 Eur*
 • 7 nakvynių dviviečiame kambaryje 2 asmenims pusryčiais, pietumis  ir vakarienėmis - 923 Eur*.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • 7 nakvynių dviviečiame kambaryje 2 asmenims;
 • Galimas įvairus maitinimo tipas.
Pasirinkimai:
 • Kainos nuo 460 Eur* dviems asmenims. 

*Kelionės kaina gali keistis priklausomai nuo pasirinktos kelionės datos, keliautojų skaičiaus ir maitinimo tipo.

Į pasiūlymo kainą neįskaičiuota:

 • Į pasiūlymo kainą neįskaičiuotas skrydis iki Ibizos ir atgal. Bilietus galite įsigyti ČIA.
 • Bilietus galite įsigyti patys (konsultuojame).
 • Nuvykimas iki viešbučio.
 • Sveikatos draudimas.
 • Kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Telefonas pasiteiravimui: +370 654 96097 arba +370 686 21232, info@kodelgine.lt.

Pastaba: viešbučio kaina gali keistis priklausomai nuo sezono laiko.

nuo 460€
Galimi keli skirtingi kelionės maršrutai ir datos!
Padėsime išsirinkti labiausiai atitinkantį Jūsų norus ir galimybes.
Ačiū. Jūs jau žingsneliu arčiau atostogų! :)
Išsiųsti nepavyko. Pamėginkite pakartoti.
Rezervuoti Teirautis

Panašūs pasiūlymai

Prabangus savarankiškas 10 dienų poilsis dviem asmenims ISPANIJOJE: IBIZOS SALOJE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Prabangus savarankiškas 10 dienų poilsis dviem asmenims ISPANIJOJE: IBIZOS SALOJE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Ibizos sala sudaryta iš penkių miestų. Kiekvienas iš jų siūlo lankytojams skirtingas pramogas ir turi platų diapazoną kelionių, kurios leidžia lankytojams pamatyti...

1103€

Savarankiška 4 dienų kelionė dviems į BARSELONĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

 Savarankiška 4 dienų kelionė dviems į BARSELONĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Pasinaudokite proga ir leiskite sau pajusti tvyrančią gyvybingą ir energingą atmosferą - Barselonoje!

395€

4 dienų savarankiška kelionė į MILANĄ dviems asmenims (įvairūs viešbučių pasirinkimai)

4 dienų savarankiška kelionė į MILANĄ dviems asmenims (įvairūs viešbučių pasirinkimai)

Judrus, triukšmingas ir stilingas - Milanas! Nepraleiskite progos pamatyti šio miesto gyvenimą iš arti!

330€

Savarankiška 8 dienų poilsinė kelionė dviem asmenims į AJA NAPOS kurortą Kipre (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Savarankiška 8 dienų poilsinė kelionė dviem asmenims į AJA NAPOS kurortą Kipre (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Kipras – Viduržemio jūros perlas, kuriame, pasak graikų legendos, iš jūros putos gimė meilės deivė Afroditė. Dėl to Kipras dar vadinamas Afroditės sala, į kurią...

413€

Savarankiška savaitgalio kelionė dviems į KOPENHAGĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Savarankiška savaitgalio kelionė dviems į KOPENHAGĄ (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Pasakų pilys, siauros akmenuotos gatvelės, seni rąstiniai namai, kanalai, geltoni vėjo malūnai, dviračiai nepraleiskite progos aplankyti Kopenhagos ir Jūs!

327€

8 dienų poilsis dviem asmenims MALTOJE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

8 dienų poilsis dviem asmenims MALTOJE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Jeigu norite ir pailsėti, ir papramogauti prie Viduržiemio jūros, rekomenduojame Maltą - nors sala maža, bet aplankyti ir pamatyti viską gali neužtekti vienų atostogų,...

378€

8 dienų poilsis dviem asmenims KRETOJE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

8 dienų poilsis dviem asmenims KRETOJE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Ar kada svajojote aplankyti salą, kuri yra tapatinama su legendiniu Atlantidos miestu, kuris nugrimzdo į vandenyną prieš daugiau nei 11 tūkst. metų? O galbūt svajojote...

330€

4 dienų kelionė dviem asmenims Romoje (įvairus viešbučių pasirinkimas)

4 dienų kelionė dviem asmenims Romoje (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Leiskite didingajai Romos istorijai apglėbti Jus ir palydėti gladiatorių ir imperatorių išmindytais keliais. Atsipalaiduokite ir leiskite šiam miestui Jus užburti.

343€

Nepamirštama 8 dienų savarankiška kelionė dviems į IZRAELĮ (įvairūs viešbučių pasirinkimai)

Nepamirštama 8 dienų savarankiška kelionė dviems į IZRAELĮ (įvairūs viešbučių pasirinkimai)

Keliaukite į šiltą, saulėtą, kupiną stebuklų ir nepatirtų įspūdžių IZRAELĮ! Planuokite atostogas jau dabar!

878€

Pažintinė 8 dienų kelionė lėktuvu į saulėtą PIETŲ ISPANIJĄ (Costa del Sol)

Pažintinė 8 dienų kelionė lėktuvu į saulėtą PIETŲ ISPANIJĄ (Costa del Sol)

Išskirtinis kraštovaizdis, uolos, paplūdimių gausa, mielos įlankėlės, puikus klimatas, nuostabi gamta – visa tai ir dar daugiau siūlo Ispanija!

2020-04-15 (8 d.)
2020-05-13 (8 d.)
2020-06-10 (8 d.)
2020-07-15 (8 d.)
ir dar 3 datos.
698€

12 dienų poilsis dviem asmenims MALTOJE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

12 dienų poilsis dviem asmenims MALTOJE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Jeigu norite ir pailsėti, ir papramogauti prie Viduržiemio jūros, rekomenduojame Maltą - nors sala maža, bet aplankyti ir pamatyti viską gali neužtekti vienų atostogų,...

427€

Prabangi savarankiška 8 dienų poilsinė kelionė dviem asmenims į Larnakos miestą KIPRE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Prabangi savarankiška 8 dienų poilsinė kelionė dviem asmenims į Larnakos miestą KIPRE (įvairus viešbučių pasirinkimas)

Aplankykite Viduržemio jūros perlą - Kiprą ir vieną iš didžiausių jo miestų - Larnaką!

599€

Bevizė pažintinė 2 dienų kelionė autobusu: GARDINAS - AUGUSTAVO KANALAI – "AGRO" TURISTINIS KOMPLEKSAS (2020m.pavasario/vasaros)

Bevizė pažintinė 2 dienų kelionė autobusu: GARDINAS - AUGUSTAVO KANALAI –

Tai miestas įsikūręs prie Nemuno kranto ir garsėja beveik visais architektūrinių stilių paminklais. Nepraleiskite progos Gardiną pažinti iš arčiau.

2020-03-14 (2 d.)
2020-03-28 (2 d.)
2020-04-18 (2 d.)
2020-05-16 (2 d.)
ir dar 7 datos.
49€

Pažintinė 2 dienų savaitgalio kelionė autobusu: MALBORKO pilis – SOPOTAS - OLIVA - GDANSKAS

Pažintinė 2 dienų savaitgalio kelionė autobusu: MALBORKO pilis – SOPOTAS - OLIVA - GDANSKAS

Net ir smarkiai apsikrovus darbais ar beveik neturint atostogų, galima išvykti į neilgą, bet įdomią kelionę. Aplankykime mielą kaimyninės šalies kampelį, nusidriekusi...

2020-04-25 (2 d.)
2020-05-09 (2 d.)
2020-05-23 (2 d.)
2020-06-13 (2 d.)
ir dar 6 datos.
85€

Pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į KALININGRADĄ, vizų nereikia (Išvykimas iš Klaipėdos)

Pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į KALININGRADĄ, vizų nereikia (Išvykimas iš Klaipėdos)

Kaliningradas – nedidelė teritorija priklausanti Rusijos Federacijai. Ar žinojote, jog čia galima išvysti šokantį mišką, ir kad šiame mieste pagaminama daugiausia...

2020-02-22 (1 d.)
2020-03-21 (1 d.)
2020-07-04 (1 d.)
2020-08-22 (1 d.)
ir dar 3 datos.
30€